Лютого Лесі Українці 135 років з дня народження
На зеленому горбочку, У вишневому садочку, Притулилася хатинка, Мов малесенька дитинка. Стиха вийшла виглядати, Чи не вийде її мати. І до білої хатинки, Немов мати до дитинки, Вийшло сонце, засвітило І хатинку звеселило. ЯК ДИТИНОЮ БУВАЛО… Як дитиною бувало Упаду собі на лихо То хоч в серце біль доходив, Я собі вставала тихо. «Що болить?»– мене питали, Але я не признавалась, - Я була малою горда Щоб не плакать, я сміялась. ДОВІДКОВА СЛУЖБА Дякуємо батькам Романчука Аркадія група.№ 4 – за ремонт музичної зали та батькам Вишневської Маші за чудові столи – квітку група № 5 Всім батькам дитячого закладу за матеріальну підтримку – ДЯКУЄМО!!!
ПОГРАЄМОСЯ? 1. Яких геометричних фігур не вистачає у 2-му та 3-му рядку? ? ? 2. Скільки складів у слові корова? Назвіть перший звук, останній. Скільки у слові голосних та приголосних звуків? 3. І своє дитя не забула, і чужих погодувала. Хто це? 4. Щ 4. Що з торбинки тягнуть, а з чашечки п’ють? Що це?
Маленьке, кругленьке з гори скотилось, впало, розбилось, нема такого бондаря, щоб його скував. Котилась бочка з горбочка, покотилась та й розбилась. Нема того бондарця, щоб поправив кадібця. Білий кожух без складок зшитий. Біла кріпость і жовта кріпость: щоб дістатись до жовтої, то треба розбити білу. Що роджене і не роджене? В одній бочечці біле вино і жовте бовтається, а не змішується. Барилко без обручів, без дна, а в нім два сорти вина. В одній діжці два сорти вина – і ніколи не зіллються. Глиняний глечик соком налитий, хто розіб’є – повік не збере. Срібна діжка золотого напою повна, хто поламає – вік не збудує. Розколеш лід – візьмеш срібло, розколеш срібло – візьмеш золото. Схоже на бочку, а потурбуйся – матимеш квочку. Кидаєш угору біле, а на землю падає жовте. Вариш – два рази солиш, а їси – ще раз присолюєш. В одній діжці два тіста.
Редактор газети – завідуюча ДНЗ Гапоненко Т.В.
|