Студопедия — Архиватор WinZip
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Архиватор WinZip






Після установки цієї програми створюється не тільки меню WinZip, але і ярлики на робочому столі й у кнопці Пуск, у контекстне меню для папок і файлів додаються пункти, зв'язані з архівацією.

Створення і зміна архіву

Робота з архівом починається зі створення файлу архіву за допомогою послідовності команд File > New Archive (як у будь-яких програмах Windows, будь-яка команда чи операція може бути здійснена різними способами, зокрема, клавішами Ctrl+N чи кнопкою New на панелі інструментів). Файл архіву буде створений після завдання його імені. При установці прапорця Add dialog буде відкрите додаткове діалогове вікно Add, у якому можна вказати імена і параметри файлів, що додаються в архів. У противному випадку (якщо прапорець Add dialog не встановлений) буде створений порожній архівний файл.

Мал. 1 Вікно програми архиватора WinZip

При додаванні файлів у вже існуючий архів необхідно відкрити обраний файл архіву. Для цього використовується команда відкриття File > Open Archive.
Для включення файлу в архів використовується команда додавання Actions > Add.

 

У вікні Add (мал. 2) крім указівки файлу (файлів) для додавання в архів задаються параметри включення в архів:
- Action - дія

- Add (and replace) files - додає файли в архів. Якщо файл в архіві вже є, то він перезаписується;
- Freshen existing files - обновляються тільки ті файли, що уже є в архіві. Нові файли не додаються. Відновлення здійснюється за умови, що обновлювані файли мають більш стару дату створення;
- Move files - файли, що додаються, віддаляються з диска, тобто файли переміщаються з диска в архів;
- Update (and add) files - обновляються файли, що уже є в архіві і додаються нові.

- Compresion - параметр, значення якого визначає ступінь стиску файлу. Час архівації і ступінь стиску мають зворотну залежність.
- Include subfolders - додаються усі файли, що знаходяться в папках відкритої папки.
- Save full path info - запам'ятовується повний шлях файлу. При витягу файлів з архіву файли будуть міститися у відповідні папки. Якщо папок ні, вони будуть створені. В архів можна помістити ціле дерево папок з файлами.

Мал. 2. Вікно WinZip для додавання файлу(ов) в архів

 

- Include only if archive attribute is set - в архів додаються тільки ті файли, що ще не містилися в архів (відповідний атрибут файлу вказує на необхідність архівації файлу).

- Reset archive attribute - доданий в архів файл позначається як уже підданий архівації.

- Include system and hidden files - в архів можна поміщати файли з зазначеними атрибутами.

Передостанні два параметри використовуються для архівації тільки тих файлів, які необхідно архивувати. Файли, що хоча б раз архивувалісь, в архів не додаються. При додаванні файлів можна вказати пароль для недопущення несанкціонованого доступу до файлів архіву. Команда додавання запускається натисканням кнопки Add.

Витяг файлів з архіву

При витягу файлу з архіву файл, що витягається, з архіву не віддаляється. Для витягу файлів з архіву необхідно відкрити файл архіву і запустити команду витягу.

Команда витягу файлу з архіву може бути викликана послідовністю команд Actions > Extract.

У вікні, що з'явилося, (мал. 3) необхідно в поле Extract to: ввести ім'я папки, у которую будуть міститися файли, що витягаються з архіву, а в поле Files: - імена файлів, що витягаються.

Вибір існуючої папки можна здійснити в поле Folders/drivers, для створення нової папки варто скористатися кнопкою New folder....
Щоб витягти усі файли з архіву, необхідно установити параметр All files. Параметр Selected files використовується для витягу файлів, обраних у поле Folders/drivers перед викликом команди витягу.

Мал. 3. Вікно WinZip для витягу файлу(ов) з архіву

Додаткові параметри дозволяють керувати процесом витягу файлів з архіву:

Overwrite existing files - при існуванні на диску файлу з ім'ям, що збігається з ім'ям файлу, що витягається, перший з них віддаляється.

Skip older files - при існуванні на диску більш нового файлу з ім'ям, що збігається з ім'ям файлу, що витягається, останній не витягається з архіву.

Use folder name - файл, що витягається з архіву, міститься в папку, ім'я якої було записано в архів разом з файлом.

Команда витягу запускається натисканням кнопки Extract.

Додаткова інформація про файли в архіві

В робочому вікні програми WinZip розташовується інформація про збережені

· файли:

· ім'я файлу;

· дата зміни;

· вихідний розмір файлу;

· розмір файлу в архіві (у відсотках до вихідного розміру);

· економія на розмірі файлу (у байтах);

· повний шлях файлу.

 

Деякі додаткові можливості


Програма WinZip дозволяє працювати з файлами без витягу їх з архіву. При цьому файл автоматично витягається з архіву в спеціальну робочу папку програми WinZip і обробляється стандартним образом. Наприклад, документ редактора Word можна відкрити прямо в архіві, клацнувши мишею на його імені. Більш того, зміни, що вносяться в документ, фіксуються й у файлі архіву.
Якщо документ складається з декількох файлів, то для нормальної роботи з ним необхідно попередньо витягти всі необхідні документи, тому що WinZip не здатний відстежити внутрішню логіку зв'язків між цими файлами.







Дата добавления: 2014-11-10; просмотров: 582. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Кардиналистский и ординалистский подходы Кардиналистский (количественный подход) к анализу полезности основан на представлении о возможности измерения различных благ в условных единицах полезности...

Обзор компонентов Multisim Компоненты – это основа любой схемы, это все элементы, из которых она состоит. Multisim оперирует с двумя категориями...

Композиция из абстрактных геометрических фигур Данная композиция состоит из линий, штриховки, абстрактных геометрических форм...

Искусство подбора персонала. Как оценить человека за час Искусство подбора персонала. Как оценить человека за час...

Этапы творческого процесса в изобразительной деятельности По мнению многих авторов, возникновение творческого начала в детской художественной практике носит такой же поэтапный характер, как и процесс творчества у мастеров искусства...

Тема 5. Анализ количественного и качественного состава персонала Персонал является одним из важнейших факторов в организации. Его состояние и эффективное использование прямо влияет на конечные результаты хозяйственной деятельности организации.

Принципы резекции желудка по типу Бильрот 1, Бильрот 2; операция Гофмейстера-Финстерера. Гастрэктомия Резекция желудка – удаление части желудка: а) дистальная – удаляют 2/3 желудка б) проксимальная – удаляют 95% желудка. Показания...

Ваготомия. Дренирующие операции Ваготомия – денервация зон желудка, секретирующих соляную кислоту, путем пересечения блуждающих нервов или их ветвей...

Билиодигестивные анастомозы Показания для наложения билиодигестивных анастомозов: 1. нарушения проходимости терминального отдела холедоха при доброкачественной патологии (стенозы и стриктуры холедоха) 2. опухоли большого дуоденального сосочка...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.01 сек.) русская версия | украинская версия