Контрольна робота № 10
1. Механізм муніципалізації в перехідній економіці.
2. Містобудівні методи регулювання земельних ресурсів.
3. Роль місцевих фінансів у забезпеченні розвитку населеного пункту.
4. Населене людьми місце, яке характеризується просторовою обмеженістю і територіальною спільністю соціальних та матеріальних форм життєдіяльності – це: А) Система розселення. Б) Міська агломерація. В) Населений пункт. Г) Адміністративно-територіальна одиниця.
5. Формою обмеженого розпорядження власністю суб’єктом господарювання є: А) Оренда. Б) Привласнення. В) Право оперативного управління. Г) Право господарського відання.
6. Експертна грошова оцінка земельних ділянок застосовується для оцінки: А) Земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Б) Земельних ділянок, що перебувають у приватній власності громадян. В) Не забудованих земельних ділянок в межах міста. Г) Земельних ділянок в межах міста, на яких розташовані приватизовані об’єкти.
Укладач: Бовсунівська І.В. Зав.кафедрою Іванова Т.В.
Міністерство освіти та науки України Академія муніципального управління Кафедра управління муніципальним розвитком Контрольна робота № 11 1. Структура муніципальної власності в Україні на сучасному етапі.
2. Муніципальні (комунальні) землі як муніципальний ресурс і об‘єкт управління.
3. Особливості формування доходів місцевих бюджетів.
4. Управлінська діяльність, що базується на новітніх управлінських технологіях, характерних для умов ринкової економіки і застосовується органами місцевого самоврядування та іншими елементами системи місцевого самоврядування з метою забезпечення поліпшення якості громадських послуг, що надаються в системі місцевого самоврядування, на основі ефективного використання ресурсного потенціалу територіальної громади: А) Муніципальний менеджмент. Б) Соціальне управління. В) Державне управління.
5. Право власності – це: А) Врегульовані законом суспільні відносини щодо володіння, користування і розпорядження майном. Б) Володіння майном та його правове документальне оформлення. В) Право кожного громадянина на одержання частки майна із суспільних фондів та володіння нею. Г) Право кожного громадянина на одержання та документальне оформлення частки державного майна.
6. Земельний сервітут встановлюється на підставі: А) Договору. Б) Усної домовленості. В) Рішення суду.
Укладач: Бовсунівська І.В. Зав.кафедрою Іванова Т.В.
Міністерство освіти та науки України Академія муніципального управління
|