Необхідність господарського контролю в Україні.
к комплекту №1: * рекламный плакат А3(30х40 см), ** флаерс (10х20 см - двухсторонний) * ** к комплекту №2: *рекламный плакат А3(30х40 см), **флаерс (15х20 см) * ** к комплекту №3: *рекламный плакат А3(30х40 см), **флаерс (10х20 см - двухсторонний) * **
Для мужчин, лицевая:
Для женщин, лицевая: Для женщин, разворот:
Превью комплекта к которому подходит голосовой чип: Голосовой модуль поставляется отдельно и закрепляется в самом письме, в готовом виде его абсолютно не видно:
Фото с наклеенным чипом вну Готовая голосовая открытка (вид внутри) Модуль І. Тема 1. Господарський контроль в ринковій економіці України Лекція 1 1. Необхідність господарського контролю в Україні. 2. Ринкова економіка та аудит, як альтернатива державним формам контролю. 3. Особливості ринкової економіки України та принципи організації і побудови аудиту в Україні. 4. Регулювання аудиторської діяльності. 5. Державний фінансовий контроль, зовнішній аудит, внутрішній аудит: спільне та відмінне.
Необхідність господарського контролю в Україні. Перехід України до ринкових відносин зумовив необхідність створення нових економічних інститутів, що регулюють взаємовідносини різних суб’єктів підприємницької діяльності. Серед них чільне місце має посідати інститут аудиторства. Його основна мета – забезпечити контроль достовірності інформації, відображеної у фінансовій і податковій звітності. Визначальною ознакою соціально-економічного устрою є характер власності на засоби виробництва. Суспільно-економічні системи відрізняються також тим, яким чином управляють у них національною економікою (народним господарством). Так, у ринковому господарстві прийняття рішень здійснюється самими господарюючими суб’єктами, а узгодження і координація їх діяльності – через ринковий механізм і систему державного регулювання. Державне регулювання економіки в умовах ринкового господарства являє собою систему заходів законодавчого, виконавчого і контролюючого характеру, що здійснюється правочинними державними закладами і громадськими організаціями з метою стабілізації і пристосування існуючої соціально-економічної системи до мінливих умов. Завдання державного регулювання економіки – це компроміс між численними і різнорідними інтересами з метою досягнення максимальних благ у межах існуючого устрою.
|