Назвіть установи виконання покарань.
Варіанти відповідейвказані у тестовому завданні 3.
5. Кримінально-виконавчі установи поділяються на: 1) арештні доми; 2) виправні центри; 3) виховні колонії; 4) виправні колонії; 5) виправно-трудові колонії; 6) гауптвахти; 7) слідчі ізолятори.
6. Виправні колонії поділяються на: 1) виправні колонії мінімального рівня безпеки; 2) виправні колонії загального режиму; 3) виправні колонії середнього рівня безпеки; 4) виправні колонії максимального рівня безпеки; 5) виправні колонії посиленого режиму; 6) виправно-трудові колонії суворого режиму; 7) тюрми; 8) колонії-поселення.
7. Які органи та установи, що не є органами і установами виконання покарань, здійснюють виконання останніх: Варіанти відповідейвказані у тестовому завданні 3.
8. Державна виконавча служба виконує покарання у виді: 1) штрафу; 2) позбавлення військового, спеціального звання, рангу, чину або кваліфікаційного класу; 3) позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю; 4) громадських робіт; 5) виправних робіт; 6) службових обмежень для військовослужбовців; 7) конфіскації майна; 8) арешту; 9) обмеження волі; 10) тримання у дисциплінарному батальйоні військовослужбовців.
9. Кримінально-виконавча інспекція виконує покарання у виді: Варіанти відповідейвказані у тестовому завданні 8.
10. В якому (яких) з наведених варіантів відповідей названо функції кримінально-виконавчої інспекції щодо виконання кримінальних покарань і застосування інших заходів кримінально-правового впливу: 1) здійснення контролю за поведінкою осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, а також звільнених від відбування покарання вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років; 2) здійснення нагляду за поведінкою осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, а також звільнених від відбування покарання вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років; 3) виконання покарання у виді штрафу і конфіскації майна; 4) встановлення періодичності та днів проведення реєстрації засуджених до покарань у виді громадських і виправних робіт, а також осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням; 5) встановлення періодичності та днів проведення реєстрації засуджених до покарання у виді обмеження волі; 6) виконання покарання у виді службових обмежень для військовослужбовців; 7) проведення індивідуально-профілактичної роботи з засудженими до покарань у виді виправних робіт і громадських робіт.
11. Який орган або установа виконує покарання у виді арешту: Варіанти відповідейвказані у тестовому завданні 3. 12. Який орган або установа виконує покарання у виді арешту щодо військовослужбовців: Варіанти відповідейвказані у тестовому завданні 3.
13. В якому (яких) з наведених варіантів відповідей визначено функції військових частин щодо виконання кримінальних покарань, застосування інших заходів кримінально-правового характеру: 1) виконання покарання у виді службових обмежень для військовослужбовців, засуджених за злочини невеликої тяжкості; 2) виконання покарання у виді виправних робіт щодо військовослужбовців, засуджених за злочини невеликої або середньої тяжкості; 3) здійснення контролю за поведінкою засуджених військовослужбовців, звільнених від відбування покарання з випробуванням; 4) здійснення контролю за поведінкою засуджених військовослужбовців, звільнених від покарання; 5) здійснення контролю за виконанням покарання у виді тримання в дисциплінарному батальйоні щодо засуджених військовослужбовців строкової служби; 6) виконання покарання у виді службових обмежень для військовослужбовців, засуджених за злочини невеликої або середньої тяжкості.
14. В арештних домах тримаються: 1) повнолітні особи; 2) неповнолітні особи, яким на момент вчинення злочину виповнилося 16 років і які засуджені за злочини невеликої тяжкості; 3) неповнолітні особи, яким на момент постановлення вироку виповнилося 16 років і які засуджені за злочини невеликої тяжкості; 4) неповнолітні особи, яким на момент постановлення вироку виповнилося 16 років і які засуджені за злочини невеликої або середньої тяжкості; 5) повнолітні особи, засуджені за злочини невеликої тяжкості;
15. Виправні центри виконують покарання у виді: 1) позбавлення волі стосовно осіб, засуджених за злочини невеликої та середньої тяжкості; 2) обмеження волі стосовно осіб, засуджених за злочини невеликої та середньої тяжкості; 3) арешту; 4) виправних робіт; 5) обмеження волі стосовно засуджених, яким цей вид покарання призначено в порядку заміни невідбутої частини покарання більш м’яким (ст. 82 КК України), яким цей вид покарання призначено за ухилення від відбування покарання, не пов’язаного з позбавленням волі (ст. 389 КК України).
16. Який орган або установа виконує покарання у виді позбавлення волі на певний строк: Варіанти відповідейвказані у тестовому завданні 3.
17. Який орган або установа виконує покарання у виді довічного позбавлення волі щодо засуджених чоловіків: Варіанти відповідейвказані у тестовому завданні 3.
18. Який орган або установа виконує покарання у виді довічного позбавлення волі щодо засуджених жінок: Варіанти відповідейвказані у тестовому завданні 3.
19. Особи, засуджені вперше до позбавлення волі за злочини, вчинені з необережності, злочини невеликої або середньої тяжкості, відбувають покарання у: 1) виправних колоніях максимального рівня безпеки; 2) виправних колоніях загального режиму; 3) виправних колоніях мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання; 4) у виховних колоніях; 5) у виправних колоніях мінімального рівня безпеки із загальними умовами тримання; 6) у виправно-трудових колоніях з полегшеними умовами тримання; 7) у виправних колоніях суворого режиму; 8) у тюрмах; 9) в колоніях-поселеннях.
20. Чоловіки, вперше засуджені до позбавлення волі за злочини невеликої та середньої тяжкості, відбувають покарання у _______: Варіанти відповідейвказані у тестовому завданні 19.
21. Яка (які) з наведених нижче категорій засуджених відбувають покарання у виправних колоніях середнього рівня безпеки: 1) жінки, засуджені за злочини невеликої та середньої тяжкості, тяжкі та особливо тяжкі злочини; 2) засуджені вперше до позбавлення волі за злочини, вчинені з необережності; 3) жінки, яким покарання у виді смертної кари або довічного позбавлення волі замінено позбавленням волі на певний строк в порядку помилування або амністії; 4) чоловіки, вперше засуджені до позбавлення волі за тяжкі та особливо тяжкі злочини; 5) чоловіки, вперше засуджені до позбавлення волі за злочини, вчинені з необережності; 6) чоловіки, які раніше відбували покарання у виді позбавлення волі; 7) чоловіки, вперше засуджені до позбавлення волі за злочини невеликої та середньої тяжкості; 8) чоловіки, засуджені за вчинення умисного злочину середньої тяжкості в період відбування покарання у виді позбавлення волі.
22. В якому (яких) з наведених варіантів відповідей є правильне(і) положення, стосовно функцій слідчих ізоляторів щодо виконання кримінальних покарань: 1) слідчі ізолятори є установою виконання покарань; 2) особи, засуджені до арешту, тимчасово, до створення арештних домів, відбувають покарання в слідчих ізоляторах за місцемзасудження; 3) слідчі ізолятори виконують функції виправних колоній мінімального рівня безпеки із загальними умовами тримання і виправних колоній середнього рівня безпеки стосовно засуджених, які залишені для роботи з господарського обслуговування; 4) слідчі ізолятори виконують функції виправних колоній максимального рівня безпеки стосовно засуджених, які залишені для роботи з господарського обслуговування; 5) слідчі ізолятори у жодному випадку не виконують кримінальних покарань.
23.Продовжіть положення: покарання у виді позбавлення волі на певний строк щодо засуджених неповнолітніх виконують ________________: Варіанти відповідейвказані у тестовому завданні 3.
24.В якій з наведених варіантів відповідей найбільш повно визначено підставу внесення органом або установою виконання покарань до суду подання про застосування до засудженого відповідного примусового лікування: 1) якщо під час відбування таких покарань, як обмеження волі, позбавлення волі, встановлено, що засуджений захворів на хворобу, що становить небезпеку для здоров’я інших осіб, та відмовляється від лікування; 2) якщо під час відбування покарання встановлено, що засуджений захворів на хворобу, що становить небезпеку для здоров’я інших осіб, та відмовляється від лікування; 3) якщо під час відбування покарання засуджений захворів на психічну хворобу, що позбавляє його можливості усвідомлювати свої дії (бездіяльність) або керувати ними; 4) якщо під час відбування покарання засуджений захворів на психічну хворобу, що обмежує його можливості усвідомлювати свої дії (бездіяльність) або керувати ними; 5) якщо під час відбування покарання у виді позбавлення волі засуджений захворів на хворобу, що перешкоджає його роботі на підприємстві виправної колонії.
25. В якому з наведених варіантів відповідей міститься положення, що правильно характеризує правовий статус Державного департаменту України з питань виконання покарань: 1) є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, який безпосередньо реалізовує єдину державну політику у сфері виконання кримінальних покарань; 2) на Державний департамент України з питань виконання покарань покладено управління кримінально-виконавчою системою; 3) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра юстиції; 4) входить до системи органів Міністерства юстиції України і здійснює виконання рішень судів, третейських судів та інших органів, а також посадових осіб; 5) головний орган у системі центральних органів виконавчої влади з питань формування і реалізації державної політики у сфері захисту прав і свобод людини та громадянина, охорони громадського порядку, забезпечення громадської безпеки, захисту об’єктів права власності, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, безпеки дорожнього руху, протидії незаконній міграції.
26.В якому з наведених варіантів відповідей зазначено правильне положення, щодо порядку призначення на посаду та звільнення з посади Голови Державного департаменту України з питань виконання покарань: 1) призначає на посаду та звільняє з посади Президент України; 2) призначає на посаду і звільняє з посади в установленому порядку Верховна Рада України за поданням Прем’єр-міністра України; 3) призначає на посаду за поданням Президента України і звільняє з посади Верховна Рада України; 4) призначає на посаду та звільняє з посади Кабінет Міністрів України за поданням Прем’єр-міністра України відповідно до пропозиції Міністра юстиції; 5) призначає на посаду та звільняє з посади Кабінет Міністрів України за поданням Прем’єр-міністра України відповідно до пропозиції Міністра внутрішніх справ.
27. Організаційну структуру і чисельність дисциплінарного батальйону визначає: 1) Голова Державного Департаменту України з питань виконання покарань; 2) Прем’єр-міністр України; 3) Міністр оборони України; 4) Генеральний штаб Збройних Сил України; 5) командуючий військами військового округу (оперативного командування).
|