Задача № 39.
На рис. 3 зображено мережу магазинів у системі міських кварталів. Цифрами поруч з магазинами зазначено їх місячний вантажообіг. Масштаб: довжина сторони клітинки — 1 км. Переміщення по діагоналі не дозволяється, оскільки там місто.
Рис. 3. Мережа магазинів у системі міських кварталів Координати перехрестя, де доцільно розташувати розподільний склад: а) О-4; б) О-5; в) О-6; г) N-4; д) N-5; e) N-6.
Задача № 37 Торгова фірма має на території району 6 магазинів, для постачання яких можна орендувати склад в одному із пунктів: А, Б, В і Г. Вантажообіг магазинів (т/міс.) і відстань від кожного з них до пунктів А, Б, В і Г наведено в таблиці 16. Таблиця 16 Вантажообіг магазинів і відстань від кожного з иих до пунктів А, Б, В і Г
У якому з пунктів потрібно орендувати склад (критерій — мінімум транспортної роботи з доставки у магазини)? Шість магазинів фірми розташовані на території району в такий спосіб: У нижній правій від магазина клітинці зазначено вантажообіг (т/міс). Транспорт може переміщатися горизонтальними і вертикальними лініями схеми, сторона клітинки — 1 км. Якому із зазначених пунктів потрібно віддати перевагу під час розміщення складу?
Задача № 39 У таблиці 17 наведено залежності окремих видів витрат, пов'язаних із функціонуванням системи розподілу, від кількості складів, що входять до цієї системи: Яку кількість складів варто мати в системі розподілу?
Таблиця 17.
|