Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Що призначається для своєчасного та організованого початку та здійснення маршу
ПОХІДНИЙ ПОРЯДОК
Батальйон може робити марш в колоні головних сил полку (у голові, в центрі або хвості колони) або самостійно, перебуваючи у передовому загоні або авангарді.
Посилення батальйону на марші може бути різним. Воно залежить від місця його в похідному порядку, виконуваного завдання, а також від наявності сил і засобів у старшого командира.
МСБ (ТБ), призначений для дій у авнгарде, передовому загоні або здійснює марш за самостійним маршруту, звичайно посилюється:
* Танкової ротою (мотострілецької ротою);
* Арт. дивізіоном;
* Зенітно-ракетної батареї (взводом);
* Інженерно-саперного взводу.
Батальйони, що роблять марш в колоні головних сил, отримують кошти посилення відповідно до задуму дій командира полку на майбутній бій.
Похідний порядок батальйону, особливо під час здійснення маршу в передбаченні вступу в бій, повинен забезпечувати найменшу уразливість підрозділів від поразки ядерною зброєю і ударів авіації, швидкість розгортання в бойовий порядок, можливість вільного маневрування при розгортанні, зручність управління, а також можливість найбільш доцільного використання штатних і доданих сил і засобів.
Похідний порядок батальйону, призначеного в передовий загін або авангард складається з колони головних сил і похідного охорони, а похідний порядок батальйону головних сил полку - з колони головних сил і безпосередньої охорони.
Походу охорона батальйону має забезпечувати безперешкодний рух головних сил, виключити раптовий напад противника, забезпечити вигідні умови для вступу в бій. На підрозділу охорони на марші покладається також завдання ведення розвідки.
Розглянемо похідний порядок посиленого батальйону, призначеного в передовий загін; авангард:
Колона головних сил батальйону в залежності від умов обстановки може мати різну будову. Танкова рота, що надає МСБ, слід зазвичай в голові колони, а мотострілкова рота, що надає ТБ, зазвичай розподіляється між ТР і слід у їх похідних порядках за танками або призначається в похідний охорону.
Масова батарея і доданий арт. дивізіон (батарея) слідують за бойовими підрозділами батальйону.
Гранатометний взвод слід зазвичай за головною ротою головних сил. Протитанковий взвод батальйону слід за ГПЗ або за головною ротою головних сил батальйону.
Більша частина захисних засобів захисно-ракетного взводу слід ближче до голови колони головних сил, а частина з них - з ГПЗ.
Останніми в колоні батальйону слідують підрозділи технічного забезпечення і тилу. Медичний пункт батальйону слід зазвичай в голові цих підрозділів, а в передбаченні вступу в бій - за підрозділами, призначеними для дій у першому ешелоні.
Розглянемо похідний порядок посиленої МСБ в колоні головних сил полку:
Висновок: У будь-яких, самих складних умовах обстановки успіх маршу залежить від навичок і вміння командира і штабу батальйону готувати підрозділи до маршруту і керовані ними в ході його здійснення.Дата добавления: 2015-04-19; просмотров: 480. Нарушение авторских прав

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2017 год . (0.006 сек.) русская версия | украинская версия