Предмет
Только презентация! Это то, что сразу дает эффект! Сразу проверьте хотя бы один прием Ключа, что бы убедиться, как действуют эти приемы биокибернетики, и для вас откроется эта книга и перспективы новых возможностей. Опыт показал — только презентация! Потому что это новое! Это — работает! Все слова о здоровье, о счастье, о пути к успеху «затасканы», рекламный век наложил свой отпечаток. Поэтому когда нам предлагается что-то новое, то нам кажется, что мы и так все понимаем, и проходим мимо. Это нас подводят старые ассоциации, старый опыт. Чтобы открыть для себя новое, нужно обязательно попробовать! Обязательно попробуйте хотя бы один прием Ключа! И новое откроется...
КЛЮЧ — ЭТО МАЛЕНЬКОЕ НАУЧНОЕ ЧУДО! Вы уже прочитали эту книгу? Мне кажется, вы к ней еще вернетесь... Буду искренне рад.
Основи дипломатії та дипломатичної роботи Методичні рекомендації до вивчення курсу КИЇВ – 2016 Розробник: Гончаренко О. М.,професор кафедри міжнародних відносин, доктор історичних наук (історія міжнародних відносин та зовнішньої політики).
ЗМІСТ Вступ. 1.Структура навчальної дисципліни та загальні методичні рекомендації 2. Методичні рекомендації та плани семінарських занять 3. Методичні ркомендації до практичних занять 4.Методичні рекомендації до самостійної роботи. 5. Список рефератів та методичні рекомендації до їх написання. 6.Комплексні контрольні роботи. 7.Питання до заліку. 8.Література до курсу. ВСТУП Мета: Навчальна дисципліна «Основи дипломатії» є складовою підготовки бакалаврів та магістрів в галузі міжнародних відносин за напрямом «міжнародна інформація», в якій викладаються концептуальні і методичні засади сучасної дипломатії, специфічні особливості та практика дипломатичної діяльності, форми та методи використання сучасних дипломатичних і комунікаційних технологій для збору, аналізу і використання інформації в міжнародних відносинах глобального інформаційного суспільства. Основною метою є ознайомлення студентів з базовими основами дипломатії та дипломатичної служби, формування практичних навичок дипломатичної діяльності та особливостей протоколу і церемоніалу, необхідних для професійної роботи в міжнародному середовищі, ефективної імплементації національних інтересів держави в сфері міжнародних відносин і міжнародної комунікації. Основними завданнями вивчення дисципліни «Основи дипломатії» є: - формування у фахівців в галузі міжнародних відносин розуміння базових засад дипломатії, специфічних особливостей та практики дипломатичної діяльності, завдань, структури та принципів функціонування дипломатичних представництв і служб різних країн світу. Це є необхідною передумовою ефективної роботи в сферах зовнішньої та міжнародної інформаційної політики, процесах глобальної та регіональної комунікації, інформаційно-аналітичного забезпечення та імплементації зовнішньополітичної стратегії держави в межах України і за кордоном. - формування теоретичних знань та практичних навичок дипломатичної діяльності, особливостей протоколу і церемоніалу, необхідних для професійного представництва та захисту національних інтересів держави в повсякденній роботі в сфері міжнародних відносин і міжнародної комунікації – міжнародних форумах, конференціях, симпозіумах, переговорах, наукових дискусіях, формальних і неформальних зустрічах з закордонними, і не тільки закордонними, колегами. - ознайомлення студентів з становленням і сучасним станом розвитку зовнішньополітичних служб, цілями та пріоритетами зовнішньої політики та дипломатії України, нормативно-правовою базою та основними напрямками формування нової системи зовнішньополітичної служби, правами та повноваженняосновних акторів системи: Президента, Кабінету міністрів, Ради національної безпеки та оборони, Міністерства закордонних справ та дипломатичного корпусу в формуванні та імплементації зовнішньополітичної стратегії держави.
Завдання: - формування у фахівців в галузі міжнародних відносин розуміння базових засад дипломатії, специфічних особливостей та практики дипломатичної діяльності, завдань, структури та принципів функціонування дипломатичних представництв і служб різних країн світу. Це є необхідною передумовою ефективної роботи в сферах зовнішньої та міжнародної інформаційної політики, процесах глобальної та регіональної комунікації, інформаційно-аналітичного забезпечення та імплементації зовнішньополітичної стратегії держави в межах України і за кордоном. - формування теоретичних знань та практичних навичок дипломатичної діяльності, особливостей протоколу і церемоніалу, необхідних для професійного представництва та захисту національних інтересів держави в повсякденній роботі в сфері міжнародних відносин і міжнародної комунікації – міжнародних форумах, конференціях, симпозіумах, переговорах, наукових дискусіях, формальних і неформальних зустрічах з закордонними, і не тільки закордонними, колегами. - ознайомлення студентів з становленням і сучасним станом розвитку зовнішньополітичних служб, цілями та пріоритетами зовнішньої політики та дипломатії України, нормативно-правовою базою та основними напрямками формування нової системи зовнішньополітичної служби, правами та повноваження основних акторів системи: Президента, Кабінету міністрів, Ради національної безпеки та оборони, Міністерства закордонних справ та дипломатичного корпусу в формуванні та імплементації зовнішньополітичної стратегії держави.
Предмет Предметом вивчення навчальної дисципліни є базові принципи та концептуальні засади сучасної дипломатії та дипломатичної роботи в системі міжнародних відносин глобального інформаційного суспільства.
Студент повинен знати: - зміст основних понять, принципи та функції сучасної дипломатії; етапи історичної еволюції дипломатії, сучасний стан та особливості дипломатії в епоху глобалізації та інформатизації; - структуру, принципи організації та основні напрямки діяльності дипломатичних представництв провідних країн та регіонів світу; - принципи організації дипломатичної служби, дипломатичні пріоритети та привілеї, особливості протоколу та церемоніалу; - цілі та пріоритети зовнішньої політики та дипломатії України, нормативно-правову базу дипломатичної служби України, механізм прийняття рішень в дипломатичній діяльності; -основні цілі та тенденції розвитку сучасної дипломатії на перспективу.
Студент повинен вміти:
- вести професійну представницьку та дипломатичну діяльність в сфері міжнародних відносин і міжнародної комунікації, в тому числі на міжнародних форумах, конференціях, симпозіумах, переговорах, дискусіях, формальних і неформальних зустрічах з закордонними, і не тільки закордонними, колегами; - отримувати необхідну інформацію з використанням сучасних
Міждисциплінарні зв’язки:
Програма навчальної дисципліни складається з таких розділів: 1. Основні визначення та принципи. Генеза та еволюція дипломатії та дипломатичних служб. 2. Зовнішньополітична стратегія та дипломатія України. Майбутнє дипломатії. .
|