Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

ПОРЯДОК. надання органом, що здійснює ведення Державного земельного кадастру, органу державної реєстрації прав доступу до перегляду кадастрових карт (планів)





надання органом, що здійснює ведення Державного земельного кадастру, органу державної реєстрації прав доступу до перегляду кадастрових карт (планів)

1. Цей Порядок визначає умови та процедуру надання органом, що здійснює ведення Державного земельного кадастру, органу державної реєстрації прав доступу до перегляду кадастрових карт (планів) у Державному земельному кадастрі у режимі читання (далі - доступ до перегляду кадастрових карт (планів).

2. У цьому Порядку терміни вживаються у значенні, наведеному в Законах України “Про Державний земельний кадастр”, “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” та інших нормативно-правових актах, прийнятих відповідно до зазначених Законів.

3. Надання органам державної реєстрації прав доступу до перегляду кадастрових карт (планів) здійснюється на центральному рівні Держземагентством з використанням телекомунікаційних каналів зв’язку. Технічна підтримка надання доступу до перегляду кадастрових карт (планів) забезпечується адміністратором Державного земельного кадастру.

4. Доступ до перегляду кадастрових карт (планів) надається державним реєстраторам прав на нерухоме майно (далі - користувач) виключно для цілей ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі - Державний реєстр прав).

Отриману користувачами відповідно до цього Порядку в результаті перегляду кадастрових карт (планів) інформацію забороняється надавати іншим особам.

Держземагентство та Укрдержреєстр вживають заходів до запобігання несанкціонованому доступу та зловживанню доступом до перегляду кадастрових карт (планів) згідно з вимогами законодавства.

5. Доступ до перегляду кадастрових карт (планів) забезпечується за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру.

6. Доступ до перегляду кадастрових карт (планів) надається стосовно земельної ділянки, щодо якої здійснюється розгляд заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, та земельної ділянки, на якій розташовано об’єкт нерухомого майна, об’єкт незавершеного будівництва, щодо якого здійснюється розгляд заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень.

Масштаб кадастрових карт (планів), до яких надається доступ, повинен забезпечувати чітке зображення усіх елементів, умовних позначок і написів кадастрової карти (плану).

7. Для надання доступу до перегляду кадастрових карт (планів) орган, що здійснює ведення Державного земельного кадастру, забезпечує авторизацію користувача, формування та надання йому програмних та інших засобів доступу до перегляду кадастрових карт (планів).

8. Формування фрагменту зображення кадастрової карти (плану) здійснюється за допомогою програмних засобів Державного земельного кадастру на підставі авторизованого запиту користувача з обов’язковим зазначенням у такому запиті відомостей про певну земельну ділянку.

9. Під час доступу користувача до перегляду кадастрових карт (планів) відповідними програмними засобами Державного земельного кадастру фіксуються:

1) відомості про авторизацію користувача;

2) дата, час та тривалість доступу;

3) параметри запиту до Державного земельного кадастру;

4) підстава для формування запиту до Державного земельного кадастру (здійснення розгляду заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень щодо земельної ділянки або заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень щодо об’єкта нерухомого майна, об’єкта незавершеного будівництва, розташованого на земельній ділянці).

У процесі надання доступу до перегляду кадастрових карт (планів) ведуться електронні журнали обліку авторизованих запитів користувачів та інформації, доступ до якої надано за такими запитами.

10. З метою забезпечення захисту інформації, доступ до якої надається відповідно до цього Порядку, використовуються засоби захисту інформації згідно з вимогами законодавства.

11. Формати запитів користувачів, регламент надання доступу, форми електронних журналів обліку запитів користувачів та інформації, доступ до якої надано за такими запитами, визначаються спільними наказами Мін’юсту та Мінагрополітики.








Дата добавления: 2015-08-17; просмотров: 590. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!




Картограммы и картодиаграммы Картограммы и картодиаграммы применяются для изображения географической характеристики изучаемых явлений...


Практические расчеты на срез и смятие При изучении темы обратите внимание на основные расчетные предпосылки и условности расчета...


Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...


Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Менадиона натрия бисульфит (Викасол) Групповая принадлежность •Синтетический аналог витамина K, жирорастворимый, коагулянт...

Разновидности сальников для насосов и правильный уход за ними   Сальники, используемые в насосном оборудовании, служат для герметизации пространства образованного кожухом и рабочим валом, выходящим через корпус наружу...

Дренирование желчных протоков Показаниями к дренированию желчных протоков являются декомпрессия на фоне внутрипротоковой гипертензии, интраоперационная холангиография, контроль за динамикой восстановления пассажа желчи в 12-перстную кишку...

СИНТАКСИЧЕСКАЯ РАБОТА В СИСТЕМЕ РАЗВИТИЯ РЕЧИ УЧАЩИХСЯ В языке различаются уровни — уровень слова (лексический), уровень словосочетания и предложения (синтаксический) и уровень Словосочетание в этом смысле может рассматриваться как переходное звено от лексического уровня к синтаксическому...

Плейотропное действие генов. Примеры. Плейотропное действие генов - это зависимость нескольких признаков от одного гена, то есть множественное действие одного гена...

Методика обучения письму и письменной речи на иностранном языке в средней школе. Различают письмо и письменную речь. Письмо – объект овладения графической и орфографической системами иностранного языка для фиксации языкового и речевого материала...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2025 год . (0.013 сек.) русская версия | украинская версия