ВИМОГИ ДО СКЛАДАННЯ ТА ОФОРМЛЕННЯ ЗВІТУ З ПРАКТИКИ
Завершальним етапом проходження практики є складання кожним студентом письмового звіту з практики, який подається на кафедру фінансів. Звіт повинен відобразити повну характеристику самостійної роботи практиканта на підприємстві – базі практики.
Вимоги до складання звіту: 1. За змістом і структурою звіт повинен відповідати програмі практики. 2. Звіт повинен містити відомості про конкретну роботу, виконану студентом на робочому місці. 3. Вимоги до оформлення звіту встановлюються вищим навчальним закладом відповідно до державного стандарту: виконується державною мовою (власноручно або на ПЕОМ) на стандартних аркушах паперу формату А4 через 1,5 міжрядових інтервали шрифтом № 14; межі оформлення тексту: зліва, зверху, знизу – не менше 20 мм, справа – не менше 10 мм; розподіл тексту на розділи, підрозділи та пункти повинен відповідати структурі програми практики; нумерація розділів, підрозділів, пунктів, таблиць та рисунків подається арабськими цифрами; ілюстративний матеріал (таблиці, рисунки) нумеруються послідовно в межах розділу; ілюстративний матеріал, розміщений на окремих сторінках, включається до загальної кількості сторінок; цифрові дані, що не мають прямого відношення до звіту, використовувати не треба; допускається використання лише загальнодержавних скорочень і умовних позначень. Дозволяється використовувати власні скорочення, які вказуються в дужках або в зносках при першому вживанні повної назви.
до звіту додається: щоденник; індивідуальне завдання; відгук-характеристика керівника організації, де відбувалася практика із зазначенням її оцінки. Обсяг звіту – 30 – 35 сторінок друкованого тексту. Звіт має бути акуратно оформлений, сторінки пронумеровані, зшиті. Подавати матеріал необхідно в наступній послідовності: 1. Титульний лист (див. додаток А). 2. Зміст (план) звіту. 3. Текст звіту (за розділами програми). 4. Список використаної літератури. 5. Додатки (матеріали, які не вміщені в зміст звіту в ході викладання). До звіту додаються відповідні таблиці, форми бланків, документів, методичні та інструктивні матеріали, схеми, графіки тощо. Невеликі таблиці, схеми, діаграми розміщуються по тексту звіту. Додатки мають бути змістовними, мати назви, із зазначенням одиниць виміру. Керівник організації завіряє звіт підписом і печаткою. Практикант подає звіт про практику на кафедру (корп.В, ауд.602) не пізніше, ніж через три дні до закінчення практики. У щоденнику мають бути зроблені відмітки про проходження студентом практики на кожній базі практики (робочому місці): · дата прибуття на практику; · дата закінчення практики; · підпис керівника організації; · печатка. У відгуку-характеристиці повинно бути відображено, як студент виконав програму практики, його ставлення до роботи, ступінь самостійності виконання завдань, змістовність звіту про проходження практики. Звіт про проходження практики після подання на кафедру перевіряє керівник практики від університету, який дає висновок про якість звіту та допуск його до захисту, про що робить записи у щоденнику.
|