МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
Диаграмма действий, совершающихся в программе представлена на рисунке 8.
Рисунок 8 – Activity Diagram
Д.м.н., професор _______________ В. П. Неспрядько
“____”_____________________20_____р.
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ПО ПІДГОТОВЦІ ДО ПРАКТИЧНОГО ЗАНЯТТЯ
Тривалість заняття – 3 години. Методичну розробку підготував асистент кафедри ортопедичної стоматології НМУ ПРОЩЕНКО А.М.
. КИЇВ-2013 р.
I.Актуальність теми.
Тимчасові незнімні реставрації використовуються з метою відновлення анатомічої форми і естетичних ознак зуба, дозволяють уникнути естетичного дискомфорту і частково відновити функцію жування, для тимчасового покриття зуба під час виготовлення керамічних суцільнолитих та комбінованих протезів, та для відновлення артикуляційно-оклюзійних співвідношень щелеп.
II.Навчальні цілі заняття. Мати уявлення про клінічні і технологічні аспекти застосування тимчасових незнімних реставрацій (ά - I). ЗНАТИ: - клінічні та лабораторні етапи виготовлення тимчасових незнімних реставрацій (ά - II). - матеріали для виготовлення тимчасових незнімних реставрацій (ά - II). ВМІТИ: - виготовляти провізорні конструкції прямим методом (ά - III); - здійснювати підбір та припасування стандартних тимчасових незнімних реставрацій (ά - III);
Розвивати творчі здібності в процесі вивчення клінічних та технологічних етапів протезування провізорними конструкціями (ά - IV).
III.Виховні цілі. Надати увагу особливостям виконання роботи по виготовленню естетичних реставрацій з полімерів. Звернути увагу на особливості виконання клініко-лабораторних етапів виготовлення естетичних реставрацій з пластмаси. Розвинути почуття відповідальності за вірність проведення професійних дій на етапах виготовлення і встановлення зубних протезів.
IV.Міждисциплінарна інтеграція.
|