Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Газорегуляторні установки
5.24 ГРУ слід розміщувати у вільних для доступу обслуговуючого персоналу місцях із природним або штучним освітленням. Основний прохід між огорожею та виступаючими частинами ГРУ повинен бути не менше 1 м.

При розміщенні ГРУ на площадках, розташованих вище рівня підлоги більше ніж на 1,5 м, на площадці повинен бути забезпечений доступ із двох боків по окремих східцях.

Обладнання ГРУ повинно бути захищене від механічних пошкоджень, а місце розміщення ГРУ освітлено.

Розміщення ГРУ під сходовими маршами не допускається.

5.25 ГРУ з вхідним тиском газу до 0,6 МПа допускається розміщувати в газифікованих приміщеннях, що відносяться по пожежній небезпеці до категорій Г та Д будинків, в яких розташовані газовикористовуючі установки, або в суміжних приміщеннях тих же категорій, з'єднаних з ними відкритими прорізами.

5.26 Кількість ГРУ, що розміщуються в одному приміщенні котельної, цеху та інших будинків не обмежується. Одне ГРУ не повинно мати більш двох ліній редукування.

5.27 Дозволяється розміщення ГРУ безпосередньо біля кожного теплового агрегату для подачі газу тільки до його газових пальників.

5.28 Дозволяється подача газу від ГРУ, розміщених в приміщеннях категорії Г та Д, до агрегатів, які газифікуються, розташованих в інших приміщеннях цього будинку, за умови, що ці агрегати працюють в однакових режимах тиску газу, у приміщеннях, де знаходяться агрегати та ГРУ, забезпечений цілодобовий доступ персоналу, відповідального за безпечну експлуатацію газового устаткування.

5.29 На промислових підприємствах, при наявності в них власних газових служб, дозволяється подача газу однакового тиску від ГРУ, розташованого в одному будинку, до інших окремо розташованих будинків за умови цілодобового чергування осіб, відповідальних за газове господарство.

5.30 Вентиляція приміщень, де розміщуються ГРУ, повинна відповідати вимогам основного виробництва.

5.31 Допускається установка в виробничих будинках, в тому числі в котельних газорегуляторяих пунктів шафового типу як ГРУ, при виконанні таких умов:

 

- суцільні двері шафи необхідно замінити сітчастими або демонтувати;

- скидні трубопроводи від захисних скидних клапанів (далі - ЗСК) та від запобіжно-запірних клапанів, (далі - ЗЗK), які конструктивно виконані таким чином, що для відкриття їх потрібно скидати газ, необхідно вивести за межі приміщення відповідно з вимогами цих норм, що пред'являються до скідних та продувних трубопроводів.Дата добавления: 2014-12-06; просмотров: 605. Нарушение авторских прав


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2020 год . (0.001 сек.) русская версия | украинская версия