Министерство образования и науки Республики Казахстан
1. Фінансова звітність підприємства складається на підставі даних: 1) бухгалтерського обліку; 2) управлінського обліку; 3) податкового обліку; 4) всі відповіді правильні.
2. Фінансова звітність (крім бюджетних установ, представництв іноземних суб’єктів господарської діяльності та суб’єктів малого підприємництва, визнаних такими відповідно до чинного законодавств1) включає: 1) активи, зобов'язання, власний капітал, доходи і витрати; 2) баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, звіт про власний капітал та примітки до звітів; 3) баланс, звіт про фінансові результати, звіт про фінансово-майновий стан, пояснювальна записка; 4) баланс, звіт про фінансові результати, звіт про власний капітал, звіт про рух грошових коштів, примітки, інформація за сегментами.
3. Які форми фінансової звітності, із наведених нижче застосовують суб'єкти малого підприємництва за результатами діяльності в 2011 р.? 1) Баланс за ф. 1; 2) Баланс за ф. 1, Звіт про фінансові результати за ф. 2. 3) Звіт про рух грошових коштів за ф. 3. 4) Баланс за ф. 1-м, Звіт про фінансові результати за ф. 2-м. 4. Звітним періодом для складання фінансової звітності у діючого підприємства більше 15 місяців є: 1) календарний місяць; б)календарний квартал; 3) календарний рік; 4) немає правильної відповіді.
5. Проміжна звітність складається: 1) щоквартально наростаючим підсумком з початку звітного року в складі балансу та звіту про фінансові результати; 2) щомісяця наростаючим підсумком з початку звітного року в складі балансу та звіту про фінансові результати; 3) щопівроку наростаючим підсумком з початку звітного року в складі балансу та звіту про фінансові результати; 4) щоквартально наростаючим підсумком з початку звітного року в складі балансу.
6. Перший звітний період новоствореного підприємства може бути: 1) не менш як 12 місяців, але не більш як 15 місяців; 2) не менш як 1 місяців, але не більш як 12 місяців; 3) менш як 12 місяців, але не більш як 15 місяців; 4) немає правильної відповіді.
7. Квартальна фінансова звітність (крім зведеної та консолідованої) подається підприємствами, не пізніше: 1) 15 числа місяця, що настає за звітним кварталом, а річна - не пізніше 15 лютого наступного за звітним року; 2) 25 числа місяця, що настає за звітним кварталом, а річна - не пізніше 25 лютого наступного за звітним року; 3) 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом, а річна - не пізніше 20 лютого наступного за звітним року; 4) 25 числа місяця, що настає за звітним кварталом, а річна - не пізніше 20 лютого наступного за звітним року.
8. Підприємства, що мають дочірні підприємства, крім фінансових звітів про власні господарські операції подають консолідовану фінансову звітність власникам (засновникам) у визначені ними терміни, але не пізніше: 1) 35 днів після закінчення звітного кварталу та не пізніше 10 квітня наступного за звітним року; 2) 45 днів після закінчення звітного кварталу та не пізніше 15 квітня наступного за звітним року; 3) 50 днів після закінчення звітного кварталу та не пізніше 25 квітня наступного за звітним року; 4) 25 днів після закінчення звітного кварталу та не пізніше 5 квітня наступного за звітним року;
9. Який день буде вважатися останнім для подання звітності, якщо останній встановлений законодавством день припадає на неробочий чи святковий день? 1) останній робочий день, що передує даті подання звітності; 2) подається у вихідний або святковий день; 3) наступний за вихідним або святковим робочий день; 4) немає правильної відповіді.
10. Як виправити помилки, допущені у попередніх періодах при складанні фінансових звітів? 1) відкоригувати сальдо нерозподіленого прибутку на початок звітного року; 2) подати письмову заяву до уповноваженого органу про виявлену помилку; 3) подати уточнену фінансову звітність; 4) помилка не виправляється.
11. Що тягне за собою внесення неправдивих даних до фінансової звітності або її неподання, якщо це сталося вперше протягом року? 1) накладення штрафу від десяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; 2) накладення штрафу від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; 3) накладення штрафу від восьми до п'ятнадцяти мінімальних заробітних виплат; 4) Кримінальна відповідальність.
12. Чи підлягає фінансова звітність під комерційну таємницю: 1) підлягає; 2) не підлягає; 3) підлягає при рішенні власників; 4) немає правильної відповіді.
13. Що передує складанню річної фінансової звітності? 1) виплата дивідендів з прибутку, отриманого за підсумками звітного року; 2) виплата заборгованості з заробітної плати; 3) сплата всіх податків та платежів; 4) проведення інвентаризації активів та зобов’язань підприємства.
14. Метою складання фінансової звітів є: 1) надання користувачам для прийняття рішень повної, правдивої та неупередженої інформації про фінансовий стан, результати діяльності та рух коштів підприємства; 2) надання корисної інформації широкому колу користувачів для прийняття ними економічних рішень; 3) надання необхідної інформації керівництву для прийняття управлінських рішень; 4) надання обмеженого обсягу інформації широкому колу користувачів для прийняття ними економічних рішень.
15. Бухгалтерська звітність це: 1) звітність, що складається на підставі даних бухгалтерського обліку для задоволення потреб певних користувачів; 2) звітність, що складається на підставі даних бухгалтерського обліку для задоволення потреб певних користувачів; 3) звіт про доходи, витрати і фінансові результати діяльності підприємства; 4) звіт про фінансовий стан підприємства, який відображає на певну дату його активи, зобов'язання і власний капітал. 16. Баланс як форма звітності це: 1) звітність, що складається на підставі даних бухгалтерського обліку для задоволення потреб певних користувачів; 2) звіт, який відображає зміни у складі власного капіталу підприємства протягом звітного періоду; 3) звіт про доходи, витрати і фінансові результати діяльності підприємства; 4) звіт про фінансовий стан підприємства, який відображає на певну дату його активи, зобов'язання і власний капітал.
17. Звіт про власний капітал як форма звітності це: 1) звітність, що складається на підставі даних бухгалтерського обліку для задоволення потреб певних користувачів; 2) звіт про доходи, витрати і фінансові результати діяльності підприємства; 3) звіт, який відображає зміни у складі власного капіталу підприємства протягом звітного періоду; 4) звіт про фінансовий стан підприємства, який відображає на певну дату його активи, зобов'язання і власний капітал.
18. Звіт про фінансові результати як форма звітності це: 1) звітність, що складається на підставі даних бухгалтерського обліку для задоволення потреб певних користувачів; 2) звіт про доходи, витрати і фінансові результати діяльності підприємства; 3) звіт, який відображає зміни у складі власного капіталу підприємства протягом звітного періоду; 4) звіт про фінансовий стан підприємства, який відображає на певну дату його активи, зобов'язання і власний капітал.
19. Звіт про рух громових коштів звітності це: 1) звітність, що складається на підставі даних бухгалтерського обліку для задоволення потреб певних користувачів; 2) звіт про доходи, витрати і фінансові результати діяльності підприємства; 3) звіт про фінансовий стан підприємства, який відображає на певну дату його активи, зобов'язання і власний капітал; 4) звіт, який відображає надходження і видаток грошових коштів у результаті діяльності підприємства у звітному періоді.
20. Консолідована фінансова звітність це: 1) звітність, що складається на підставі даних бухгалтерського обліку для задоволення потреб певних користувачів; 2) звітність, яка відображає фінансовий стан, результати діяльності та рух грошових коштів юридичної особи та її дочірніх підприємств як єдиної економічної одиниці; 3) звіт про фінансовий стан підприємства, який відображає на певну дату його активи, зобов'язання і власний капітал; 4) звіт, який відображає надходження і видаток грошових коштів у результаті діяльності підприємства у звітному періоді.
21. Фінансові звіти надають інформацію про: 1) активи, зобов'язання, власний капітал, доходи та витрати, рух грошових коштів; 2) техніко-економічні показники діяльності підприємства; 3) загальні витрати та доходи підприємства за певний звітний період; 4) реальну вартість підприємства та отримані результати діяльності за певний період.
22. Фінансову звітність підписує: 1) власник і головний бухгалтер підприємства; 2) керівник і бухгалтер підприємства; 3) керівник, бухгалтер, аудитор; 4) власник, керівник і бухгалтер підприємства.
23. Форми фінансової звітності підприємств (крім банків) і порядок їх заповнення встановлюються: 1) Федерацією професійних бухгалтерів і аудиторів України; 2) Верховною Радою за узгодженням з Аудиторською палатою України; 3) Міністерством фінансів України за узгодженням з Державним комітетом статистики України; 4) Федерацією професійних бухгалтерів і аудиторів України узгодженню з Аудиторською палатою України.
24. Звіт про фінансові результати за формою № 2 складається із таких розділів: 1) I – Фінансові результати, II - Елементи операційних витрат, III - Розрахунок показників прибутковості акцій, IV – Поточні зобов’язання; 2) I – Фінансові результати, II - Елементи операційних витрат, III - Розрахунок показників прибутковості акцій, IV – Поточні зобов’язання; 3) I – Необоротні активи, II – Оборотні активи, III - Витрати майбутніх періодів, IV – Необоротні активи та групи вибуття; 4) I – Фінансові результати, II - Елементи операційних витрат, III - Розрахунок показників прибутковості акцій.
25. У звіті про власний капітал за формою № 4 відображаються зміни в: 1) статутному капіталі, пайовому капіталі, додатково вкладеному капіталі, неоплаченому капіталі, вилученому капіталі; 2) статутному капіталі, пайовому капіталі, зобов’язаннях та активах підприємства; 3) статутному капіталі, пайовому капіталі, додатково вкладеному капіталі, іншому додатковому капіталі, резервному капіталі, нерозподіленому прибутку, неоплаченому капіталі, вилученому капіталі; 4) необоротних та оборотних активах.
26. Звіт про рух грошових коштів за формою № 3 складається із таких розділів: 1) I – Рух необоротних активів, II – Рух оборотних активів, III – Рух витрат майбутніх періодів; 2) I – Рух грошових коштів у результаті операційної діяльності, II – Рух грошових коштів у результаті інвестиційної діяльності, III - Рух грошових коштів у результаті фінансової діяльності; 3) I – Рух грошових коштів у результаті операційної діяльності, II – Рух грошових коштів у результаті інвестиційної діяльності, III - Рух оборотних активів; 4) I – Рух необоротних активів, II – Рух грошових коштів у результаті інвестиційної діяльності, III - Рух грошових коштів у результаті фінансової діяльності.
27. Фінансовий звіту суб'єкта малого підприємництва складається: 1) балансу, звіту про фінансові результати, звіту про рух грошових коштів, звіту про власний капітал; 2) балансу, звіту про фінансові результати, звіту про рух грошових коштів; 3) балансу, звіту про фінансові результати; 4) балансу.
[1] Ми не розглядаємо порядок складання та подання фінансової звітності бюджетними установами, представництвами іноземних суб'єктів господарювання, а також банками. Министерство образования и науки Республики Казахстан
Павлодарский государственный университет им. С. Торайгырова
Кафедра Истории Казахстана
|