Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

ТЕМА: Туристичні оператори
РОЗДІЛ 2. ТУРИСТИЧНА ІНДУСТРІЯ

1. Особливості та структура туристичної індустрії.

2. Основний зміст діяльності туроператора.

3. Класифікація туроператорів.

1. Особливості та структура туристичної індустрії .

Туристична індустрія – це сукупність засобів розміщення, транспортних засобів, об’єктів громадського харчування, розважального пізнавального, ділового, оздоровчого, спортивного й іншого призначення, туроператорів та турагенств, екскурсійних бюро, послуг гідів-перекладачів.

Туристичний попит зіштовхується зі специфічною пропозицією цілої низки продуктів та послуг, які виробляє індустрія, що розвивається швидше за будь-яку іншу.

Деякі туристичні продукти є основними при задоволенні потреб туриста, інші – додатковими чи другорядними, тому межі індустрії туризму визначити дуже важко. Наприклад транспортні підприємства та ресторани при готелях задовольняють не тільки туристів, ними можуть користуватися інші люди. Тому сферу туризму можна розглядати у вузькому та у широкому розумінні. У першому значенні вона охоплює підприємства, що виробляють продукти та послуги лише для туриста, у другому – це підприємства, що виробляють продукти та послуги не тільки для туристів, а й для всіх громадян, які бажають придбати продукт (послугу), тобто орієнтується на весь ринок.

Підприємства які виробляють послуги і продукти для туристів, можна поділити на три групи:

1. Первинні– призначенні безпосередньо для туристів (санаторії, пансіонати…). В умовах замкненого туристичного і курортного центру майже всі підприємства, розташовані на його території належать до цієї групи.

2. Вторинні– призначенні для обслуговування переважно туристів, але їхніми послугами можуть користуватись й місцеві жителі (харчування, заклади культури).

3. Третинні– призначенні для обслуговування місцевих жителів, але їхніми послугами можуть користуватись й туристи (транспорт, пошта…).


Поможем в написании учебной работы
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

Дата добавления: 2015-08-12; просмотров: 308. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.02 сек.) русская версия | украинская версия
Поможем в написании
> Курсовые, контрольные, дипломные и другие работы со скидкой до 25%
3 569 лучших специалисов, готовы оказать помощь 24/7