Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН
5. Зерновий склад приймає від поклажодавця зерно фактичної якості, але не вище обмежувальних кондицій, забезпечує кількісне і якісне зберігання зерна та здійснює відпуск його поклажодавцю.

Зерновий склад приймає зерно за заліковою вагою, але не вище фізичної, та визначає його якість.

6. Зерновий склад надає поклажодавцю додаткові послуги із зберігання зерна для уникнення псування і втрати його якості.

7. Зерновий склад видає поклажодавцю складські документи на зерно не пізніше ніж наступного робочого дня після прийняття зерна на зберігання.

У разі видачі простого або подвійного складського свідоцтва зерновий склад повинен здійснити страхування зерна від ризиків випадкової загибелі, пошкодження та втрат.

8. У разі коли строк погашення кредиту, зазначеного у заставному свідоцтві, закінчився, зерновий склад зобов’язаний продати зерно в порядку, встановленому законодавством, за письмовою вимогою володільця заставного свідоцтва.

9. Поклажодавець здійснює доставку зерна зерновому складу за свій рахунок.

10. Поклажодавець зобов’язаний своєчасно розраховуватися за надані йому послуги з приймання, зберігання, відвантаження та надання додаткових послуг, пов’язаних із зберіганням зерна.

11. Після закінчення строку зберігання зерна поклажодавець зобов’язаний забрати зерно у зернового складу.Дата добавления: 2015-09-07; просмотров: 147. Нарушение авторских прав


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2020 год . (0.001 сек.) русская версия | украинская версия