ДОДАТКИ. Додаток А Терміни і визначення
Додаток А Терміни і визначення. Додаток Б Перелік нормативних документів, на які є посилання в даних Нормах Додаток В Класифікація газопроводів, що входять у систему газопостачання Додаток Г Значення коефіцієнтів годинного максимуму витрат газу в галузях промисловості Додаток Д Значення коефіцієнту одночасності Ksimдля житлових будинків. Додаток E Гідравлічний розрахунок газопроводів. Додаток Ж Відведення продуктів згоряння. Додаток И Вибір сталевих труб для систем газопостачання. Додаток K Обсяг вимірів, сигналізації й автоматичного регулювання в системах газопостачання теплових електростанцій. Додаток Л Кількість квартир, які доцільно постачати паровою фазою ЗВГ від однієї резервуарної установки. Додаток М Кількість квартир, які доцільно постачати газоповітряною сумішшю від однієї резервуарної установки. Додаток H Первинні засоби пожежогасіння. Додаток П Будівельний паспорт підземного (надземного) газопроводу, газового вводу, ввідного газопроводу Додаток P Будівельний паспорт внутрішньобудинкового (внутрішньоцехового) газообладнання Додаток C Будівельний паспорт ГРП (ГРПБ). Додаток T Будівельний паспорт резервуарної установки ЗВГ. Додаток У Протокол перевірки зварних стиків сталевого газопроводу радіографічним методом Додаток Ф Протокол механічних випробувань зварних з'єднань сталевого (поліетиленового) газопроводу. Додаток X Протокол перевірки зварних стиків сталевого газопроводу ультразвуковим методом Додаток Ц Протокол перевірки параметрів контактного зварювання (пайки) сталевих газопроводів Додаток Ш Акт приймання електрозахисної установки у експлуатацію Додаток Щ Особливості приймання закінчених будівництвом об'єктів систем газопостачання Додаток Ю Акт приймання газообладнання для проведення комплексного випробування (пуско-налагоджувальних робіт)
Дані Норми поширюються на проектування, будівництво нових, розширення, реконструкцію, технічне переоснащення (далі - будівництво) і експлуатацію систем газопостачання для забезпечення споживачів природними горючими газами нафтових, газових і газоконденсатних родовищ (далі -газами) і газоповітряними сумішами на їх основі із надлишковим тиском не більше 1, 2 МПа, а також зрідженими вуглеводневими газами (далі - ЗВГ) із надлишковим тиском не більше 1, 6 МПа. Вимоги цих Норм є обов'язковими для організацій І установ, юридичних та фізичних осіб, що здійснюють проектування, будівництво та експлуатацію систем газопостачання незалежно від форм власності і підпорядкування.
Дані Норми не поширюються на: - технологічні газопроводи та газове обладнання хімічних, нафтохімічних, нафтодобувних, нафтопереробних виробництв та підприємств чорної металургії; - дослідні і експериментальні агрегати та установки, а також установки, що використовують енергію вибуху повітряних сумішей та установки для отримання захисних газів; - пересувні газовикористовуючі установки, а також газове обладнання автомобільного та залізничного транспорту, річкових, морських і повітряних суден; - автомобільні газонаповнювальні компресорні і суміщені станції для заправки автомобілів стисненим природним газом і рідким паливом; - газопроводи і газове обладнання підприємств та установок, що використовують природний газ із надлишковим тиском понад 1, 2 МПа, а також штучні гази, біогаз, газ дегазації, повітряні суміші на їх основі та інші горючі гази. Проектування, будівництво та експлуатація газового обладнання лабораторій, комунальних і комунально-побутових об'єктів, випарувальних, резервуарних балонних установок ЗВГ, розташованих на територіях підприємств хімічних, нафтохімічних, нафтодобувних, нафтопереробних виробництв і підприємств чорної металургії здійснюється згідно з вимогами цих Норм. Терміни і визначення наведені в додатку А. Перелік нормативних документів, на які є посилання в даних Нормах, наведений в додатку Б.
|