ЗАСОБИ ПРОВЕДЕННЯ ПОТОЧНОГО ТА ПІДСУМКОВОГО КОНТРОЛЮ
Поточний контроль – рішення практичних завдань, тестування, проведення семінарських занять, усні опитування, письмові доповіді, реферати, відпрацювання академічних заборгованостей тощо. Модульний контроль – проводиться у формі письмових контрольних робіт з виконання тестових завдань за окремими частинами (змістовними модулями) дисципліни. Протягом семестру модульний контроль проводиться двічі. Підсумковий контроль – залік.
КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ ЗНАНЬ ТА ВМІНЬ
Оцінювання знань студентів з навчальної дисципліни здійснюється на основі результатів поточного модульного контролю (ПМК). ПМК здійснюється за накопичувальною системою і систематичною оцінкою дій та продуктів дій студента над завданнями з кожної теми дисципліни протягом всього навчального періоду в діапазоні від 0 до 100 балів включно. Студент має право отримати оцінку за результатами ПМК, якщо він виконав всі види навчальної роботи без порушення встановлених термінів і отримав позитивну (за національною шкалою) підсумкову оцінку. Якщо студент отримав не задовільну оцінку або не згоден з оцінкою за результатами ПМК, він повинен скласти іспит. Підсумкова оцінка в балах перераховується в оцінки за національною шкалою та шкалою ECTS, що наведені нижче.
у випадках, коли студент глибоко й впевнено засвоїв весь матеріал, послідовно, логічно вірно його відтворює, може пов’язати теоретичні та практичні сторони дисципліни, вільно відповідає на нестандартні запитання, показує знання монографічного матеріалу з питання, вірно обґрунтовує наукові поняття, володіє навичками виконання практичних завдань, виявляє вміння самостійно узагальнювати матеріал, не допускає при цьому помилки.
у випадках, коли студент знає програмний матеріал, не допускає суттєвих недоліків у відповіді, може вірно використовувати теоретичні положення й володіє навичками при виконанні практичних завдань.
у випадках, коли студент засвоїв лише основний матеріал, але погано орієнтується в окремих положеннях, припускається помилок або неточностей у формулюваннях, порушує логіку та послідовність у викладенні програмного матеріалу та має складнощі при виконанні практичних завдань.
у випадках, коли студент не володіє знаннями щодо значної частини програмного матеріалу, припускається суттєвих помилок, з великими труднощами виконує практичну роботу.
ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН
Розподіл балів, які отримують студенти Оцінювання результатів усіх форм контролю передбачено у 100-бальній шкалі.
|