Автобіографія. Я, Петренко Ірина Олександрівна, народилася 10 березня 1993 року у місті Донецьк
Я, Петренко Ірина Олександрівна, народилася 10 березня 1993 року у місті Донецьк. З 1998 до 2010 року навчалась у Донецькій загальноосвітній школі № 145, яку закінчила із золотою медаллю. У 2010 році вступила до Донецького національного університету на економічний факультет за спеціальністю “Економіка підприємства” денної форми навчання. Зараз – студентка першого курсу. Незаміжня. Батько – Петренко Олександр Петрович, 1961 року народження, приватний підприємець. Мати – Петренко Наталія Вікторівна, 1963 року народження, домогосподарка. Сестра – Петренко Тетяна Олександрівна, 1995 року народження, учениця 9-го класу загальноосвітньої школи № 145 м. Донецька. Разом з батьками проживаю за адресою: бульвар Шевченка, 23, кв. 17, м.Донецьк-55, 83055.
07.09.10 Підпис
3. Резюме Це документ, в якому коротко викладаються особисті, освітні та професійні відомості про особу. Реквізити: · Назва виду документа. · Текст, що містить таку інформацію: домашня адреса, телефон, прізвище, ім’я та ім’я по батькові, мета написання документа, особисті дані (дата народження, сімейний стан), відомості про освіту (повне найменування всіх навчальних закладів, у яких довелося вчитися), ступінь володіння іноземними мовами (за потреби), відомості про професійний досвід (яку посаду обіймає, попередні посади із зазначенням стажу роботи), інша інформація на вимогу роботодавця. · Дата (за потреби). · Підпис (за потреби).
Резюме повинно бути детальним, точним, але лаконічним. Кожне нове повідомлення пишеться з абзацу. Як правило, цей документ надсилається до установи, яка оголосила вакансії. Після ознайомлення дирекції з документом претенденти запрошуються на співбесіду. Якщо особа відповідає вимогам установи, то їй пропонують заповнити резюме у вигляді анкети безпосередньо на місці. В Україні досі відсутня єдина установлена форма складання резюме.
Зразок:
4. Довідка Це документ, що засвідчує факти біографії або діяльності особи чи установи. Надається на вимогу до іншої установи. Реквізити: · Назва виду документа. · Назва організації, що видає довідку. · Дата видання. · Номер. · Прізвище, ім’я та по батькові особи, якій видається довідка. · Текст довідки. · Призначення. · Підписи службових осіб. · Печатка.
Зразок: Донецький національний м. Донецьк університет «__» ________ 20__ р. № __________
ДОВІДКА Видана Іванову Сергію Петровичу в тому, що він є студентом І курсу економічного факультету Донецького національного університету. Для подання за місцем вимоги.
Декан факультету (підпис) Розшифрування підпису Секретар (підпис) Розшифрування підпису
Печатка
5. Службові записки Доповідна записка. Це документ на ім’я керівника установи, в якому повідомляється про певний факт, подію, подається звіт про виконання службових доручень або взятих на себе зобов’язань. Реквізити: · Назва структурного підрозділу. · Посада, прізвище та ініціали керівника, якому вона подається. · Назва виду документа. · Заголовок до тексту. · Текст. · Посада, прізвище та ініціали особи, яка подає записку (може розташовуватися після адресата). · Дата складання. · Підпис. Пояснювальна записка. Це документ, в якому пояснюються певні дії особи (найчастіше порушення дисципліни, невиконання роботи). Реквізити такі ж, як у доповідній записці. Службові записки можуть бути внутрішніми і зовнішніми. Внутрішню підписує автор документа, вона адресується безроседеньому керівникові, може бути написані власноручно, або надрукована. Зовнішня підписується першим керівником установи, обов’язково друкується (на бланку установи).
Варіанти розташування реквізитів:
І. Тільки для внутнішніх документів (пояснювальна):
Адресат (посада, прізвище ініціали керівника у Д.в.)
Посада, прізвище, ініціали особи, яка укладає документ (у Р.в.)
Назва виду документа (Пояснювальна записка)
Текст документа.
Дата Особистий підпис
ІІ. Для внутрішніх документів (може бути як пояснювальна, так і доповідна записка)
Адресат (посада, прізвище ініціали керівника у Д.в.)
Назва виду документа (Доповідна або Пояснювальна записка)
Заголовок до тексту Дата
Текст документа.
Посада особи, Підпис Розшифрування підпису яка укладає документ
ІІІ. Для внутрішніх і зовнішніх документів: Назва структурного Адресат (посада, прізвище підрозділу ініціали керівника у Д.в.)
Назва виду документа (ДОПОВІДНА ЗАПИСКА або ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА) Дата Номер (індекс)
Заголовок до тексту
Текст документа.
Посада особи, Підпис Розшифрування підпису яка укладає документ
6. Доручення Доручення – це документ, за яким організація чи окрема особа надає право іншій особі від її імені здійснювати якісь дії. Вони бувають офіційні й особисті. Офіційні доручення оформляє установа, організація, підприємство, а особисті доручення складаються окремими особами. Офіційні поділяються на разові (найчастіше це отримання товарно-матеріальних цінностей), спеціальні (надають повноваження на представництво в суді, здійснення транспортних, господарських і банківських операцій у межах певного періоду) і загальні (надають право здійснення операцій, пов’язаних з управлінням майном). Особисті передають повноваження однієї особи іншій. Реквізити: · назва виду документа (доручення); · прізвище, ім΄ я, по батькові особи, що видала доручення; · прізвище, ім΄ я, по батькові особи, що їй видане доручення (довіреної особи); · термін дії документа; · дата складання; · підпис особи і довірителя; · засвідчення підпису організацією, де працює, навчається довіритель. Зразок:
|