ПРАКТИЧНОГО ЗАНЯТЬ
ТЕМА № 4. Правове регулювання трудового договору З дисципліни: Трудове право. Особлива частина. Категорія слухачів: студенти денної форми навчання ННІПП НАВС. Навчальна мета: організувати детальне закріплення студентами окремих теоретичних положень дисципліни, сформувати уміння та навички практичного застосування знань теоретичного матеріалу шляхом індивідуального виконання студентами відповідних завдань. Виховна мета: удосконалити знання студентів, систематизувати їх та сформувати гармонійно-розвинуту творчу особистість.
Розвивальна мета: розвинути уміння та навички студентів для застосування своїх теоретичних знань в практичній діяльності. Обсяг навчального часу: 2 години Навчальне обладнання, ТЗН: крейда, дошка Наочні засоби: зразки наказів. Міжпредметні та міждисциплінарні зв’язки: теорія держави і права. Навчальні питання: 1. Скорочення штату. 2. Відсторонення від роботи. 3. Припинення трудового договору. Література: Література до теми: 1-5; 8-10; 14-18; 19-23; 25, 26; 37; 48; 50 відповідно до навчально-методичних матеріалів з дисципліни «Трудове право» (Особлива частина). Методичні поради з викладання теми: Студентам рекомендовано опрацювати додаткову літературу та письмово вирішити задачі.
План проведення практичного заняття (4 год.): Розв’язання практичних задач, які визначено до даної теми у робочій навчальній програмі. Завдання для самостійного вивчення: 1. Правове значення умов трудового договору. 2. Особливості строків випробування при прийнятті працівників на роботу. 3. Трудовий договір і Трудова угода - співвідношення. 4. Правове значення умов трудового договору. 5. Строки трудового договору, що визначені законодавством України про працю. 6. Специфіка трудових договорів, строки яких визначаються за угодою сторін. 7. Роль профкому при розірванні трудового договору з ініціативи роботодавця.
Завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін, Кандидат юридичних наук, доцент В.І. Лебідь
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ВНУТРІШНІХ СПРАВ Навчально-науковий інститут права та психології Кафедра цивільно-правових дисциплін Затверджую Заступник директора з навчально-методичної та наукової роботи навчально–наукового інституту права та психології НАВС С.С.Кваша «___» ___________ 2014 р. ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ ТЕМА № 5. Правове регулювання робочого часу і часу відпочинку. З дисципліни: Трудове право. Особлива частина. Категорія слухачів: студенти денної форми навчання ННІПП НАВС.
Навчальна мета: організувати детальне закріплення студентами окремих теоретичних положень дисципліни, сформувати уміння та навички практичного застосування знань теоретичного матеріалу шляхом індивідуального виконання студентами відповідних завдань. Виховна мета: удосконалити знання студентів, систематизувати їх та сформувати гармонійно-розвинуту творчу особистість. Розвивальна мета: розвинути уміння та навички студентів для застосування своїх теоретичних знань в практичній діяльності. Обсяг навчального часу: 2 години. Навчальне обладнання, ТЗН: дошка, крейда Міжпредметні та міждисциплінарні зв’язки: теорія держави і права. Навчальні питання: Опрацювати теоретичні знання, які набуто під час семінарського заняття з даної теми, шляхом письмового вирішення задач, що містяться у робочій навчальній програмі до даної теми. Література: Література до теми: 1-5; 10-15; 13-18; 19; 20; 35; 47 відповідно до навчально-методичних матеріалів з дисципліни «Трудове право» (Особлива частина). Методичні поради з викладання теми: Студентам рекомендовано опрацювати додаткову літературу та письмово вирішити задачі.
План проведення практичного заняття (2 год.): Розв’язання практичних задач. Завдання для самостійного вивчення: 1. Додаткові і творчі відпустки за законодавством України про працю. 2. Специфіка соціальних відпусток за законодавством України про працю.
Завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін, Кандидат юридичних наук, доцент В.І. Лебідь
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
|