Межкультурная коммуникация и командообразование
Книга є альфою і омегою будь-якого людського знання, джерелом джерел кожної науки. Cтефан Цвейґ Організаційна частина Привітання, перевірка підготованості учнів до уроку, перевірка присутності. Повідомлення теми та плану роботи на уроці, мети та завдань уроку
Актуалізація опорних знань Питання для повторення: Призначення програми Microsoft Word? Назвіть основні засоби інтерфейсу текстового процесора та поясніть, як отримати до них доступ із вікна програми. Наведіть приклади продуктів, які можна отримати за допомогою програми Microsoft Word?
Стимулювання навчальної діяльності Ви правильно сказали, що одним із призначень текстового редактора є створення друкованого документа. Демонстрація книг, брошур, журналів. Кни́га — письмовий запис, неперіодичне видання у вигляді зброшурованих аркушів друкованого матеріалу. Брошу́ра — неперіодичне текстове книжкове видання об'ємом понад 4, але не більше 48 сторінок, сполучених між собою за допомогою шиття скріпкою або ниткою. Газе́та — щоденне або щотижневе періодичне видання у формі складених аркушів, містить новини і коментарі. Журнал — друкарське періодичне видання. Поряд з газетою, журнал є одним з основних ЗМІ і пропаганди, впливає на громадську думку, формуючи її відповідно до інтересів певних ідеологічних груп, суспільних класів, політичних партій, і організацій. Демонстрація відео фрагментів та текстовий супровід до них. Перші книги писали на листях, корі, полотні, шовку, глиняних табличках, шкірі і папірусі. Приблизно в 100 — 150 р. стали поширюватися кодекси або зброшуровані книги замість сувоїв. З 4 століття по 15 століття для сторінок книги стали застосовувати пергамент, зроблений з тонкої шкіри ягнят. Пергамент був замінений папером, що прийшов у Європу з Китаю, де спосіб його виготовлення був відомий ще до 105 року на основі суміші кори і коноплі. Широко доступними книги стали тільки після винаходу книгодрукування в 15 столітті. Бібліоте́ка (сховище, скриня) — культурно-освітній заклад, що здійснює збирання друкованих і рукописних матеріалів, провадить їх опрацювання і відображення у каталогах, організовує відповідне їх зберігання, збереження і обслуговування ними читачів. Бібліотеки були відомі ще в стародавньому світі (Ассирія, Єгипет, Китай). Найбільша з них Александрійська бібліотека, в якій були зібрані рукописні книги античного світу (3 ст. до н. е.) Першою відомою бібліотекою у Київський Русі була бібліотеа Софійського собору в Києві, заснована князем Ярославом Мудрим у 1037 р. Про цю подію літописець Нестор писав: «...Ярослав же книги многие написав, положил в Святой церкви, которую создал сам и украсил ее златом и серебром». Бібліотеки майбутнього вражають своєю інформаційністю та технічними можливостями.
Гра «Чи знаєте ви, що…»
9. Оноре де Бальзак міг прочитати 200-сторінковий роман за 30 хвилин. З його слів, під час читання він охоплює поглядом 7-8 рядків одночасно і швидкість залежала від швидкості руху очей.
Відкрийте свої підручники, подивитися на текст розділу 23 підручника і скажіть: 1. Які символи ви там бачите? Очікувана відповідь: літери, цифри, знаки пунктуації. 2. Яких із символів, що є в підручнику, немає на клавіатурі? Знайдіть таких символів у 23 розділі якомога більше, називаючи сторінку та номер абзацу із такими символами. (це можуть бути українські літери ґ, є, і, ї, математичні знаки π, λ, знак піднесення до квадрату, літери іншомовних алфавітів, транскрипцій ß, ä, ð, ñ, додаткові символи § тощо. Результати цієї діяльності подаємо на аркуші спільної роботи. Ці символи вводяться за допомогою спеціальних клавіш, які сьогодні ми вивчимо.
Пояснення нового матеріалу
Закріплення нового матеріалу Виконання практичного завдання. Завантажте текстовий документ UROk.doc 1 сторінка. Виберіть і перемістіть об’єкти з написами, які підтверджують можливості текстового редактора WORD. Об’єкти з написами, які не властиві WORD залишіть на місці. 2 сторінка. Впишіть у таблицю назви об’єктів за їх властивостями. 3 сторінка. Перемістіть слова з довідки у відповідні комірки таблиці.
Музична пауза Демонстрація відеовірша Софії Кримовської «Жінка», графіка Володимира Шорохова (посилання http://www.youtube.com/watch?v=NdnNkv78SwU)
Діагностика правильності засвоєння учнями знань Контрольні запитання та завдання підручника (ст. 243) Підбиття підсумків уроку Опрацювання висновків розділу (ст. 242 підручника) у формі питань та відповідей. Повідомлення домашнього завдання Підготувати відповіді на запитання для досліджень та питання для роздумів з підручника (ст. 243)
Заключне слово вчителя. У фільмі«Машина часу», фрагмент якого ми сьогодні дивилися, є фраза, що кожен з нас має свою машину часу. Подорож у минуле – це наші спогади, подорож у майбутнє – це наші мрії. То ж не зраджуйте своїм мріям, робіть все для їх досягнення і мрійте знову. Успіхів вам. Межкультурная коммуникация и командообразование Семинар для вожатых и сопровождающих проектов для детей и подростков Требования к участникам: · Студенты педагогических и филологических факультетов ВУЗов, кафедра немецкого языка или германистики, выбравшие специальность преподавателя немецкого языка, · начинающие преподаватели немецкого языка, желающие повысить свой профессиональный уровень, · знание немецкого языка не ниже уровня С1.
Время проведения: 13 марта - 14 марта 2015 года Ежедневно 10.00 - 21.00. Место проведения: Невский проспект 22-24, вход с левой стороны Петрикирхе, Русско-немецкий Центр, 3 этаж.
Темы:
|