Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

ТЕМАТИКА КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ





 

1. Основні завдання та функції центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

2. „Телефон довіри" як організаційна форма соціальної допомоги.

3. Структура мережі центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

4. Тендерна політика: соціальна підтримка жінок. Завдання, функції діяльності Київського міського центру роботи з жінками.

5. Місце і роль центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в системі державних закладів соціальної роботи.

6. Мета, завдання, функції діяльності соціального гуртожитку.

7. Державне регулювання соціальні роботи. Закон України „Про соціальну роботу з дітьми та молоддю".

8. Завдання, режим роботи приймальника-розподільника.

9. Міністерства і відомства, які здійснюють соціальну роботу. Міжсекторальна співпраця Міністерств і відомств у сфері здійснення соціальної роботи.

10.Завдання, функції діяльності центру ресоціалізації наркозалежної молоді «Твоя Перемога».

11. Правові умови діяльності центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Постанова Кабінету Міністрів від 27 серпня 2004 року №№ 1125,1126.

12. Мета, завдання, функції, напрями діяльності служби з ін'єкційними споживачами наркотиків.

13.Особливості організації діяльності закладів соціального спрямування для дітей.

14.Профілактична та виховна робота в приймальниках-розподільниках.

15.Особливості організації діяльності спеціалізованих формувань у структурі центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

16.Організація у притулку для неповнолітніх профілактичної, корекційно-виховної роботи серед неповнолітніх.

17.3агальна характеристика державного соціального стандарту соціальної роботи з дітьми, молодцю та різними категоріями сімей.

18.Завдання, основні напрями роботи спеціалізованого формування «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи в сільській та гірській місцевості».

19.3міст державного соціального стандарту психологічних послуг, які надають центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

20.3дійснення соціального супроводу дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

21.Державний соціальний стандарт соціальних послуг у центрах соціально-психологічної допомоги.

22.Сучасні аспекти соціальної роботи із студентською молоддю.

23.Державний соціальний стандарт соціальних послуг у притулках для неповнолітніх служб у справах неповнолітніх.

24.3авдання, функції та діяльність центру соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

25.Державний соціальний стандарт соціальних послуг у центрах ресоціалізації наркозалежної молоді «Твоя Перемога».

26.Нормативно-правова база здійснення соціальної роботи: загальна характеристика.

27.3дійснення соціального супроводу неблагополучних сімей.

28.3міст державного соціального стандарту соціально-педагогічних послуг, які надають центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

29.Завдання та функції соціальних служб підтримки сімей.

30.Кадри та персонал закладів (установ) соціальної спрямованості.

31.Сучасні аспекти соціальної роботи із дітьми та молоддю з функціональними обмеженнями.

32.Соціальні служби для сім'ї, дітей та молоді - поліфункціональний суб'єкт соціальної роботи в Україні.

33.Організація роботи центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

34.3агальна характеристика соціальних служб, які надають соціальні послуги дітям.

35.Взаємодія суб'єктів соціальної роботи з сім'ями, які опинилися у складних життєвих обставинах.

36.Загальна характеристика соціальних служб, які надають соціальні послуги молоді.

37.Завдання, функції та організація роботи денного центру перебування ВІЛ-інфікованих дітей.

38.3агальна характеристика соціальних служб, які надають соціальні послуги сім'ям.

39.Мета, завдання, функції, напрями діяльності молодіжного центру праці.

40.Зміст державного соціального стандарту соціально-економічних послуг, які надають центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

41.Мета, завдання, функції діяльності інформаційно-ресурсного центру центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

42.Загальна характеристика соціальних служб, діяльність яких спрямована на соціальну реабілітацію дітей та молоді з особливими потребами.

43.Загальна характеристика соціальних служб діяльність яких спрямована на соціальну адаптацію дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

44.Особливості розвитку волонтерського руху в Україні.

45.Зміст державного соціального стандарту соціально-медичних послуг, які надають центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

46.Прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу, як альтернативні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

47.Типова структура і штати республіканського (Автономної Республіки Крим), обласних, Київського та Севастопольського міських, районних, міських, районних у містах, селищних та сільських центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

48.Взаємодія центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і установ виконання покарань у проведенні соціальної роботи з неповнолітніми та молоддю.

49.Державне регулювання соціальні роботи. Закон України «Про соціальні послуги».

50.3агальна характеристика та основні напрями роботи Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

51.Загальна характеристика соціальних служб діяльність яких спрямована на соціальну підтримку ВІЛ-інфікованих дітей.

52.Київська модель соціальних послуг для розумово відсталих інвалідів у громаді.

53.Загальна характеристика соціальних служб, діяльності яких спрямована на подолання дитячої безпритульності та бездоглядності.

54.Зміст державного соціального стандарту інформаційних послуг, які надають центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

55.Загальна характеристика соціальних служб, діяльність яких спрямована на реабілітацію неповнолітніх та молоді, які перебувають у місцях позбавлення волі або повертаються з них.

56.Зміст державного соціального стандарту юридичних послуг, які надають центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

57.Соціальна робота щодо запобігання негативними явищами у молодіжному середовищі та подолання їх. Служба по роботі з ін'єкційними споживачами наркотиків.

58.Соціальна підтримка сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. Завдання, основні напрями.

59.Діяльність центру соціально-психологічної допомоги.

 

 







Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 691. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!




Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...


Кардиналистский и ординалистский подходы Кардиналистский (количественный подход) к анализу полезности основан на представлении о возможности измерения различных благ в условных единицах полезности...


Обзор компонентов Multisim Компоненты – это основа любой схемы, это все элементы, из которых она состоит. Multisim оперирует с двумя категориями...


Композиция из абстрактных геометрических фигур Данная композиция состоит из линий, штриховки, абстрактных геометрических форм...

Ситуация 26. ПРОВЕРЕНО МИНЗДРАВОМ   Станислав Свердлов закончил российско-американский факультет менеджмента Томского государственного университета...

Различия в философии античности, средневековья и Возрождения ♦Венцом античной философии было: Единое Благо, Мировой Ум, Мировая Душа, Космос...

Характерные черты немецкой классической философии 1. Особое понимание роли философии в истории человечества, в развитии мировой культуры. Классические немецкие философы полагали, что философия призвана быть критической совестью культуры, «душой» культуры. 2. Исследовались не только человеческая...

ТЕРМОДИНАМИКА БИОЛОГИЧЕСКИХ СИСТЕМ. 1. Особенности термодинамического метода изучения биологических систем. Основные понятия термодинамики. Термодинамикой называется раздел физики...

Травматическая окклюзия и ее клинические признаки При пародонтите и парадонтозе резистентность тканей пародонта падает...

Подкожное введение сывороток по методу Безредки. С целью предупреждения развития анафилактического шока и других аллергических реак­ций при введении иммунных сывороток используют метод Безредки для определения реакции больного на введение сыворотки...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2025 год . (0.013 сек.) русская версия | украинская версия