Височные украшения древних славян - хронология, типология, символика
Список використаних джерел - елемент бібліографічного апарату, котрий містить бібліографічні описи використаних джерел і розміщується після додатків (див. додаток В). Бібліографічний опис складають безпосередньо за друкованим твором або виписують з каталогів і бібліографічних покажчиків повністю без пропусків будь-яких елементів, скорочення назв т.ін. (при цьому враховують відповідність бібліографічного опису вимогам чинного міжнародного стандарту ГОСТ 7.1-84, за винятком вимог Изм. N8 4 (ІПС №2 2001)). Завдяки цьому можна уникнути повторних перевірок, вставок пропущених відомостей. Джерела можна розміщувати одним із таких способів: у порядку появи посилань у тексті (найбільш зручний для користування і рекомендований при написанні дисертацій), в алфавітному порядку прізвищ перших авторів або заголовків, у хронологічному порядку. Відомості про джерела, включені до списку, необхідно давати відповідно до вимог міжнародних і державного стандартів з обов'язковим наведенням назв праць. Зокрема потрібну інформацію щодо згаданих вимог можна отримати з таких стандартів: ГОСТ 7.1-84 «СИБИД. Библиографическое описание документа. Общие требования и правила составления», ДСТУ3582-97 «Інформація та документація. Скорочення слів в українській мові у бібліографічному описі. Загальні вимоги та правила», ГОСТ 7.12-93 «СИБИД. Библиографическая запись. Сокращение слов на русском языке. Общие требования и правила».
Критерії оцінювання курсової роботи - студент отримує оцінку «відмінно», якщо, спираючись на глибокі знання чинного законодавства і практики його застосування, самостійно аналізує фактичний матеріал, творчо підходить до дослідження, робить самостійні висновки, аргументовано критикує погляди з аналізованих питань; - студент одержує оцінку «добре», якщо, виконав роботу на необхідному теоретичному рівні, питання теми роботи розкрив повно і всебічно, але відсутній необхідний рівень творчого підходу до розкриття теми роботи; - студент отримує оцінку «задовільно», якщо у роботі правильно розкрив основні питання теми дипломного дослідження, але не виявив уміння логічно та послідовно викладати матеріал, самостійно аналізувати літературу, розглядати питання теми дослідження загалом за всіма аспектами, є окремі помилкові положення; - студент одержує оцінку «незадовільно», якщо не може пояснити висновки і теоретичні положення теми, не володіє матеріалом роботи. За таких обставин студент повинен продовжити роботу над темою дослідження, осмислити зміст КУРСОВОЇ роботи, усунути зауваження, зазначені в рецензії.
ДОДАТОК А МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЖИТОМИРСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ІВАНА ФРАНКА ФАКУЛЬТЕТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ТА ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ
Кафедра психології і педагогіки
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
«РОЛЬ ПОЗАШКІЛЬНИХ ДОЗВІЛЬНИХ УСТАНОВ У СОЦІАЛІЗАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ»
студентки факультету післядипломної освіти та довузівської підготовки спеціальності «Соціальна педагогіка» ПІБ
Науковий керівник:
ШАНСКОВА Т.І., кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри психології і педагогіки
ЖИТОМИР-20_ ДОДАТОК Б ЗМІСТ ВСТУП………………………………………………..………3 РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ КОРЕКЦІЇ АГРЕСИВНОЇ ПОВЕДІНКИ ПІДЛІТКІВ 1.1. Аналіз понять «агресія» і «агресивність» в науковому контексті…………………………………………………………………..4 1.2. Вікові особливості підлітків як фактори ризику щодо проявів агресивної поведінки…………………………………………………..…9 1.3. Соціальні причини агресивної поведінки неповнолітніх……………………………….………………………...…12 Висновки до першого розділу...………………………………...……..17 РОЗДІЛ 2. ОСОБЛИВОСТІ КОРЕКЦІЇ АГРЕСИВНОЇ ПОВЕДІНКИ В СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ 2.1.Досвід соціально-педагогічної корекції агресивної поведінки……………………………………………………………..….20 2.2.Виявлення агресивності підлітків як передумови її соціально-педагогічної корекції……………………………………..……….........30 2.3.Можливості соціально-педагогічного зменшення впливу…….…38 чинників агресивної поведінки підлітків Висновки до другого розділу……………........................................…..63 ВИСНОВКИ……………………………………………………….65 ДОДАТКИ…………………...…………………………………….70 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ………………..……80-85
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Височные украшения древних славян - хронология, типология, символика
Женщина вятичей в ленточном уборе с височными кольцами. По материалам курганов вятичей из Подмосковтя, конец XI века - XII век.
По внешним и технологическим признакам височные кольца делятся на группы: проволочные, бусинные, в которой выделяется подгруппа ложнобусенные, щитковые, лучевые и лопастные.
|