Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Користувацький рівень програмного забезпечення
Доверь свою работу кандидату наук!
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

Хоча велика частина програмного забезпечення уведення-виведення знаходиться у середині ОС, деяка його частина розміщується в бібліотеках, що зв'язуються з програмами користувача. Набір подібних процедур є частиною системи уведення/виведення. Стандартна бібліотека уведення/виведення містить велику кількість процедур, що виконують уведення-виведення і працюють як частина програми користувача. Прикладом може слугувати функція write мови Pascal, що приймає рядок, формат виводу як вхідну інформацію, потім формує рядок з символів ASCII і робить виклик системної функції для виведення цього рядка.

Іншою категорією програмного забезпечення уведення-виведення є підсистема спулінга (spooling). Спулінг — це спосіб роботи з виділеними пристроями в мультипрограмній системі.

Як приклад розглянемо типовий пристрій, що вимагає спулинга - принтер. Хоча технічно легко дозволити кожному процесу користувача відкрити спеціальний файл, зв'язаний із принтером, такий спосіб небезпечний через те, що процес користувача може монополізувати принтер на довільний час, замість цього створюється:

1) процес — монітор, який отримує виняткові права на використання цього пристрою,

2) спеціальний каталог, названий каталогом спулінга.

При друкуванні, процес користувача розміщує виведену інформацію в файл у каталозі спулінга. Процес-монітор по черзі роздруковує усі файли, що містяться в каталозі спулінга.

 Дата добавления: 2015-09-07; просмотров: 703. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.015 сек.) русская версия | украинская версия