ЗМІСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ
Отражающая изоляция «Sever» (отражение до 97% теплового излучения) Sever «Термо» - предназначен для применения в качестве высокотемпературной изоляции трубопроводов, паропроводов, газовых и печных труб, котлов, коммуникаций водоснабжения и отопления (температура применения от -60 град. До +550 град.). Sever «Сауна» - эффективная изоляция помещений в банях и саунах, трубопроводы систем горячего и холодного водоснабжения, бытовки, блок-контейнеры, в системе воздуховодов, вентиляции, быстровозводимые мобильные модульные здания, металлические строительные бытовки на шасси, вагон-дома, вагончики строительные (температура применения от -60 град. До +130 град.)
«Паро-влагозащитные плёнки»
УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ До проходження інженерно-педагогічної практики з дисципліни „Педагогіка вищої школи”
Харків 2010 Міністерство освіти і науки України
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ До проходження інженерно-педагогічної практики з дисципліни „Педагогіка вищої школи”
Затвердженно на засіданні кафедри української та російської мов Протокол № 8 від 9 березня 2009 р.
Харків 2010 Методичні вказівки до проходження інженерно-педагогічної практики з дисципліни „Педагогіка вищої школи” для магістрів усіх спеціальностей /Укладач С.О. Дитюк.– Харків: ХДТУБА, 2010. – 12 с.
Рецензент О.І. Попельнюх
Кафедра української та російської мов
Методичні вказівки призначені для студентів усіх спеціальностей, які навчаються у магістратурі. Педагогічна практика є зв'язуючою ланкою між навчанням і майбутньою самостійною роботою студента-магістра як викладача спеціальної дисципліни. Педагогічна практика проводиться на базі Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури.
ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ
Студенти, які прослухали курс „Педагогіка вищої школи”, проходять пасивну і активну педагогічну практику. Метою педагогічної практики є формування у студентів педагогічних умінь і навичок у процесі ознайомлення з аудиторною та позааудиторною роботою викладача, проведення заняття самими студентами та їх участі в позааудиторних заходах. Основна мета педагогічної практики – ознайомлення студентів з основами аудиторної та позаадиторної навчально-виховної роботи викладача вищого навчального закладу. У ході педагогічної практики вирішуються такі завдання: - закріплення теоретичних знань; - формування вмінь та навичок в умовах реальної навчально-виховної діяльності; - набуття навичок самостійного ведення навчальної роботи зі студентами; - використання різноманітних педагогічних методів і прийомів, які активізують пізнавальну діяльність студентів; - розвиток у студентів організаційних та виховних навичок; - стимулювання у практикантів інтересу до педагогічної професійної діяльності; - набуття навичок і вмінь спостерігати та аналізувати навчально-виховну діяльність викладача вузу.
ЗМІСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ
До змісту педагогічної практики входить: - ознайомлення практикантів з методичним досвідом та системою навчальної роботи викладача; - підготовка до занять (дидактичне проектування навчання: визначення мети і завдань, конкретизація змісту, підбір методів і прийомів навчання; підбір наочних посібників і складання плану та конспекту заняття); - проведення занять (опанування методикою викладу навчального матеріалу, організація самостійної роботи учнів, контроль знань, облік індивідуально-психологічних особливостей учнів тощо); - самоаналіз практиканта його педагогічної діяльності й оцінка діяльності практиканта методистом та викладачем групи.
|