Студопедия Главная Случайная страница Задать вопрос

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Що ж, тепер я можу показати вам роботи небайдужих людей у всьому світі, що кожного дня боряться за життя ненародженних
25 березня в багатьох країнах світу відзначається День ненароджених дітей або День молитви за ненароджених дітей. Дата 25 березня вибрана не випадково, адже в цей день за новим стилем припадає свято Благовіщення Діви Марії: архангел Гавриїл приніс їй Благу звістку, що Вона стане Матір'ю Сина Божого.

Перший в Хорватії пам'ятник ненародженим (абортованим) дітям урочисто відкрито в хорватському місті Карловац 5 жовтня 2009. Ініціаторами встановлення монумента є католицькі мирянськы організацъй: Протиабортовний Центр «Бетлехем» і Товариство поширення життєвих цінностей «Габріель». Пам'ятник виконаний у формі фігури Милосердного Ісуса, який на своїх руках тримає маленьку дитину. Конституційний суд Республіки Хорватія провыв експертизу закону про штучне запліднення. Суд офіційно звернувся до Етичної медичної комісії Республіки Хорватії з питанням про те, з якого моменту починається людське життя. Відповідь Комісії: з моменту злиття чоловічої і жіночої статевих клітин. Тобто з моменту зачаття. Рішення комісія винесла одноголосно.


 

Цей пам'ятник знаходиться в Словаччині.

"Щось подібне має стояти біля кожної жіночої консультації", - цитує Цензор.НЕТ блогера Pro_Life_Li_Ru на liveinternet.

Латвія.

1 червня 2003 , в День захисту дітей на Першому Ризькому лісовому цвинтарі було урочисто відкрито пам'ятник дітям , які стали жертвами насильства з боку дорослих. Пам'ятник встановлено неподалік могили маленької Луції - новонародженої дівчинки , яку 12 років тому під Різдво виявили в одному із сміттєвих контейнерів. Незважаючи на сильний мороз , дівчинка ще подавала ознаки життя . Медики всіма силами намагалися врятувати Луцию , проте їх зусилля виявилися марними. Дівчинку поховали на кошти організації " Врятуйте дітей ! "

Напис на пам'ятнику : "Мені хотілося жити ..."

 

... В саду церкви Св. Альберта (Пардаугаве) є пам'ятник ненародженим дітям. І там теж завжди є квіти. Якщо є можливість прийти, там є лавочка і пам'ятник стоїть за церквою так, що там можна побути наодинці.

До ніг хтось поставив маленьку фігурку ангела, що плаче.

 

 

У Литві.

У 1995 році з ініціативи Алітуського центру сім'ї у дворі костелу св. Ангелів - зберігачів було встановлено цей пам'ятник ненародженим немовлятам. Таким чином була увічнена пам'ять усіх жертв абортів. Створив цей не зовсім звичайний пам'ятник художник Редас Діржіс.

У містечку Міори, в Білорусі поруч зі старим костелом - побудований у радянський час абортарій, який виходить вікнами прямо на цей костел. Ксьондз поставив пам'ятник ненародженій дитині тієї сторони костелу, яка ближче до лікарні. З вікон лікарні його бачать жінки.

Нижня частина:

Ще один пам'ятник у м. Узда Мінської області.Дата добавления: 2015-04-16; просмотров: 299. Нарушение авторских прав

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2017 год . (0.005 сек.) русская версия | украинская версия