УПРАВЛІННЯ ЗАСТОСУВАННЯМ КОНВЕНЦІЇ
Марченко Владимир Иосифович Измерение моментов инерции твердых тел в форме диска и тонких колец с помощью маятника Максвелла.
Методическое руководство к лабораторной работе №108 по дисциплине «Физика».
________________________________________________ Подписано к печати - Формат 60 х 84 / 16 Усл. печ. л. - Заказ № Изд. № Тираж экз. Цена - ________________________________________________ 127994, Москва, Типография МИИТа ул. Образцова, 15.
Міжнародна конвенція Про спрощення і гармонізаціюмитних процедур ПЛАН СФЕРА ДІЇ І СТРУКТУРА КОНВЕНЦІЇ УПРАВЛІННЯ ЗАСТОСУВАННЯМ КОНВЕНЦІЇ РАТИФІКАЦІЯ КОНВЕНЦІЇ ЗАСТОСУВАННЯ КОНВЕНЦІЇ СФЕРА ДІЇ І СТРУКТУРА КОНВЕНЦІЇ Згідно міжнародної Конвенції про спрощення і гармонізацію кожна з договірних сторін приймає на себе зобов'язання сприяти спрощенню і гармонізації митних процедур і з цією метою дотримуватися положень Міжнародної Конвенції та стандартних правил з перехідним терміном і правил, які рекомендуються в додатках Конвенції. Однак ніщо не перешкоджає Договірній Стороні надавати більш сприятливі умови, ніж це в них передбачено, і кожної з Договірних Сторін рекомендується по можливості ширше надавати такі сприятливі умови. Положення Конвенції не перешкоджають застосуванню національного законодавства у відношенні заборон і обмежень, застосовуваних до товарів, що підлягають митному контролю. Міжнародна Конвенція про спрощення і гармонізацію містить у собі основний текст, генеральний додаток і спеціальні додатки. Генеральний додаток і кожний зі спеціальних додатків до Конвенції складається, як правило, із розділів, на які підрозділяється відповідно додаток, і які містять у собі: a) визначення понять; б) стандартні правила, деякі з який у Генеральному додатку є Стандартними правилами з перехідним терміном. У кожнім Спеціальному додатку містяться правила, які також рекомендуються. Кожний з додатків забезпечується рекомендаціями, що не є обов'язковими для договірних сторін. Для цілей даної Конвенції кожний зі спеціальних додатків чи кожний з розділів, у відношенні яких договірна сторона прийняла на себе зобов'язання про їх застосування, вважаються невід'ємною частиною Конвенції, і стосовно до цієї договірної сторони будь-яке посилання на Конвенцію означає і посилання на додатки чи їх розділи.
УПРАВЛІННЯ ЗАСТОСУВАННЯМ КОНВЕНЦІЇ Для розгляду питань забезпечення виконання Конвенції, вживання заходів по її однаковому тлумаченню і застосуванню, а також підготовки пропозицій по внесенню в неї змін створюється Керуючий комітет. Членами Керуючого комітету є Договірні Сторони. Уповноважений орган будь-якого суб'єкта міжнародного права, за яким відповідно до положень Статті 8 Конвенції визнається право участі в Конвенції як Договірну Сторону, чи кожного з учасників Всесвітньої торгової організації правомочний брати участь у засіданнях Керуючого комітету як спостерігача. Статус і права такого спостерігача визначаються рішенням Ради. Вищезгадане право не може бути використано, перш ніж відповідне рішення Ради не набере сили. Керуючий комітет може запрошувати представників міжнародних урядових і неурядових організацій для участі в засіданнях Керуючого комітету як спостерігачів. Керуючий комітет: а) вносить на розгляд Договірних Сторін пропозиції: (I) по внесенню змін в Основний текст Конвенції; (II) по внесенню змін у Генеральний додаток, Спеціальні додатки і їхні розділи, а також по введенню нових розділів у Генеральний додаток; (III) по введенню нових Спеціальних додатків і нових Глав у Спеціальні додатки; б) приймає рішення про внесення змін у правила, Що Рекомендуються, чи про введення нових правил, Що Рекомендуються, у Спеціальні чи додатки їхні Глави в порядку, передбаченому Статтею 16 Конвенції; в) розглядає виконання положень дійсної Конвенції в порядку, передбаченому пунктом 4 Статті 13 Конвенції; г) переглядає й обновляє текст Рекомендацій;
д) розглядає будь-які інші питання, що мають відношення до дійсної Конвенції, що можуть бути передані на його розгляд; е) інформує Постійний технічний комітет і Рада про свої рішення. Уповноважені органи Договірних Сторін направляють свої пропозиції, що стосуються підпунктів "а", "б", "у" і "м" пункту 5 Статті на ім'я Генерального секретаря Ради, з викладом їхнього обґрунтування, а також проханням про включення питання в повістку засідання Керуючого комітету. Генеральний секретар Ради направляє пропозиції, що надійшли, для розгляду уповноваженим органам Договірних Сторін і спостерігачам, згаданим у пунктах 2, 3 і 4 дійсні Статті. Засідання Керуючого комітету проводяться не рідше одного разу в рік. Комітет щорічно обирає свого Голову і заступника Голови. Генеральний Секретар Ради розсилає уповноваженим органам Договірних Сторін і спостерігачам, згаданим у пунктах 2, 3 і 4 дійсні Статті, запрошення для участі в засіданні і проект порядку денного не пізніше чим за шістьох тижнів до дати засідання Керуючого комітету. У тих випадках, коли рішення не одержує загальної згоди учасників, питання, винесені на розгляд Керуючого комітету, зважуються шляхом голосування, проведеного між присутніми учасниками Договірних Сторін. Для ухвалення рішення з питань, передбаченим підпунктами "а", "б" і "у" пункту 5 дійсної Статті, необхідна більшість у двох третин голосів учасників засідання, що володіють правом голосу. По інших питаннях рішення Керуючого комітету приймаються простою більшістю голосів. У випадках застосування положень пункту 5 Статті 8 дійсної Конвенції, митні чи економічні союзи, що є Договірними Сторонами, при голосуванні мають тільки таку кількість голосів, що дорівнює кількості голосів держав - учасників союзу, що є Договірними Сторонами. Перед закриттям кожного засідання Керуючий комітет затверджує звіт. Цей звіт направляється Раді і всім Договірним Сторонам, а також спостерігачам, згаданим у пунктах 2, 3 і 4. При відсутності в дійсній Статті відповідних положень, застосовуються Правила процедури Ради, якщо інше не буде встановлено рішеннями Керуючого комітету. Голосування на засіданнях Керуючого комітету проводиться роздільно по кожному спеціальному додатку і кожному розділу спеціального додатка. а) Кожна Договірна Сторона має право голосу з питань тлумачення, чи застосування внесення змін в Основний текст Конвенції і Генеральний додаток до Конвенції; б) З питань, що стосується положень якого-небудь зі Спеціальних додатків, що вступили в силу, чи Глав Спеціальних додатків, правом голосу володіють тільки ті Договірні Сторони, що прийняли відповідні Спеціальні чи додатки Глави Спеціальних додатків; в) Кожна Договірна Сторона має право голосу по проектах нових Спеціальних чи додатків нових Глав будь-якого Спеціального додатка.
|