Введение в анализ предпринимательских рисков и проектный анализ
Контрольна робота розрахована на більш активне самостійне вивчання студентами тем, розглянутих в процесі вивчення курсу. При написанні контрольної роботи студенти повинні продемонструвати вміння самостійно аналізувати та аргументовано відповідати на питання контрольної роботи. Перед виконанням роботи студент ознайомлюється з програмою курсу, підбирає та вивчає літературу та законодавчі акти, відповідаючи на питання контрольної роботи. Розкриваючи зміст учбового матеріалу, студент повинен дати точні і вичерпні відповіді. Обсяг роботи не повинен перевищувати 20-24 сторінок рукописного тексту учнівського зошиту. На його обкладинці самим студентом вказується номер варіанту завдання, назва теми контрольного питання, прізвище, ім'я та по батькові студента, курс, учбова група, домашня та службова адреса. На першій сторінці після найменування теми повинен слідкувати план роботи. Кожна сторінка нумерується і має поля для нотаток викладача. Відповіді на питання повинні бути розкриті, бути повними та містити в собі посилки на нормативні акти. Приступаючи до розв'язання задачі, студент повинен насамперед з'ясувати зміст задачі, суттєвість спору, що виник, та всі обставини справи. Після цього визначити теми, що вимагають вивчення для правильної відповіді на запитання задачі. Далі необхідно уважно проаналізувати доводи сторін і дати їм оцінку з точки зору чинного законодавства. Якщо у завданні вже наведене рішення суду чи іншого органу, необхідно оцінити його обґрунтованість і законність. Окрім цього обов'язково потрібно висвітлити теоретичні питання, поставлені завданні у зв'язку з запропонованою ситуацією, при цьому не можна доповнювати чи змінювати умови завдань, бо в їхньому тексті містяться всі дані, необхідні для рішення. Відповіді на запитання, поставлені у задачі повинні бути юридично грамотними, теоретично та законодавчо обґрунтованими. Рішення задач повинні ґрунтуватися на конкретних нормах чинного законодавства. Не слід посилатися в обґрунтування рішення на підручник, монографічну або іншу літературу. Відповідь повинна бути чіткою, конкретною та однозначною. Варіанти контрольної роботи розподіляються між студентами в алфавітному порядку в залежності від першої літери студента, виконуючого контрольну роботу:
Варіант № 1- А-В Варіант № 6- О-П
Варіант № 2-Г-Є Варіант № 7-Р-С
Варіант № 3 - Ж-И Варіант № 8-Т-У
Варіант № 4-К-Л Варіант № 9 Ф-Ц
Варіант № 5-М-Н Варіант № 10- Ч-Я
Робота виконана студентом не свого варіанту, зарахована бути не може. Дві абсолютно ідентичні роботи зарахуванню не підлягають. В кінці кожної контрольної роботи повинен міститися перелік використаної літератури. Якщо контрольна робота не зараховується, студент повинен згідно з вказівками викладача ліквідувати недоліки.
Варіанти домашньої контрольної роботи:
Варіант №1. 1. Передумови інвестиційної діяльності. 2. Поняття та ознаки інвестицій. 3. Оподаткування та митне регулювання зовнішньоекономічної діяльності.
Варіант №2 1. Місце інвестиційного права в системі права України. 2. Суб’єкти інвестиційної діяльності. 3. Види зовнішньоекономічної діяльності.
Варіант № 3 1. Предмет та методи інвестиційного та зовнішньоекономічного права. 2. Суб’єкти інноваційної діяльності. 3. Поняття та ознаки зовнішньоекономічної діяльності
Варіант №4 1. Поняття та ознаки інвестиційної діяльності. 2. Інститути спільного інвестування за законодавством України. 3. Принципи зовнішньоекономічної діяльності.
Варіант №5 1. Поняття та передумови іноземного інвестування. 2. Об’єкти інноваційної діяльності. 3. Відповідальність та розв’язання спорів у зовнішньоекономічній діяльності
Варіант №6 1. Корпоративна форма іноземного інвестування. 2. Державне регулювання інноваційної діяльності. З. Державна реєстрація зовнішньоекономічної діяльності.
Варіант №7 1. Об’єкти інвестиційної діяльності. 2. Гарантії та захист прав іноземних інвесторів. 3. Ліцензування та квотування в зовнішньоекономічній діяльності.
Варіант №8 1. Поняття та ознаки вільної економічної зони. 2. Договірна форма інвестування. 3. Особливості форми зовнішньоекономічних договорів.
Варіант №9 1. Поняття, ознаки та сутність інвестицій. 2. Створення та ліквідація вільних економічних зон. 3. Державна реєстрація зовнішньоекономічних договорів
Варіант №10 1. Припинення та призупинення інвестиційної діяльності 2. Органи управління вільними економічними зонами. 3. Види зовнішньоекономічних договорів.
Введение в анализ предпринимательских рисков и проектный анализ
Методические указания по выполнению http://biglibrary.ru/
|