Картофель. За для виявлення зв’яку міх механізмами емпатії та процесами пам’яті необхідно розглянути яким чином емпатія функціонує через пізнавальні процеси
За для виявлення зв’яку міх механізмами емпатії та процесами пам’яті необхідно розглянути яким чином емпатія функціонує через пізнавальні процеси, у тому числі й через пам’ять. У попередніх розділах було виявлено, що існує три рівня емпатії, а саме співпереживання, співчуття,спів дія. Кожний з етапів відрізняється рядом характеристик, у тому числі особливостями участі процесів пам’яті. Отже, можна проаналізувати зв’язок між механізмами емпатії та процесами пам’яті в залежності від рівнів емпатії. Аналізуючи цей зв’язок вцілому на трьох рівнях можемо сказати, що він має подвійний характер. Тобто як процеси пам’яті, а саме запам’ятовування,збереження,відтворення, забування впливають на емпатію через її механізми, а саме через ідентифікацію та наслідування, так і механізми емпатії накладають відбиток на розгортання процесів пам’яті. Ідентифікуючи себе з об’єктом емпатії, наслідуючи його ми звертаємося до раніше засвоєного нами досвіду, порівнюючи емоційні вияви які ми спостерігаємо з тими, що наявні в нашій пам’яті. Це відбувається за домогою процесів запам’ятовування, збереження, відтворення більшою мірою на рівні співпереживання та співчуття. З іншої сторони переживання емоцій у зв’яку з емоціями іншого впливають на процеси пам’яті, а саме більшою мірою на запам’товування ситуації. Якщо ми правильно ідентифікували емоції які переживає об’єкт емпатії у нас збережеться правильний приклад прояву та розпізнавання даного емоційного виразу. Але якщо ж інтерпретація була не правильна, то збережена інформація буде помилковою. На помилковість інтерпретації емоцій може вплинути: сама ситуація, наш досвід та емоційний стан.. Істотну роль може грати іноді й загальний емоційний стан особистості в той момент, коли враження, само по собі нейтральне, було сприйнято. У житті кожної людини бувають моменти якоїсь особливої інтенсивності і напруженості переживання, коли всі сили зібрані, всі почуття напружені, все ніби освітлено особливо яскравим світлом; кожне враження, навіть саме по собі незначне, яке створюється у людини в такий момент, діє особливо сильно.[5, 559] Тобто зберігання та ідентифікація емоцій об’єкта емпатії відбувається через призму нашого настрою.
Картофель Технология применения Трехкратное опрыскивание: Увеличение урожайности на 70—75 ц/га Снижение поражаемости
Иммуноцитофит Многоцелевой стимулятор защитных реакций, роста и развития растений. Одной таблетки достаточно для обработки 5 г семян овощных культур, либо 20 кг посевного картофеля, или 0.5 сотки при опрыскивании вегетирующих растений. Приготовление рабочего раствора препарата "Иммуноцитофит". Одну таблетку растворить в 10-15 мл (столовая ложка) холодной воды с помешиванием в течение 20-30 мин. Для приготовления рабочего раствора в полученный концентрат препарата добавить необходимое количество воды зависимости от вида обработки и культуры. Приготовленный рабочий раствор хранить не более 12 часов. Не обрабатывать во время дождя или перед ним и по росе. При плохом фитосанитарном состоянии участка (большом запасе инфекций в почве, растительных остатках растений и на семенах), погодных условиях, способствующих развитию грибных и бактериальных заболеваний, необходимо увеличить норму расхода препарата в 1,5 раза (1,5 таблетки на 10-15 мл/воды). Обработка семян и клубней 5 г семян овощных культур: томаты, огурцы, капуста, лук, свела и морковь замачивают и выдерживают в концентрированном (1 таблетка в 10-15 мл воды) растворе течении 3-24 часов в зависимости от культуры, размера семян и технологии посадки. Для обработки 20 кг клубней картофеля или луковиц к концентрату (1 таблетка в 10-15 мл воды) добавляют 140-160 мл воды. Клубни картофеля обрабатывают полученным рабочим раствором за 2-3 дня до посадки. Опрыскивание вегетирующих растений. Для обработки 0,5 сотки вегетирующих растений к концентрату (1 таблетка в 10-15 мл воды) добавляют 2л воды и полученным раствором опрыскивают растения. Картофель: (фитофтороз, альтернариоз, пятнисности, ризоктариоз, различные виды парши, бактериозы): 1-е опрыскивание – фаза полных сходов, 2-е – фаза бутонизации – начало цветения.
Биосил Биосил является препаратом широкого спектра действия. Препарат предназначен для обработки семян и опрыскивания растений озимой и яровой пшеницы, ячменя, сои, гречихи, гороха, рапса, люцерны, клевера, льна, в лесоводстве и садоводстве. Биосил способствует ускоренному делению клеток, развитию более мощной корневой системы, увеличению площади листовой поверхности и содержания хлорофилла, снижает фитотоксичное действие пестицидов, обладает антимутагенным эффектом, улучшает качество выращенной продукции, повышает урожайность, устойчивость растений к болезням и неблагоприятным факторам внешней среды (переохлаждению, перегреву, недостатку или избытку света и влаги). Биосил является улучшенным аналогом регулятора роста растений Агростимулин. Он является комплексом регуляторов природного происхождения и синтетических фитогормонов и биогенных микроэлементов. Прозрачный бесцветный водно-спиртовой раствор. Норма расхода. 20-25 мл на тонну семян или 15-20 мл на гектар посевов в зависимости от культуры, типа почвы и уровня агрофона. Класс токсичности. Препарат по ГОСт 12.1.007-76 принадлежит к малотоксичным веществам. Условия хранения. Биосил хранят в упаковке производителя в сухом, темном помещении при температурах 0-30 °С. Срок хранения – 3 года.
|