Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Типи архівів
Крім звичайних архівів також розглядають, багатотомні, неперервні та SFX-архіви (ті, що саморозпаковуються).

Неперервні архіви – архіви, упаковані спеціальним способом, при якому всі стиснуті файли розглядаються як один послідовний потік даних. Неперервна архівація підтримується тільки у форматі RAR, для формату ZIP такого типу не існує. Неперервна архівація значно збільшує ступінь стиснення, особливо при додаванні значної кількості невеликих схожих файлів. Неперервні архіви краще використовувати в тих випадках, коли:

· архів рідко обновляється;

· немає необхідності часто витягати з архіву один чи кілька файлів;

· ступінь стиснення важливіше швидкості стиску.

Томовані архіви – це архіви, які складаються з декількох частин (томів). Зазвичай томи використовуються для збереження великого архіву на декількох дискетах чи інших змінних носіях. Перший том у послідовності має звичайне розширення .rar, а розширення наступних томів нумеруються як .r00, .r01, .r02 і т.д. Для розпакування томованого архіву необхідно починати розархівування з першого тому (з розширенням .rar).

SFX-архіви (ті, що саморозпаковуються) – це архіви, до яких приєднано виконуваний модуль. Цей модуль дозволяє розархівовувати файли простим запуском архіву як звичайної програми. Таким чином, для розпакування вмісту SFX-архіву не потрібно додаткових зовнішніх програм. SFX-архіви, як і будь-які інші виконувані файли, мають розширення .exe. SFX-архіви зручні в тих випадках, коли потрібно передати комусь архів, але ви не впевнені, що в адресата є відповідний архіватор для його розпакування.

 


Поможем в написании учебной работы
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

Дата добавления: 2015-09-07; просмотров: 2302. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.033 сек.) русская версия | украинская версия
Поможем в написании
> Курсовые, контрольные, дипломные и другие работы со скидкой до 25%
3 569 лучших специалисов, готовы оказать помощь 24/7