Російські спеціалізовані пошукові системи
· http://www.vlibrary.ru – пошукова система онлайнових газет та журналів "Виртуальная библиотека" · http://www.gramota.ru – довідково-інформаційний портал Грамота.RU · http://www.city.ru – російські міста в Internet · http://www.rubricon.ru/ Рубрикон: Ріка інформації. Це найбільший енциклопедичний ресурс Інтернету. Тут можна знайти електронний варіант Великої радянської енциклопедії, Ілюстрований словник, Словник Брокгауза та Ефрона, а також словники та довідники з історії, економіки, літератури, країнознавчі, біографічні, лінгвокраїнознавчі словники, довідник "Прапори світу" та багато іншого. Вам на допомогу також прийде рубрікана (відкрита енциклопедія). · http://www.primavista.ru/dictionary/ Прима - Віста - каталог мовних словників, що створений та підтримується силами бюро перекладів. Каталог містить біля 500 словників на 80 мовах. Більшість словників - он-лайнові, є і оф-лайнові словники. · http://top100.rambler.ru/top100/Science/ Рамблер - Наука - Каталог словників, енциклопедій, рефератів · http://www.aup.ru/ Адміністративно - Управлінський Портал. Це безплатна електрона бібліотека з питань економіки, менеджменту, маркетингу на підприємствах, фінансам. Є розділи: учбово-методичні посібники, статті, документи, форум, корисні посилання. · http://www.unitop.poltava.ua/library/ Віртуальні словники. WWWебстеровський словник. Один з найкращих тлумачних словників англійської мови (повна версія). Дозволяє вести пошук як по словнику, так і по тезаурусу (словнику синонімів). · http://www.encyclopedia.ru/encyclopedias.html Світ Енциклопедій. Посилання на електронні енциклопедичні ресурси Інтернет. Російськомовні енциклопедичні та псевдоенциклопедичні видання. · http://www.students.ru/05/index.phpl Сервер Російського Студентства. Науково-освітній портал містить наукові матеріали, навчальні матеріали. Система посилань на колекції рефератів, довідкової літератури, тести. Наукова періодика та ін. посилання. · http://dic.academic.ru/ Словники та Енциклопедії он-лайн. Усі сучасні та класичні енциклопедії, історичні та біографічні словники; енциклопедизатор: принцип дії - вставляєте текст статті та вибираєте, в яких словниках або енциклопедіях хотіли б “проенциклопедизувати” - програма знайде знайомі слова та згенерує HTML код із посиланнями на статті у відповідних словниках. · http://www.intercomservis.com/otdux/translate.shtml - Он-лайн переклад. Програма дозволяє вам перекладати текстову частину веб-сторінок з англійської, німецької, французької мови на російську мову і навпаки, а також з французької, німецької та іспанської мови на англійську мову і навпаки. Також перекладаються всі гіперпосилання і зберігається и вихідне форматування веб-сторінки. Оцінювання ресурсів Інтернету. Орієнтовний вигляд форми для оцінювання ресурсів Інтернет Вам потрібно створити у текстовому редакторі, або ж внести зміни до запропонованого шаблону. Форма для оцінювання ресурсів Інтернету URL-адреса веб-сайта:
Назва веб-сайта:
Першочергове призначення учні вчителі інші: (впишіть)
Яка мета створення цього веб-сайта? Для чого (кого?) він був створений?
Яка організація або особа створили цей сайт?
Що подано на сайті – об’єктивні факти чи особиста думка автора?
Посилання на які інші джерела інформації вказано на сайті?
Які інші організації пов’язані з цим сайтом? (Використовуючи механізм пошуку Google, ввести link: і адресу веб-сайту (наприклад: lіnk:www.websіte.com).
Хто автор сторінки, і чи має автор право подавати дану інформацію від свого імені?
Чи забезпечена організація зворотного зв’язку з веб-сайтом і можливість спілкування з автором статті чи менеджером сайта?
Коли сайт був створений і як часто він поновлюється?
Чи можна перевірити інформацію, подану на сайті, за допомогою інших джерел (книг, журналів тощо)?
Перегляньте свої попередні відповіді. Чи можна цей сайт використати у вашому проекті? так ні
|