Введення інформації у розділ.
1. Практические занятия по психологии /Под ред. А.Ц.Пуни. – М., 1977. – 68с. 2. Санюкевич Л.И., Лабораторные занятия по анатомии и физиологии ребенка с основами школьной гигиены: [Для пед. ин-тов по спец. 2121 «Педагогика и методика нач. обучения»]. – Мн.,: Выш. шк., 1985. – 159с. 3. Данилова Н.Н., Крылова А.Л. Физиология высшей нервной деятельности. – Ростов н/Д: Феникс, 2001. – 480с. 4. Смирнов В.М. Нейрофизиология и высшая нервная деятельность детей и подростков. – М.: Изд. Центр „Академия”, 2000. - 100с. 5. Чайченко Г.М. Основы физиологии высшей нервной деятельности. - М.: Высшая школа, 1988. – 368с.
Лабораторна робота № 2 Інформаційна система управління персоналом на основі «ПАРУС-Менеджмент и Маркетинг» Мета роботи:Засвоїти прийоми і методику ведення графіку робочого часу співробітників ЗАВДАННЯ 1. Навчитись вести графік робочого часу співробітників. 2. Навчитись відслідковувати кількість відпрацьованого часу. 3. Навчитись планувати завантаженість співробітників. 4. Навчитись заповнювати словники. Вказівки до виконання Теоретичні відомості Розділ Системи "Журнал учета рабочего времени" дозволяє вести графік робочого часу співробітників, що дає можливість раціонально використати робочий час. Розділ дозволяє відслідковувати кількість відпрацьованого часу в офісі або на виїзді у клієнта, а також характер виконаних співробітником робіт. Також цей розділ може використовуватися для планування завантаження співробітників. Якщо в компанії встановлена Електронна система контролю допуску (вхід і вихід співробітників у компанії здійснюється по електронних пропусках через спеціальний пропускний пристрій), то заповнення розділу «Журнал обліку робочого часу» відбувається автоматично. Співробітник вручну вносить лише дані про зміст проведених ним робіт. Введення інформації у розділ. 4.1.1. Введіть у базу даних наступну інформацію: · Менеджер відділу поліграфії Ільїн Сергій прийшов в офіс 15.03.05 в 9.00, в 10.25 він виїхав до клієнта (ТОВ "Ромикс") відвезти замовлення на продукцію, повернувся в офіс в 14.15 і пішов додому в 18.10. · Оператор відділу поліграфії Ольга Перова прийшла в офіс 15.03.05 в 8.30 і пішла в 17.30. · Директор Розанов Валерій Павлович у відрядженні у Парижі, фірма "Etoіle До" з 10.03.05 до 12.03.05 (робочий день із 9.00 г. до 18.00 г.). Важливо!!! Якщо при відкритті розділів, Ви не виявляєте введених раніше записів, виберіть із контекстного меню команду Отобрать. Відкриється вікно з параметрами відбору записів для даного розділу. За замовчуванням система пропонує Вам перегляд записів на поточну дату. Очистіть поля з датами відбору й натиснітьклавішу Установить. Система відкриєвсі створені Вами записи в цьому розділі. Відкрийте розділ Учет → Журнал учета рабочего времени. Створіть у панелі каталогів потрібні розділи (див. попередні завдання).
У вікні Журнал учета рабочего времени уверхній панелі Загрузка специалистов виберіть з контекстного меню команду Добавить (рис. 2.12). У формі Графики: Добавление заповніть поля: Рис. 2.12. Вікно вікні Журнал учета рабочего времени · Рабочий день – дата початку робіт (робочого дня, відрядження); · Сотрудник (Посетитель) – поставте потрібний чекер і натисканням кнопки · Особая отметка - особлива оцінка у разі необхідності вибирається з відповідного розділу словника «Общие понятия» натисканням кнопки · Примечания – вносіть потрібні примітки на свій розсуд (наприклад, ціль відрядження). Натисніть кнопку Записать. Якщо співробітник перебуває у відрядженні, для того щоб система правильно порахувала кількість відпрацьованого часу, йому необхідно на кожний день відрядження зробити відповідний запис у панелі Загрузка специалистов і відповідний запис у панелі График работы, общее время… із вказівкою змісту робіт на щодня та відрядження. Для створення декількох аналогічних записів у панелях скористайтеся командою контекстного меню Размножить. Система відкриє форму з полями, заповненими аналогічно поточного запису в цій панелі, зробіть, якщо потрібно, коригування даних (дата, примітки, зміст робіт і ін.) і натисніть клавішу Записать. Дані про кількість і характеристику відпрацьованого часу вводяться в нижню панель График работы, общее время… Всі дані, які Ви вносите в цій панелі будуть ставитися до активного рядка верхньої панелі Загрузка специалистов, тобто до конкретного співробітника компанії. У нижній панелі виберіть із контекстного меню команду Добавить. У формі заповніть поля: · С… До… - Проставте дату і час початку та кінця певної ділянки роботи (у межах дати робочого дня, зазначеного у верхній панелі). · Офис / Клиент – використовується для реєстрації місця роботи співробітника в офісі або у клієнта, установите потрібний чекер. Якщо співробітник проводив роботи на виїзді у клієнта, партнера і т.д., стає активним поле для внесення найменування клієнта. Натисканням кнопки § Мнемокод организации – внесіть коротку назву організації. § Полное наименование – внесіть повне найменування організації. Інші поля форми Ви заповніть, коли будете працювати безпосередньо із цим розділом у наступних завданнях. Натисніть кнопку Записать. · В рамках обязательства – найменування зобов'язання, у рамках якого проводилися роботи (воно доступно, коли для конкретної організації обрані типи зобов'язань у розділі · Клиенты и потенциальные клиенты. Більш докладно про це буде розказано пізніше при розгляді роздягнула Клиенты и потенциальные клиенты. · Особая отметка – у цьому випадку оцінка відноситься не до робочого дня, а до конкретної роботи, проведеної протягом робочого дня. · Содержание работ – вноситься інформація про зміст проведених робіт. · Регистрация в хронике рабочего места – чекер ставиться для того, щоб контакт продублировался у хроніку робочого місця в розділі Клиенты и потенциальные клиенты. Натисніть кнопку Записать.
|