НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КАФЕДРА МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ СОЦІАЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до проведення практичних занять та виконання індивідуальної роботи для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» напрямів підготовки: 6.030503 «Міжнародна економіка», 6.030507 «Маркетинг», 6.030508 «Фінанси і кредит», 6.030509 «Облік і аудит» Затверджено на засіданні кафедри міжнародної економіки Протокол №5 від 11.12.2013 р.
Львів – 2013 Рекомендовано до друку Науково-методичною радою Навчально-наукового інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» (протокол №4 від 20 грудня 2013 р.). Соціальний менеджмент: Методичні вказівки до проведення практичних занять та виконання індивідуальної роботи для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» напрямів підготовки: 6.030503 «Міжнародна економіка», 6.030507 «Маркетинг», 6.030508 «Фінанси і кредит», 6.030509 «Облік і аудит» / Укладач І.В. Ангелко. – Львів: Видавничий відділ Навчально-наукового Інституту підприємництва та перспективних технологій, 2013. – 55 с. Укладач:Ангелко І.В., канд. екон. наук, асистент Відповідальний за випуск Мала Н.Т., канд. екон. наук, завідувач кафедри міжнародної економіки Рецензент Ватаманюк Остап Зіновійович, доктор екон. наук, професор кафедри економічної теорії Львівського національного університету імені Івана Франка
Оригінал-макет підготовлено у видавничому відділі Навчально-наукового інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка»
© І.В. Ангелко, 2013 © Інститут підприємництва та перспективних технологій при НУ «ЛП», 2013 ЗМІСТ Вступ…………………………………………………………………………………….3 1. Навчальна програма дисципліни…………...........................................................5 1.1. Мета і завдання дисципліни, її місце в навчальному процесі…………………..5 1.2. Тематичний план дисципліни………………….………………………………….5 2. Практичні заняття……….…………………………………………………….......8 3. Перелік контрольних питань................................................................................42 4. Методичні вказівки до виконання індивідуальної роботи..............................44 4.1. Загальні положення................................................................................................44 4.2. Методичні рекомендації.......................................................................................44 5. Рекомендована література....................................................................................48 Додаток 1.……………………………………………………………………………...50 Додаток 2.……………………………………………………………………………...51 Додаток 3 ……………………………………………………………………………...52
Вступ Проведення практичних занять та виконання індивідуальної роботи з дисципліни «Соціальний менеджмент» є необхідними для закріплення та засвоєння теоретичного матеріалу, розкриття механізму функціонування системи соціального менеджменту та об’єктивних законів і принципів його розвитку, отримання знань щодо функцій, методів та основного інструментарію менеджменту соціальної роботи, а також розвитку умінь та навичок аналізу основних програм і проектів системи соціального захисту населення України. Основне завдання методичних вказівок до проведення практичних занять та виконання індивідуальної роботи з дисципліни «Соціальний менеджмент» (для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» напрямів підготовки: 6.030503 «Міжнародна економіка», 6.030507 «Маркетинг», 6.030508 «Фінанси і кредит», 6.030509 «Облік і аудит») – допомога студентам у практичному застосуванні теоретичного матеріалу визначальних категорій соціального менеджменту, закріплення теоретичних положень, озброєння студентів універсальним інструментарієм бачення соціальної ефективності управління, аналіз основних функцій соціального менеджменту, планування та прогнозування. Для з’ясування рівня засвоєння студентами лекційного матеріалу з кожної теми наведено перелік контрольних запитань, а також подано тестові завдання для самоперевірки. В методичних вказівках до виконання індивідуальної роботи подано приклад розв’язання ситуативної задачі. Оцінювання активності і рівня знань студентів як на практичних заняттях, так і при виконанні та захисті індивідуальної роботи здійснюється згідно з критеріями, наведеними в «Карті самостійної роботи студента» та «Критеріях оцінювання рівня знань студентів», затверджених в Навчально-науковому Інституті підприємництва і перспективних технологій НУ «Львівська політехніка». Дані методичні вказівки призначені для студентів денної та заочної форм навчання і відповідають змісту робочих програм цієї дисципліни згідно з галузевими стандартами.
|