розміщені туристи», «персонал готелю завжди радий допомогти», «туристи можуть подивитися» тощо.
Роботу оформлюють на аркушах формату А4 (210 х 297 мм).
Допускається використання аркушів формату АЗ (297 х 420 мм), якщо на них потрібно розмістити картографічний матеріал.
У друкованому варіанті на сторінці повинно бути не більше 30 рядків (комп’ютерний набір - 14-й кегль; 1,5 інтервалу; шрифт – Times New Roman; текст, окрім назв розділів, вирівнюється за шириною). Абзацний відступ має бути однаковим упродовж усього тексту роботи й дорівнювати п’яти знакам (1,25 см).
Текст курсової роботи розміщують на аркуші з дотриманням таких розмірів полів: з лівого боку - 25, з правого - 15, зверху - 20, знизу - 20 мм.
Під час виконання проекту треба дотримуватись рівномірної щільності, контрастності й чіткості зображення упродовж усієї роботи.
Окремі слова, формули, знаки, які вписують у надрукований текст, мають бути чорного кольору; щільність вписаного тексту повинна максимально наближуватись до щільності основного зображення.
Назву розділу розміщують посередині без абзацного відступу, використовуючи прописні літери жирним шрифтом, наприклад:
РОЗДІЛ 1. ХАРАКТЕРИСТИКА КРАЇНИ ВІДВІДУВАННЯ
Підрозділи нумерують арабськими цифрами у межах кожного розділу, використовуючи номер розділу і порядковий номер підрозділу, між якими ставлять крапку: наприклад, «1.4.» (четвертий підрозділ першого розділу). Потім у тому ж рядку зазначають заголовок підрозділу.
Заголовки підрозділів, пунктів і підпунктів треба починати з абзацного відступу і друкувати маленькими літерами, крім першої великої, не підкреслюючи, без крапки в кінці; заголовки виділяють жирним шрифтом.
Якщо заголовок складається з двох і більше речень, їх розділяють крапкою, наприклад:
2.1. Сутність і форми культ.-пізн. туризму
Не допускається розміщувати назву розділу або підрозділу в нижній частині сторінки, якщо після неї знаходиться тільки один рядок тексту. Остання сторінка розділу має бути заповнена текстом не менш ніж наполовину.
Скорочення слів у тексті не допускається, окрім загальноприйнятих термінів (ЕОМ, АСУ, ДСТУ та ін.). Допускається використовувати скорочення вузькоспеціалізованих термінів у тому випадку, коли їх загальна кількість дорівнює або більша 20 і кожний термін повторюється в тексті не менше 3 - 5 разів. У цьому випадку, | |