Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

А третья - человеческая.





Працівники підприємств торгівлі повинні забезпечити правильне відкривання, обережне ставлення і збереження тари згідно з вимогами Правил поводження з та­рою. Так, при розвантаженні (навантаженні) вручну забороняється кидати вантаж на землю чи на транспортний засіб, бити вантажі, кантувати їх, якщо на упаковці стоїть заборонний знак.

При розвантаженні (навантаженні) продукції за допомогою засобів механізації забороняється застосовувати засоби, не пристосовані для захвату вантажів.

При укладанні вантажів на транспорт необхідно дотримуватись висоти укладан­ня з урахуванням міцності тари, щоб запобігти деформації нижніх рядів. Для роз­вантаження вручну бочок з автомашин і з залізничних вагонів потрібно споруджу­вати похилі трапи і обережно скочувати бочки на землю.

Під час приймання товарів тару потрібно відкривати спеціалізованим інструме­нтом (молотками, томагавками, ножицями та ін.) з додержанням послідовності і порядку розкриття різних видів тари. Для розкривання тари рекомендується засто­совувати знімачі обручів, звичайні й трубчасті цвяховисмикувачі, спеціальні ножі для розкривання картонних ящиків і розпорювання мішків, господарські обценьки, а також комбіновані інструменти (наприклад, молоток-цвяховисмикувач-ножиці, молоток-сокира-цвяховисмикувач тощо). Забороняється відкривати дерев’яну тару ломом, молотком, сокирою, іншими інструментами, які не пристосовані для від­кривання тари.

Ящики потрібно відкривати з боку щита кришки після того, як буде перерізаний дріт чи сталева пакувальна стрічка. Після звільнення бочок від упаковки дно вкла­дається всередину бочки, зняті обручі насаджуються знімачем або набойкою. Від­кривання картонних ящиків повинне проводитися тільки по лінії заклеювання, щоб не пошкодити клапани.

Тара разового використання після її розкриття та звільнення з-під товару підля­гає утилізації.

Поворотна тара, звільнена з-під товару, повинна бути очищена від забруднень, розсортована за видами, призначенням і якісним станом, за потреби — відремонто­вана (силами тароодержувача може самостійно проводитися дрібний ремонт тари) і розміщена на зберігання у спеціальних підсобних приміщеннях чи на складах Роз­сортована за видами та якістю тара укладається в місцях зберігання маркуванням на лицьовий бік.

Для зберігання кожного окремого виду тари повинні бути закріплені окремі міс­ця, в які розсортована за якісним станом тара укладається з урахуванням її власти­востей і технічних характеристик У місцях зберігання тари повинні бути створені всі умови для додержання вимог протипожежної безпеки Місця зберігання тари мають бути забезпечені протипожежними засобам. Забороняється зберігати тару в безпорядно складених купах, м’яку тару — в си­рих місцях, на кам’яній підлозі без дерев’яних настилів або прокладок.

Дерев’яна тара для захисту її від атмосферних опадів повинна розсортовуватися за видами і призначенням і зберігатися під навісами або в сухих приміщеннях Де­рев’яні ящики і бочки мають укладатися на підтоварники в штабелі щільними ря­дами і стосами; при цьому в одному стосі і в одному ряді повинна укладатися од­нойменна її однієї категорії якості тара. Під час укладання бочок їх потрібно встановлювати вертикально, до того ж в одному стосі — бочки одного діаметра Дерев’яна тара з-під товарів з різкими запахами повинна зберігатися відокремлено від іншої аналогічної тари.

Мішкотару і пакувальні тканини, укладені в кіпи, зберігають в сухих приміщен­нях на настилах. Тканинні мішки мають бути розсортовані за категоріями й укла­дені в кіпи по 10 штук, які укладаються на зберігання в стоси за видами тканини і категорією. До кожного стосу прикріпляється ярлик з зазначенням виду і категорії мішків. Під час укладання мішків на зберігання необхідно забезпечити відокремле­не зберігання мішків з-під цукру від мішкотари з-під продуктів. Пакувальні ткани­ни треба складати комплектами й укладати в місця зберігання стосами.

Металеву ящикову тару та металеві бочки для запобігання їх корозії потрібно збері­гати в закритих приміщеннях; допускається зберігання металевої тари стосами на пщ- товарниках під навісами. Металеву тару зі специфічними запахами зберігають окремо Скляну тару, укладену в ящики, зберігають під навісами або в закритих примі­щеннях на підтоварниках. Перед укладанням скляної тари на зберігання її потрібно розсортувати за видами і призначенням Ящики зі склотарою укладають стосами.

Картонну і паперову тару потрібно зберігати в сухих приміщеннях на де­рев’яних настилах або прокладках. Картонний тароматеріал зберігається окремо Підготовка тари до здачі включає очищення від пакувальних матеріалів і залиш­ків товарів, складання ящиків, розбирання великогабаритних ящиків на щити, ви­далення поліетиленової плівки і тузлуку із заливних бочок, укомплектування їх дном та обручами, складання й укомплектування прокладками картонних ящиків Під час завантаження потрібно щільно укладати тару в кузові, забезпечуючи при цьому стійкість вантажу за допомогою перев’язування шнуром або накривання бре­зентом. При укладанні тари на транспорт необхідно дотримуватись висоти укла­дання з урахуванням міцності тари, щоб запобігти деформації нижніх рядів. Для збільшення завантаження звичайних вантажних автомобілів нарощують їх борти або застосовують напівпричепи.

 

А третья - человеческая.

#######

Меня «выдернули» прямо из оживлённого кафе и привезли в участок на дачу показаний. Нечто новое, судя по последним дням. Я «потерялся». Старался не подавать виду, но это с трудом удавалось. Полицейские не особо аккуратно запихнули в машину человека моей профессии, что заведомо являлось дурным знаком. Скоро не придётся гадать: «Какого чёрта здесь творится?» Чувствую, окружающие готовы ввести меня в курс дела.

-И так Роберт, просветите нас,- произнёс детектив Крэйг Уолос,- мне нужно знать обо всём, что с вами приключилось за последние несколько дней, от начала и до конца.

-Какой конкретно период событий вас интересует?

-Вы рассказывайте, а там уж я сам решу,- прошипел детектив.

-Как скажете, но не думаю, что вы услышите что-то такое, чего бы стены закусочной не выдержали.

-Слушай сюда, я уже сыт по горло всей этой чертовщиной. Не сомневайся в моей компетентности, но и она не безгранична,- старший из копов присел и достал сигарету.

Молодой помощник засуетился; подав ему огонька, спешно вернулся обратно за компьютер.

-Я всё понял.

«Это угроза?»

-Ну, так начинай,- поторапливали меня.- Филл,- обратился Уолос к блондинистому пареньку,- ты фиксируешь?

-Да, сэр!

Мне ничего не оставалось.

Хорошенько пораскинув мозгами, я начал…

 







Дата добавления: 2015-09-15; просмотров: 473. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!




Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...


Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...


Кардиналистский и ординалистский подходы Кардиналистский (количественный подход) к анализу полезности основан на представлении о возможности измерения различных благ в условных единицах полезности...


Обзор компонентов Multisim Компоненты – это основа любой схемы, это все элементы, из которых она состоит. Multisim оперирует с двумя категориями...

ЛЕКАРСТВЕННЫЕ ФОРМЫ ДЛЯ ИНЪЕКЦИЙ К лекарственным формам для инъекций относятся водные, спиртовые и масляные растворы, суспензии, эмульсии, ново­галеновые препараты, жидкие органопрепараты и жидкие экс­тракты, а также порошки и таблетки для имплантации...

Тема 5. Организационная структура управления гостиницей 1. Виды организационно – управленческих структур. 2. Организационно – управленческая структура современного ТГК...

Методы прогнозирования национальной экономики, их особенности, классификация В настоящее время по оценке специалистов насчитывается свыше 150 различных методов прогнозирования, но на практике, в качестве основных используется около 20 методов...

Тема: Изучение фенотипов местных сортов растений Цель: расширить знания о задачах современной селекции. Оборудование:пакетики семян различных сортов томатов...

Тема: Составление цепи питания Цель: расширить знания о биотических факторах среды. Оборудование:гербарные растения...

В эволюции растений и животных. Цель: выявить ароморфозы и идиоадаптации у растений Цель: выявить ароморфозы и идиоадаптации у растений. Оборудование: гербарные растения, чучела хордовых (рыб, земноводных, птиц, пресмыкающихся, млекопитающих), коллекции насекомых, влажные препараты паразитических червей, мох, хвощ, папоротник...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2025 год . (0.008 сек.) русская версия | украинская версия