Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Розрахунок змінної продуктивності МТА





Wзм = (0,1 *B*V*T*Kt)/n, га/зм

де n – кількість повторних проходів

Wзм = (0,1*100*7,2*8*0,95)/1 = 547,20 га/зм

2.Визначаємо необхідну кількість машино-змін на виконання операції:

nм.зм = О/ Wзм;

nм.зм = 100/547,20 = 0,18 м.змін

3.Визначаємо необхідну кількість тракторів на виконання операції:

nт = (nм.зм*7)/(Дкал.рек * Кзм*5)

nт = (0,18*7)/(30*1*5) = 0,01 трактор

4.Визначаємо кількість робочих днів на виконання операції:

Др.факт = nм.зм/Кзм

Др.факт = 0,18/1 = 0,18 дня

5.Визначаємо виробничі витрати на виконання технологічної операції:

В = Вм.зм * nм.зм = 50*0,18= 9,0 грн;

6. Визначаємо виробіток в умовних гектарах:

Wу.га = О*Ку.га

Wу.га = 100*0,29 = 29,0 у.га

 

8. Землерийні роботи (будівництво ставка)

8.1 Розробка і транспортування ґрунту на об’єкт

Дана операція буде проводитись скрепером ДЗ – 33 в агрегаті з трактором ДТ -75М.

 

1.Визначаємо змінну продуктивність агрегату:

Змінна продуктивність МТА розрахована раніше і становить 408,8 м3/зм

2.Визначаємо кількість машино-змін необхідних для виконання операції:

nм.зм = О/ Wзм;

nм.зм = 31000/408,80 = 75,83 м.змін

3.Визначаємо необхідну кількість тракторів на виконання операції:

nт = (nм.зм*7)/(Дкал.рек * Кзм*5)

nт = (75,83*7)/(180*1*5) = 0,58 трактор

4.Визначаємо кількість робочих днів на виконання операції:

Др.факт = nм.зм/Кзм

Др.факт = 75,83/1 = 75,83 днів

5.Визначаємо виробничі витрати на виконання технологічної операції:

В = Вм.зм * nм.зм

В = 134*75,83= 10161,22 грн;

6. Визначаємо виробіток в умовних гектарах:

Wу.га = Н у.га * nм.зм

Wу.га = 8,0*75,83 = 606,64 у.га

 

8.2 Попереднє планування ставка

Планування об’єкту буде проводитись за допомогою бульдозере ДЗ – 42 в агрегаті з трактором ДТ – 75М. Планування кожного шару буде проводитись за два проходу МТА, тоді загальний обсяг робіт становитиме: 2,6*2 = 5,2 га.

 

1.Розрахунок змінної продуктивності МТА:

Wзм =0,1 *B*V*T*Kt

Wзм = 0,1*2,56*4,06*8*0,95 = 7,89 га

2.Визначаємо необхідну кількість машино-змін на виконання операції:

nм.зм = О/ Wзм;

nм.зм = 5,2/7,89 = 0,66 м.змін

3. Визначаємо необхідну кількість тракторів на виконання операції:

nт = (nм.зм*7)/(Дкал.рек * Кзм*5)

nт = (0,66*7)/(180*1*5) = 0,01 трактора

4.Визначаємо кількість робочих днів на виконання операції:

Др.факт = nм.зм/Кзм

Др.факт = 0,66/1 = 0,66 дня

5.Визначаємо виробничі витрати на виконання технологічної операції:

В = Вм.зм * nм.зм = 121*0,66= 79,86 грн;

6. Визначаємо виробіток в умовних гектарах:

Wу.га = Н у.га * nм.зм

Wу.га = 8,0*0,66 = 5,28 у.га

 

8.3 Пошарове ущільнення берегів ставка

Дана операція буде проводитись за допомогою водоналивного котка ЗКВГ - 1,4в агрегаті з трактором МТЗ - 82

Коток призначений для весняного прикочування багаторічних трав у кормовій сівозміні, зеленого добрива перед оранкою, передпосівного і післяпосівного ущільнення ґрунту при посіві дрібнонасінних культур.

Складається з переднього і двох задніх ланок, з'єднаних шарнірно і розташованих у шаховому порядку. Кожна ланка складається, зі звареної рами, металевого пустотілого гладкого циліндра з отвором, що закривається пробкою, для заповнення водою.

 

Технічна характеристика

 

Ширина захвату, м 4

Продуктивність у годину чистої роботи, га 2,4

Робоча швидкість, км/год до 6

Розмір барабанів, мм

діаметр 700

довжина 1400

Тиск на грунт, кгс/см2 2,3 – 6,0

Ємність для заповнення водою, л 500

Габаритні розміри, мм 4080х4200x700

Маса, кг 880

Обслуговуючий персонал 1

 

 

1.Розрахунок змінної продуктивності МТА:

Wзм =0,1 *B*V*T*Kt

Wзм = 0,1*4*4,2*8*0,95 = 12,77 га/зм

2.Визначаємо необхідну кількість машино-змін на виконання операції:

nм.зм = О/ Wзм;

nм.зм = 5,2/12,77 = 0,40 м.змін

3. Визначаємо необхідну кількість тракторів на виконання операції:

nт = (nм.зм*7)/(Дкал.рек * Кзм*5)

nт = (0,40*7)/(180*1*5) = 0,003 трактора

4.Визначаємо кількість робочих днів на виконання операції:

Др.факт = nм.зм/Кзм

Др.факт = 0,40/1 = 0,40 дня

5.Визначаємо виробничі витрати на виконання технологічної операції:

В = Вм.зм * nм.зм = 47*0,40= 18,80 грн;

6. Визначаємо виробіток в умовних гектарах:

Wу.га = Н у.га * nм.зм

Wу.га = 6,4*0,40 = 2,56 у.га

 

8.4 Остаточне планування ставка

Планування об’єкту буде проводитись за допомогою бульдозере ДЗ – 42 в агрегаті з трактором ДТ – 75М. Планування буде проводитись за два проходу МТА, тоді загальний обсяг робіт становитиме: 2,6*2 = 5,2 га.

 

1.Розрахунок змінної продуктивності МТА:

Wзм =0,1 *B*V*T*Kt

Wзм = 0,1*2,56*4,06*8*0,95 = 7,89 га

2.Визначаємо необхідну кількість машино-змін на виконання операції:

nм.зм = О/ Wзм;

nм.зм = 5,2/7,89 = 0,66 м.змін

3. Визначаємо необхідну кількість тракторів на виконання операції:

nт = (nм.зм*7)/(Дкал.рек * Кзм*5)

nт = (0,66*7)/(180*1*5) = 0,01 трактора

4.Визначаємо кількість робочих днів на виконання операції:

Др.факт = nм.зм/Кзм

Др.факт = 0,66/1 = 0,66 дня

5.Визначаємо виробничі витрати на виконання технологічної операції:

В = Вм.зм * nм.зм = 121*0,66= 79,86 грн;

6. Визначаємо виробіток в умовних гектарах:

Wу.га = Н у.га * nм.зм

Wу.га = 8,0*0,66 = 5,28 у.га

 

 

9. Ремонт шляхів

 

9.1 Планування шляхів

Планування шляхів буде проводитись за допомогою бульдозере ДЗ – 42 в агрегаті з трактором ДТ – 75М. Планування буде проводитись за два проходу МТА, тоді загальний обсяг робіт становитиме: 9*2 = 18 км.

 

1.Розрахунок змінної продуктивності МТА:

W лін = 1000 * V * T * Kt,

W лін = 1000 * 5,3*8*0,95 = 40,28 км пог.

2.Визначаємо необхідну кількість машино-змін на виконання операції:

nм.зм = О/ Wзм;

nм.зм = 18/40,28 = 0,44 м.змін

3. Визначаємо необхідну кількість тракторів на виконання операції:

nт = (nм.зм*7)/(Дкал.рек * Кзм*5)

nт = (0,44*7)/(180*1*5) = 0,003 трактора

4.Визначаємо кількість робочих днів на виконання операції:

Др.факт = nм.зм/Кзм

Др.факт = 0,44/1 = 0,44 дня

5.Визначаємо виробничі витрати на виконання технологічної операції:

В = Вм.зм * nм.зм = 72*0,44= 31,68 грн;

6. Визначаємо виробіток в умовних гектарах:

Wу.га = Н у.га * nм.зм

Wу.га = 8,0*0,44 = 3,52 у.га

9.2 Ущільнення шляхів

Дана операція буде проводитись за допомогою кільчасто-шпорового котка 3ККШ – 3 в агрегаті з трактором МТЗ - 82

3ККШ – 3 призначений для передпосівного і післяпосівного прикатування грунту, роз рихлення верхнього і ущільнення поверхневих шарів грунту і часткового вирівнювання поверхні оброблюваного поля.

 

Технічна характеристика

 

Ширина захвату, м 6,1

Продуктивність у годину чистої роботи, га 5,5 – 7,8

Робоча швидкість км/год: 9 – 13

Діаметр робочого диска, мм 520

Тиск на грунт, кгс/см2 2,8 – 4,8

Кількість дисків 13

Габаритні розміри, мм 7820х2100x970

Маса, кг 1835

Обслуговуючий персонал, чол.. 1

 

1.Розрахунок змінної продуктивності МТА:

W лін = 1000 * V * T * Kt,

W лін = 1000 * 6,1*8*0,95 = 46,36 км пог.

2.Визначаємо необхідну кількість машино-змін на виконання операції:

nм.зм = О/ Wзм;

nм.зм = 9/46,36 = 0,19 м.змін

3. Визначаємо необхідну кількість тракторів на виконання операції:

nт = (nм.зм*7)/(Дкал.рек * Кзм*5)

nт = (0,19*7)/(180*1*5) = 0,002 трактора

4.Визначаємо кількість робочих днів на виконання операції:

Др.факт = nм.зм/Кзм

Др.факт = 0,19/1 = 0,19 дня

5.Визначаємо виробничі витрати на виконання технологічної операції:

В = Вм.зм * nм.зм = 47*0,19= 8,93 грн;

6. Визначаємо виробіток в умовних гектарах:

Wу.га = Н у.га * nм.зм

Wу.га = 6,4*0,19 = 1,22 у.га

 

 







Дата добавления: 2015-10-12; просмотров: 717. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!




Практические расчеты на срез и смятие При изучении темы обратите внимание на основные расчетные предпосылки и условности расчета...


Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...


Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...


Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Разновидности сальников для насосов и правильный уход за ними   Сальники, используемые в насосном оборудовании, служат для герметизации пространства образованного кожухом и рабочим валом, выходящим через корпус наружу...

Дренирование желчных протоков Показаниями к дренированию желчных протоков являются декомпрессия на фоне внутрипротоковой гипертензии, интраоперационная холангиография, контроль за динамикой восстановления пассажа желчи в 12-перстную кишку...

Деятельность сестер милосердия общин Красного Креста ярко проявилась в период Тритоны – интервалы, в которых содержится три тона. К тритонам относятся увеличенная кварта (ув.4) и уменьшенная квинта (ум.5). Их можно построить на ступенях натурального и гармонического мажора и минора.  ...

В теории государства и права выделяют два пути возникновения государства: восточный и западный Восточный путь возникновения государства представляет собой плавный переход, перерастание первобытного общества в государство...

Закон Гука при растяжении и сжатии   Напряжения и деформации при растяжении и сжатии связаны между собой зависимостью, которая называется законом Гука, по имени установившего этот закон английского физика Роберта Гука в 1678 году...

Характерные черты официально-делового стиля Наиболее характерными чертами официально-делового стиля являются: • лаконичность...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2025 год . (0.012 сек.) русская версия | украинская версия