Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Свопінг

Залежно від характеру виконуваних задач одна частина процесів може потребувати досить часто процесорного часу, а інша частина періодично, при настанні певних подій, наприклад виконання сервера для відправлення чи отримання електронної пошти. Одним із методів вивільнення оперативної пам'яті, для процесів, що потребують негайного виконання є свопінг.

Свопінг — тимчасове повне вивантаження процесу, що знаходяться в стані чекання, у зовнішню пам’ять.

Планувальник операційної системи не виключає перенесені процесу у зовнішню пам’ять із свого розгляду, і при настанні умов активізації процесу, що знаходиться в області свопінга на диску, цей процес переміщається в оперативну пам'ять. Якщо вільного місця в оперативній пам'яті не вистачає, то вивантажується інший процес.

При свопінгу, на відміну від розглянутих раніше методів реалізації віртуальної пам'яті, процес переміщається між пам'яттю і диском, і протягом деякого часу процес може бути відсутнім у оперативній пам'яті.Дата добавления: 2015-09-07; просмотров: 308. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.018 сек.) русская версия | украинская версия