Наступ підрозілів з висуванням з глибини (з ходу). Рубежі які призначаються при наступі з ходу
Єтапи вогневого ураження: - вогневе забезпечення висування (тривае цей єтап до виходу наших військ) - вогнева підготовка атаки (основні зусилля спрямовані на передній край противника).Рубіжі переходу в атаку призначаються за 600-800м від передньго краю. - вогнева пітримка атаки - вогневе супроводження наступу у глибину
Висування батальону (роти) до рубежу переходу в атаку починається в установлений час або за командою (сигналом) старшого командира (начальника) і здіснюється з максимальною швидкістю. Побудова колони батальону (роти) під час висування до рубежу переходу в атаку повина забезпечити швидке розгортання його в передбойовий і бойовий порядки. З ціею метою роти (взводи) в колоні батальону (роти) можуть висуватись із засобами посилення, а танки, що придані механізованому батальону – в голові колони. З рубежу розгортання в ротні колони вони виходять на свої напрямки. Під час висування до рубежу переходу в атаку всі підрозділи повинні суворо дотримуватися встановлених командиром заходів захисту від високоточної зброї противника, в тому числі і заходів щодо світлового,звукового та радіомаскування. У випадку нанесення противником масованих ударів під час висування до рубежу переходу в атаку підрозділи, які зберегли боєзатність, швидко виходять із району ураження і продовжують виконувати поставлене завдання. Для заміни підрозділів, які втратили боєздатність, командир батальону використовує другий ешелон (резерв). Порядок переходу у наступ 34 35.
36. Підготовка наступу. Що вона включає розкрити організацію бою Подготовка наступления начинается с получением боевой задачи от старшего командира. Она включает: организацию боя (принятие решения, постановку боевых задач подразделениям, организацию взаимодействии, огневого поражения противника, всестороннего обеспечения боя и управления); подготовку подразделений к выполнению боевой задачи; организацию и проведение политической работы; подготовку исходного района для наступления; контроль готовности подразделений к выполнению боевых задач и другие мероприятия.
37.38.39 Способи пересування військ.Марш,умови та способи здійснення маршу підрозділами та частинами. Батальйон (рота) здійснює пересування своїм ходом (маршем) або перевозиться залізничним (морським, річковим) транспортом. Механізований батальйон (рота), крім того, може перевозитися повітряним транспортом. Марш — організоване пересування військ у колонах по дорогах і колонних шляхах з метою виходу в призначений район або на вказаний рубіж. Він є основним способом пересування батальйону (роти). Під час здійснення маршу танки та інша гусенична техніка можуть перевозитися на автопоїздах. Марш може здійснюватися в передбаченні вступу в бій або поза загрозою зіткнення з противником, а у напрямку руху — до фронту, вздовж фронту або від фронту в тил. В усіх випадках марш здійснюється потай, як правило, вночі або в інших умовах обмеженої видимості, а в бойовій обстановці та в глибокому тилу своїх військ — і вдень. За будь-яких умов підрозділи повинні прибути в призначений район або на вказаний рубіж своєчасно, у повному складі та в готовності до виконання бойового завдання.
|