Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Програма роботи





 

1. Ознайомитися з правилами програмування в М-файлах, операторами циклів for, if (if…else) та while.

2. Набрати у М-файлах, запустити та проаналізувати приведені приклади використання операторів циклів.

3. Написати М-файл для вирішення завдання відповідно до номеру своєї бригади згідно таблиці 4.3.

Таблиця 4.3.

№ бригади Умова завдання
  Задано вектор n-го порядку та число p. Ввести порядок вектора, його елементи та число p з клавіатури. Виводити на екран всі додатні та парні елементи, доки ці елементи більші за задане число. У випадку відсутності у векторі числа p вивести відповідне повідомлення та зупинити програму.
  Задано вектор n-го порядку та число p. Ввести порядок вектора, його елементи та число p з клавіатури. Виводити на екран всі додатні та непарні елементи, доки ці елементи менші за задане число. У випадку відсутності у векторі числа p вивести відповідне повідомлення та зупинити програму.
  Задано вектор n-го порядку та число p. Ввести порядок вектора, його елементи та число p з клавіатури. Виводити на екран всі додатні та непарні елементи, доки ці елементи більші за задане число. У випадку відсутності у векторі числа p вивести відповідне повідомлення та зупинити програму.
  Задано вектор n-го порядку та число p. Ввести порядок вектора, його елементи та число p з клавіатури. Виводити на екран всі додатні та парні елементи, доки ці елементи менші за задане число. У випадку відсутності у векторі числа p вивести відповідне повідомлення та зупинити програму.
  Задано два вектора n-го порядку. Ввести порядок векторів та їх елементи з клавіатури. Знайти добуток відповідних елементів векторів. Записати результат у масив та вивести його на екран. Знайти кількість парних, додатних елементів у результуючому векторі.
  Задано два вектора n-го порядку. Ввести порядок векторів та їх елементи з клавіатури. Знайти добуток відповідних елементів векторів. Записати результат у масив та вивести його на екран. Знайти кількість непарних та додатних елементів у результуючому векторі.
  Задано два вектора n-го порядку. Ввести порядок векторів та їх елементи з клавіатури. Знайти суму відповідних елементів векторів. Записати результат у масив та вивести його на екран. Знайти кількість парних та додатних елементів у результуючому векторі.
  Задано два вектора n-го порядку. Ввести порядок векторів та їх елементи з клавіатури. Знайти суму відповідних елементів векторів. Записати результат у масив та вивести його на екран. Знайти кількість непарних та додатних елементів у результуючому векторі.

 

4. Задана квадратна матриця n-го порядку. Ввести порядок та елементи матриці з клавіатури та вивести її на екран. Відповідно до номеру своєї бригади виконати завдання згідно таблиці 4.4.

Таблиця 4.4.

№ бригади Умова завдання
  Знайти кількість парних та додатних елементів, розташованих під головною діагоналлю, включаючи останню. Вивести результат на екран.
  Знайти кількість непарних та додатних елементів, розташованих над головною діагоналлю, включаючи останню. Вивести результат на екран.
  Знайти кількість парних та додатних елементів, розташованих під побічною діагоналлю, включаючи останню. Вивести результат на екран.
  Знайти кількість непарних та додатних елементів, розташованих над побічною діагоналлю, включаючи останню. Вивести результат на екран.
  Знайти кількість парних та додатних елементів, розташованих в області згідно рис. 4.5, а. Вивести результат на екран.
  Знайти кількість непарних та від’ємних елементів, розташованих в області згідно рис. 4.5, б. Вивести результат на екран.
  Знайти кількість парних та від’ємних елементів, розташованих в області згідно рис. 4.5, в. Вивести результат на екран.
  Знайти кількість непарних та додатних елементів, розташованих в області згідно рис. 4.5, г. Вивести результат на екран.

 

Рис. 4.5. Області матриць до завдання 4

 

5. Задано дві квадратні матриці n-го порядку. Ввести порядок та елементи матриць з клавіатури та вивести їх на екран. Відповідно до номеру своєї бригади виконати завдання згідно таблиці 4.5.

Таблиця 4.5.

№ бригади Умова завдання
  Отримати нову матрицю того ж розміру шляхом додавання до елементів кожного стовпця першої матриці добутку елементів відповідного рядка другої матриці. Вивести результат на екран.
  Отримати нову матрицю того ж розміру шляхом додавання до елементів кожного стовпця першої матриці суму елементів відповідного рядка другої матриці. Вивести результат на екран.
  Отримати нову матрицю того ж розміру шляхом перемноження елементів кожного рядка першої матриці на суму елементів відповідного рядка другої матриці. Вивести результат на екран.
  Отримати нову матрицю того ж розміру шляхом перемноження елементів кожного рядка першої матриці на добуток елементів відповідного рядка другої матриці. Вивести результат на екран.
  Отримати нову матрицю того ж розміру шляхом додавання до елементів кожного стовпця першої матриці максимального елемента відповідного рядка другої матриці. Вивести результат на екран.
  Отримати нову матрицю того ж розміру шляхом перемноження елементів кожного рядка першої матриці на максимальний елемент відповідного рядка другої матриці. Вивести результат на екран.
  Отримати нову матрицю того ж розміру шляхом додавання до елементів кожного стовпця першої матриці мінімального елемента відповідного рядка другої матриці. Вивести результат на екран.
  Отримати нову матрицю того ж розміру шляхом перемноження елементів кожного рядка першої матриці на мінімальний елемент відповідного рядка другої матриці. Вивести результат на екран.

 







Дата добавления: 2014-11-10; просмотров: 783. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!




Композиция из абстрактных геометрических фигур Данная композиция состоит из линий, штриховки, абстрактных геометрических форм...


Важнейшие способы обработки и анализа рядов динамики Не во всех случаях эмпирические данные рядов динамики позволяют определить тенденцию изменения явления во времени...


ТЕОРЕТИЧЕСКАЯ МЕХАНИКА Статика является частью теоретической механики, изучающей условия, при ко­торых тело находится под действием заданной системы сил...


Теория усилителей. Схема Основная масса современных аналоговых и аналого-цифровых электронных устройств выполняется на специализированных микросхемах...

В эволюции растений и животных. Цель: выявить ароморфозы и идиоадаптации у растений Цель: выявить ароморфозы и идиоадаптации у растений. Оборудование: гербарные растения, чучела хордовых (рыб, земноводных, птиц, пресмыкающихся, млекопитающих), коллекции насекомых, влажные препараты паразитических червей, мох, хвощ, папоротник...

Типовые примеры и методы их решения. Пример 2.5.1. На вклад начисляются сложные проценты: а) ежегодно; б) ежеквартально; в) ежемесячно Пример 2.5.1. На вклад начисляются сложные проценты: а) ежегодно; б) ежеквартально; в) ежемесячно. Какова должна быть годовая номинальная процентная ставка...

Выработка навыка зеркального письма (динамический стереотип) Цель работы: Проследить особенности образования любого навыка (динамического стереотипа) на примере выработки навыка зеркального письма...

Схема рефлекторной дуги условного слюноотделительного рефлекса При неоднократном сочетании действия предупреждающего сигнала и безусловного пищевого раздражителя формируются...

Уравнение волны. Уравнение плоской гармонической волны. Волновое уравнение. Уравнение сферической волны Уравнением упругой волны называют функцию , которая определяет смещение любой частицы среды с координатами относительно своего положения равновесия в произвольный момент времени t...

Медицинская документация родильного дома Учетные формы родильного дома № 111/у Индивидуальная карта беременной и родильницы № 113/у Обменная карта родильного дома...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2025 год . (0.011 сек.) русская версия | украинская версия