ІV. РОБОТА З САЙТОМ
Для користування сайтом необхідно відкрити (рис.4) головну сторінку HTML в Інтернет браузері, в якому вона коректно відобразиться. Наприклад Opera, Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Internet explorer тощо. (рис.4) При відкритті сайт з’являється головна сторінка (рис. 5)
В користуванні даний сайт зручний. Оскільки читач одразу бачить які пункти меню які йому потрібно обрати. До того ж, стриманий але стильний дизайн не відвертає увагу від головної мети. Перший пункт меню це «Загальні положення» (рис.6). При переході на цю сторінку користувач отримує цікаву інформацію про те, як проводиться дана олімпіада. До того ж, на сторінці розміщено правила участі в олімпіаді. (рис.6)
Другий пункт меню «Легка атлетика» (рис.7) дає можливість читачеві, програму іспиту, оцінку виконання, обладнання та інвентар. А також схему з наочним відображення виконання вправи. (рис.7) Третій пункт меню «Гімнастика» (рис.8) дає можливість читачеві, програму іспиту, оцінку виконання, обладнання та інвентар.
(рис.8) Четвертий пункт меню «Гандбол» (рис.9) дає можливість читачеві, програму іспиту, оцінку виконання, обладнання та інвентар. А також схему з наочним відображення виконання вправи. (рис.9) Восьмий пункт меню «Туризм» (рис.10) дає можливість читачеві, програму іспиту, оцінку виконання, обладнання та інвентар. А також схему з наочним відображення виконання вправи. (рис.10) Дев`ятий пункт меню «Теоретичні завдання» (рис.11) дає можливість читачеві ознайомитися зІнструкцією з виконання теоретичних завдань.
(рис.11) Деcятий пункт меню «Теоретичні завдання» (рис.12) дає можливість читачеві з запропонованими питаннями складання теоретичних завдань учнівської олімпіади з фізичної культури.
(рис.12) Одинадцятий пункт меню «Тести» (рис.13) дає можливість читачеві перевірити засвоєні знання.
(рис.13) Тринадцятий пункт меню «Цікава інформація» (рис.14) дає можливість читачеві дізнатися про загальну корить фізкультури. (рис.14)
|