ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ
Вопросы о занятиях по телефону: 89169941904 Татьяна - сертифицированный инструктор Кундалини Йоги - Международная Школа Учителей Кундалини Йоги Amrit Nam arovar. 1 и 2 уровень
ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ 1.1 Загальні вимоги Налаштування сторінки повинні бути такими: верхній, лівий і нижній краї – не менше 20 мм, правий – не менше 10 мм. (Page Layout→Page Setup). Шрифт Times New Roman розміром не менше 10 знаків. Колонтитули: - верхній: на парних сторінках назва кафедри (інституту), на непарних – назва реферату; - нижній: рік (із автоматичним оновленням), прізвище та ініціали студента; - на обох – номер сторінки. Розділи і підрозділи повинні мати заголовки. Використовувати стилі. Заголовки розділів розташовуються посередині рядка і друкуються великими літерами без крапки в кінці, без підкреслення. Якщо попереду стоїть номер розділу, після нього крапка не ставиться. Кожен розділ починається з нової сторінки (Page Break). Заголовки підрозділів починаються із абзацу і друкуються маленькими літерами, крім першої великої, без підкреслення, без крапки в кінці та після номеру підрозділу. Абзацний відступ повинен бути однаковим упродовж всього реферату і повинен дорівнювати 5 знакам (1,25 см.). Відстань між заголовком і подальшим чи попереднім текстом має бути: - між заголовком і попереднім текстом – 12 пунктів; - між заголовком і подальшим текстом – 6 пунктів. Повинен бути наявний зміст, створений автоматично, та перелік посилань в кінці реферату. 1.2 Нумерація сторінок звіту Сторінки звіту слід нумерувати арабськими цифрами без знаку №, дотримуючись наскрізної нумерації впродовж всього тексту реферату. Номер сторінки ставиться у правому верхньому куті сторінки без крапки в кінці. Титульний аркуш включають до загальної нумерації сторінок реферату. Номер реферату на титульному аркуші не проставляють 1.3. Ілюстрації Ілюстрації (креслення, рисунки, графіки, схеми, діаграми, фотознімки) слід розміщувати у звіті безпосередньо після тексту, де вони згадуються вперше, або на наступній сторінці. На всі ілюстрації повинні бути посилання в тексті звіту. Ілюстрації можуть мати назву, яку розміщують під ілюстрацією. Ілюстрація позначається словом "Рис." 1.4. Таблиці Цифровий матеріал, як правило, оформлюють у вигляді таблиць відповідно до рис. 1.1. Приклад створення таблиці:
Таблиця 3.1. Назва таблиці
![]()
Рис. 1.1. Елементи таблиці Таблицю слід розташовувати безпосередньо після тексту, у якому вона згадується вперше, або на наступній сторінці. Якщо таблиця по ширині менша ніж текст, то раціонально зробити обтікання текстом. Для цього її слід помістити в TextBox. На всі таблиці мають бути посилання в тексті звіту. 1.5 Оформлення посилань в тексті звіту Посилання в тексті звіту на джерела інформації слід зазначати порядковим номером за переліком посилань, виділеним двома квадратними дужками, наприклад: "… у роботах [1, 2, 7] …". В такому разі перелік посилань є останнім розділом роботи, який не має номера та розташований безпосередньо перед додатками до роботи (дивись п.1.12). При посиланнях на розділи, підрозділи, пункти, підпункти, ілюстрації, таблиці, формули, рівняння, додатки зазначають їх номери. При посиланнях слід писати: "… у розділі 4 …", "… дивись 2.1 …", "… за 3.3.4 …", "… відповідно до 2.3.4.1 …", "… на рис. 1.3 …", "… на рисунку 1.3 …", "… у таблиці 3.2 …", "… (див. табл. 3.2) …", "… за формулою (3.1) …", "… у рівняннях (1.23) – (1.25) …", "… у додатку Б …" й т.п. 1.6 Зразок оформлення переліку посилань ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ Законодавчі матеріали 1. Україна. Закони. Про інформацію [Текст]: офіц. вид. станом на 2 жовтня 1992 р. // Відом. Верховної Ради України. – 1992. – № 48. – С. 650. [Зміни внесено Законами України № 1642–ІІІ від 06.04.2000 р. // Відом. Верховної Ради України. – 2000. – № 27. – С. 213.; № 304–ІІІ від 07.02.2002 р. – № 29. – С. 194; № 676–ІV від 03.04.2003 р.]. 2. Україна. Закони. Про науково-технічну інформацію [Текст]: офіц. вид. станом на 25 червня 1993 р. // Інновація. – 1993. – № 15 – 18. – С. 23.
|