Оформлення звіту роботи
У процесі виконання розрахунків показників бізнес-проекту розвитку виробництва, студент, вивчивши особливості та оволодівши методикою визначення показників виробничо-господарської діяльності інженерної служби агропідприємства, повинен скласти загальний звіт по теоретичній і практичній частині відповідно до свого варіанту та захистити його перед викладачами кафедри. Згідно завдання (табл. 1; 2) у звіті за практичну роботу слід висвітлити методику обґрунтування проекту, навести результати розрахунків і побудувати графіки. Звіт за розрахунково–практичну роботу оформляється у вигляді пояснювальної записки обсягом 8…12 сторінок і двох листів з рисунками графіків (все формат А4). Приклад оформлення титульної сторінки звіту пропонується у додатку 1. Таблиця 1 Варіанти індивідуальних завдань до розрахунково-практичної роботи №1
Таблиця 2
Варіанти характеристик основних виробничих фондів господарств до розрахунково-практичної роботи №1
Кабінет Міністрів України Національний аграрний університет НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ Кафедра Експлуатації техніки та інженерного менеджменту Розрахунково–Практична робота № 1 Оновлення парку зернозбиральних комбайнів в господарстві АПК „Полісся” м. Ніжин Чернігівської обл. Виконав: студент V‑го курсу механіко-технологічного факультету групи М - 011 Петриченко Л.С. Перевірив: Київ – 2007 Розрахунково–Практична робота № 2 Розрахунок показників бізнес-проекту ‑ управління розвитком виробництва Мета роботи: вивчити особливості та оволодіти методикою визначення показників виробничо-господарської діяльності інженерної служби агропідприємств, що працюють на госпрозрахункових засадах.
Проект розвитку виробництва “Оновлення комплексів машин основного обробітку ґрунту”
Назва підприємства: виробничий кооператив „Орач”[9].
Ціль проекту: визначити доцільність втілення проекту – заміна застарілих комплексів машин для основного обробітку ґрунту сучасними комплексами для оранки.[10]
Вихідні дані: площа оранки згідно варіанта індивідуального завдання (таблиця 3) і може бути збільшена після придбання нової техніки.
Обґрунтування проекту Господарство має чотири трактора ЮМЗ-6АЛ, що використовуються для оранки з плугами ПЛН-3-35. Подальша експлуатація зазначених машинних агрегатів нераціональна, оскільки потребує відчутних витрат на ремонт, мають місце великі понаднормативні витрати пального, фізично застарілі технічні засоби часто виходять з ладу в сезон оранки. Використання для основного обробітку ґрунту більш продуктивної техніки — тракторів більшої потужності з меншими витратами палива на одиницю роботи, дозволить підвищити ефективність механізованих технологій основного обробітку ґрунту. Використання обертовий плугів дає можливість забезпечить вирівнювання мікрорельєфу поля та сприяє створенню умов для послідуючого висіву насіння на однакову глибину, що забезпечує додаткове підвищення урожаю. Тому господарство планує зняти з експлуатації трактори ЮМЗ‑6АЛ з плугами ПЛН‑3‑35 і замінити їх більш продуктивною й надійною технікою.
|