Анотація дисципліни
МАКІЇВСЬКИЙ ЕКОНОМІКО-ГУМАНІТАРНИЙ ІНСТИТУТ КАФЕДРА ГОСПОДАРСЬКОГО ТА ЦИВІЛЬНОГО ПРАВА ПЛАНИ СЕМІНАРСЬКИХ ЗАНЯТЬ ТА МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ З ДИСЦИПЛІНИ „Господарське право” (частина 1) (для студентів усіх форм навчання спеціальності 6.060100 „Правознавство”)
Затверджено На засіданні кафедри Господарського та цивільного права Протокол № Від 2006р. Макіївка – 2006 МАКІЇВСЬКИЙ ЕКОНОМІКО-ГУМАНІТАРНИЙ ІНСТИТУТ КАФЕДРА ГОСПОДАРСЬКОГО ТА ЦИВІЛЬНОГО ПРАВА ПЛАНИ СЕМІНАРСЬКИХ ЗАНЯТЬ ТА МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ З ДИСЦИПЛІНИ „Господарське право” (частина 1) (для студентів усіх форм навчання спеціальності 6.060100 „Правознавство”)
Затверджено На засіданні кафедри Господарського та цивільного права Протокол № Від 2006р. Макіївка – 2006 Плани семінарських занять та методичні вказівки до самостійної роботи студентів з дисципліни „Господарське право” (частина 1) (для студентів усіх форм навчання спеціальності 6.060100 „Правознавство”) / Укладачі: Алексєєва Ю.С., Макаренко А.С. – Макіївка: МЕГІ, 2006. - 80 с.
Укладачі Алексєєва Ю.С. Макаренко А.С.
Рецензент к.ю.н. Булатов Є.В.
Відповідальний за випуск д.е.н., професор Сьомкіна Т.В.
Анотація дисципліни В сучасних економічних умовах дiяльнiсть суб’єктiв господарювання повинна бути спрямована не тiльки на задоволення їх приватних iнтересiв (тобто отримання прибуткiв та iн.), але й на участь в реалiзацiї публiчних iнтересiв (тобто iнтересiв суспiльства i держави) шляхом поповнення прибуткової частки бюджетiв усiх ланок, створення нових робочих мiсць (вирiшення проблеми зайнятостi в державi - зменшення соцiальної напруги), задоволення потреб (попиту) населення в цiлому та окремих його суб”єктiв у певних товарах, продукцiї, роботах та послугах. Учбовий курс "Господарське право" має за мету глибоке вивчення студентами-правознавцями усiх форм навчання загальних та спецiальних правових підстав здiйснення та регулювання (керування) господарської дiяльностi в Українi, принципiв, форм та методiв державного регулювання економiчних вiдносин, спрямованого на гармонiзацiю приватних та публiчних iнтересiв в сферi господарювання. При цьому навчальна дисциплiна "Господарське право" передбачає докладне з"ясувування наступних правових питань: поняття та предмет господарського права (далi за текстом - "ГП"), методи ГП, суспiльний господарський порядок та цiлi ГП, господарське законодавство, суб"єкти ГП, особливостi регулювання окремих галузей народного господарства та окремих видiв господарської дiяльностi та iн. При вивченні даної дисципліни застосовуються такі засоби контролю знань студентів: - поточний контроль на семінарських заняттях; - міжсесійний контроль у виді письмової роботи; - підсумковий контроль у виді заліку та екзамену
|