Загальні положення. Схема розташування реквізитів і меж зон на поздовжньому бланку формату А4
Схема розташування реквізитів і меж зон на поздовжньому бланку формату А4
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ розрахунково-графічної роботи з дисципліни для студентів спеціальності «Автомобільні дороги І аеродроми» всіх форм навчання
Полтава 2012 УДК 625.7/.8 Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни «Експлуатація автомобільних доріг» для студентів спеціальності «Автомобільні дороги і аеродроми» всіх форм навчання. − 2-ге вид., допов. і переробл. – Полтава: ПолтНТУ, 2012. – 17 с.
Укладач: В.В.Ільченко, к.т.н., доцент
Відповідальний за випуск: В.Й. Хазін, кандидат технічних наук, професор, завідувач кафедри проектування автомобільних доріг та сільських будівель
Рецензент: О.С. Сергеєв, старший викладач кафедри проектування
Затверджено науково-методичною радою університету Протокол №..... від.......................
Редактор Я.В. Новічкова
Верстка В.В. Ільченко
34.44.15.02
Зміст
Загальні положення Необхідність перевидання методичних указівок зумовлена змінами в класифікації робіт з експлуатаційного утримання й ремонтів автомобільних доріг загального користування України. Згідно з наказом Державної служби автомобільних доріг України (Укравтодор) № 130 від 10.04.2006 року введено в дію ВБН Г.1-218-530:2006 «Класифікація робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування» (замість ВБН В.3.2-218-182-2003 у частині рр. 3, 4), а згідно наказу №301 від 23 серпня 2011 року − ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт» (замість ВБН Г.1-218-182:2006).
Вступ Розрахунково-графічна робота з дисципліни «Експлуатація автомобільних доріг» розробляється на основі курсового проекту, виконаного у попередньому семестрі з дисципліни «Технічна експлуатація автомобільних доріг». Таким чином, вона є продовженням проведених студентом робіт з оцінювання стану автомобільної дороги і являє собою розроблення комплексу заходів, спрямованих на підтримання необхідного транспортно-експлуатаційного стану дороги, що вимагається умовами руху. Мета даних методичних указівок − навчити студентів виконувати обґрунтування системи планово-попереджувальних робіт на певний перспективний період, а також розробляти перспективні плани роботи дорожньо-експлуатаційної організації. Завдання розрахунково-графічної роботи полягає в наступному: - поглибити й закріпити отримані теоретичні знання щодо структури та порядку проведення планових ремонтних робіт із підтримання необхідного транспортно-експлуатаційного стану дороги; - навчитися використовувати діючу нормативно-технічну базу в галузі експлуатації доріг.
|