КОНТРОЛЬНАЯ РАБОТА. 135. Назвіть розмір ставок земельного податку:
135. Назвіть розмір ставок земельного податку: 1) по видах сільськогосподарських угідь: а) ріллі – 0,1 від нормативної грошової оцінки за один гектар сільськогосподарських угідь; б) сінокосах – 0,1 від нормативної грошової оцінки за один гектар сільськогосподарських угідь; в) пасовищах – 0,1 від нормативної грошової оцінки за один гектар сільськогосподарських угідь; г) багаторічних насадженнях – 0,03 від нормативної грошової оцінки за один гектар сільськогосподарських угідь;
ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА 15. Підприємство “Оріон” за місяць одержало такі показники:
На виготовлення вказаної продукції підприємством закуплено сировини і матеріалів на суму 63 751,65 грн. (без ПДВ), з яких на виробничий процес у червні використано – 43 750 грн. Визначити вартість реалізованої продукції, суми податкового зобов’язання і податкового кредиту, а також обчислити ПДВ, який підлягає сплаті до бюджету.
Розв’язання: 1. Вартість реалізованої продукції = 2500 * 32 + 8100 * 3,40 + 8400 * 14,2 = 207383,40 грн. 2. ПДВ кредит = 43 750 *0,2 = 8750 грн.
45. Фізична особа провадить діяльність на території областей західного регіону у сфері роздрібної торгівлі і не використовує працю найманих працівників. Дохід від реалізації продукції протягом року становив 180 тис. грн., зокрема 40 тис. грн. - це дохід від провадження діяльності, незазначеної у свідоцтві платника єдиного податку. Визначити, до якої групи платників єдиного податку зараховано фізичну особу, а також мінімальні та максимальні розміри податків та зборів та нарахувати ЄП. Розв’язання: Згідно заданих критеріїв фізичну особу зараховано до першої групи платників податку. Основна ставка податку – 1-10% від мінімальної зарплати за календарний місяць. Мінімальний розмір = 12,18 + (40 000*0,15) = 6012,18 грн. Максимальний розмір = 121,8 + (40 000*0,15) = 6121,8 грн.
ВИСНОВКИ Податки - це відношення власності, а оскільки саме проблеми власності викликають у даний час найбільше протистояння між галузями законодавчої і виконавчої влади і тим більше немає єдності думок і в складі самого уряду і парламенту, то до вирішення чисто економічних проблем домішуються і політичні інтереси. Вирішення економікою політичних протиріч вимагає тривалого часу і зусиль усіх зацікавлених осіб. Усе це свідчить про те, що в даний час не можуть бути створені податкові відносини, що відповідають світовим стандартам. Більш того, вони не можуть бути ідентичні цим стандартам, оскільки кожній країні притаманні свої індивідуальні особливості політичного й економічного розвитку. У даній контрольній роботі мною було розглянуто: - Оподаткування окремих видів доходів. - Збір за першу реєстрацію транспортного засобу та об'єкти оподаткування, база оподаткування та ставки збору із застосуванням коригуючих коефіцієнтів. - Визначення вартості реалізованої продукції, суми податкового зобов’язання, податкового кредиту, а також ПДВ, який підлягає спраті до бюджету. - Нарахування ЄП Статтею Податкового кодексу України передбачені особливості нарахування (виплати) та оподаткування окремих видів доходів, зокрема для: інвестиційного прибутку, роялті, процентів, дивідендів, доходу від надання нерухомості в оренду, житловий найм, об’єктів спадщини, благодійної допомоги, сум надміру витрачених коштів, отриманих платником податку на відрядження або під звіт, не повернутих у встановлений строк, виграшів та призів, доходів нерезидентів, іноземних доходів. Платниками збору за першу реєстрацію транспортного засобу є юридичні та фізичні особи, які здійснюють першу реєстрацію в Україні транспортних засобів, що відповідно до статті 232 цього Кодексу є об'єктами оподаткування.
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
1. Сідельникова Л.П. Оподаткування суб'єктів підприємництва [Текст]: Навчальний посібник / Л.П. Сідельникова, Т.В. Чижова, Я.В. Якуша. - Київ: Видавництво Ліра-К, 2012. - 424 с 2. Яструбський М.Я. Облік і звітність в оподаткуванні: навч. посібник/ М.Я. Яструбський, Л.М. Лучишин, Н.І. Римарська. – Львів: В-во Львівської політехніки, 2013. – 376 с. 3. Податковий кодекс України від 02.12.10 № 2755- VІ із змінами та доповненнями.
КОНТРОЛЬНАЯ РАБОТА По дисциплине «Инженерно-техническая защита информации» Вариант №17 Выполнила студентка очной формы обучения специальности «Организация и технология защиты информации» четвертого курса 41 группы _________________ (Подпись)
Руководитель работы преподаватель кафедры «Информационной безопасности» _________________ А.В. Каменева (Подпись)
г. Оренбург
|