Студопедия — Програма роботи
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Програма роботи






 

1. Ознайомитися з правилами програмування в М-файлах, операторами циклів for, if (if…else) та while.

2. Набрати у М-файлах, запустити та проаналізувати приведені приклади використання операторів циклів.

3. Написати М-файл для вирішення завдання відповідно до номеру своєї бригади згідно таблиці 4.3.

Таблиця 4.3.

№ бригади Умова завдання
  Задано вектор n-го порядку та число p. Ввести порядок вектора, його елементи та число p з клавіатури. Виводити на екран всі додатні та парні елементи, доки ці елементи більші за задане число. У випадку відсутності у векторі числа p вивести відповідне повідомлення та зупинити програму.
  Задано вектор n-го порядку та число p. Ввести порядок вектора, його елементи та число p з клавіатури. Виводити на екран всі додатні та непарні елементи, доки ці елементи менші за задане число. У випадку відсутності у векторі числа p вивести відповідне повідомлення та зупинити програму.
  Задано вектор n-го порядку та число p. Ввести порядок вектора, його елементи та число p з клавіатури. Виводити на екран всі додатні та непарні елементи, доки ці елементи більші за задане число. У випадку відсутності у векторі числа p вивести відповідне повідомлення та зупинити програму.
  Задано вектор n-го порядку та число p. Ввести порядок вектора, його елементи та число p з клавіатури. Виводити на екран всі додатні та парні елементи, доки ці елементи менші за задане число. У випадку відсутності у векторі числа p вивести відповідне повідомлення та зупинити програму.
  Задано два вектора n-го порядку. Ввести порядок векторів та їх елементи з клавіатури. Знайти добуток відповідних елементів векторів. Записати результат у масив та вивести його на екран. Знайти кількість парних, додатних елементів у результуючому векторі.
  Задано два вектора n-го порядку. Ввести порядок векторів та їх елементи з клавіатури. Знайти добуток відповідних елементів векторів. Записати результат у масив та вивести його на екран. Знайти кількість непарних та додатних елементів у результуючому векторі.
  Задано два вектора n-го порядку. Ввести порядок векторів та їх елементи з клавіатури. Знайти суму відповідних елементів векторів. Записати результат у масив та вивести його на екран. Знайти кількість парних та додатних елементів у результуючому векторі.
  Задано два вектора n-го порядку. Ввести порядок векторів та їх елементи з клавіатури. Знайти суму відповідних елементів векторів. Записати результат у масив та вивести його на екран. Знайти кількість непарних та додатних елементів у результуючому векторі.

 

4. Задана квадратна матриця n-го порядку. Ввести порядок та елементи матриці з клавіатури та вивести її на екран. Відповідно до номеру своєї бригади виконати завдання згідно таблиці 4.4.

Таблиця 4.4.

№ бригади Умова завдання
  Знайти кількість парних та додатних елементів, розташованих під головною діагоналлю, включаючи останню. Вивести результат на екран.
  Знайти кількість непарних та додатних елементів, розташованих над головною діагоналлю, включаючи останню. Вивести результат на екран.
  Знайти кількість парних та додатних елементів, розташованих під побічною діагоналлю, включаючи останню. Вивести результат на екран.
  Знайти кількість непарних та додатних елементів, розташованих над побічною діагоналлю, включаючи останню. Вивести результат на екран.
  Знайти кількість парних та додатних елементів, розташованих в області згідно рис. 4.5, а. Вивести результат на екран.
  Знайти кількість непарних та від’ємних елементів, розташованих в області згідно рис. 4.5, б. Вивести результат на екран.
  Знайти кількість парних та від’ємних елементів, розташованих в області згідно рис. 4.5, в. Вивести результат на екран.
  Знайти кількість непарних та додатних елементів, розташованих в області згідно рис. 4.5, г. Вивести результат на екран.

 

Рис. 4.5. Області матриць до завдання 4

 

5. Задано дві квадратні матриці n-го порядку. Ввести порядок та елементи матриць з клавіатури та вивести їх на екран. Відповідно до номеру своєї бригади виконати завдання згідно таблиці 4.5.

Таблиця 4.5.

№ бригади Умова завдання
  Отримати нову матрицю того ж розміру шляхом додавання до елементів кожного стовпця першої матриці добутку елементів відповідного рядка другої матриці. Вивести результат на екран.
  Отримати нову матрицю того ж розміру шляхом додавання до елементів кожного стовпця першої матриці суму елементів відповідного рядка другої матриці. Вивести результат на екран.
  Отримати нову матрицю того ж розміру шляхом перемноження елементів кожного рядка першої матриці на суму елементів відповідного рядка другої матриці. Вивести результат на екран.
  Отримати нову матрицю того ж розміру шляхом перемноження елементів кожного рядка першої матриці на добуток елементів відповідного рядка другої матриці. Вивести результат на екран.
  Отримати нову матрицю того ж розміру шляхом додавання до елементів кожного стовпця першої матриці максимального елемента відповідного рядка другої матриці. Вивести результат на екран.
  Отримати нову матрицю того ж розміру шляхом перемноження елементів кожного рядка першої матриці на максимальний елемент відповідного рядка другої матриці. Вивести результат на екран.
  Отримати нову матрицю того ж розміру шляхом додавання до елементів кожного стовпця першої матриці мінімального елемента відповідного рядка другої матриці. Вивести результат на екран.
  Отримати нову матрицю того ж розміру шляхом перемноження елементів кожного рядка першої матриці на мінімальний елемент відповідного рядка другої матриці. Вивести результат на екран.

 







Дата добавления: 2014-11-10; просмотров: 766. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Кардиналистский и ординалистский подходы Кардиналистский (количественный подход) к анализу полезности основан на представлении о возможности измерения различных благ в условных единицах полезности...

РЕВМАТИЧЕСКИЕ БОЛЕЗНИ Ревматические болезни(или диффузные болезни соединительно ткани(ДБСТ))— это группа заболеваний, характеризующихся первичным системным поражением соединительной ткани в связи с нарушением иммунного гомеостаза...

Решение Постоянные издержки (FC) не зависят от изменения объёма производства, существуют постоянно...

ТРАНСПОРТНАЯ ИММОБИЛИЗАЦИЯ   Под транспортной иммобилизацией понимают мероприятия, направленные на обеспечение покоя в поврежденном участке тела и близлежащих к нему суставах на период перевозки пострадавшего в лечебное учреждение...

Пункты решения командира взвода на организацию боя. уяснение полученной задачи; оценка обстановки; принятие решения; проведение рекогносцировки; отдача боевого приказа; организация взаимодействия...

Что такое пропорции? Это соотношение частей целого между собой. Что может являться частями в образе или в луке...

Растягивание костей и хрящей. Данные способы применимы в случае закрытых зон роста. Врачи-хирурги выяснили...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.011 сек.) русская версия | украинская версия