Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Утримування мінних полів.





Утримування МВЗ і об'єктів, підготовлених до руйнування, здійснюється з метою забезпечення їх постійної готовності до приведення в дію і безпеки своїх військ і включає: охорону і оборону загороджень і об'єктів, підготовлених до руйнування, від намагання противника захопити, знешкодити або передчасно привести їх в дію; організацію пропуску своїх військ через загородження і підготовлені до руйнування об'єкти; підтримка загороджень і підготовлених до руйнування об'єктів в постійній бойовій готовності; відновлення виведених з ладу і пошкоджених загороджень після артилерійського обстрілу, ударів авіації і інших дій противника; переведення загороджень з одного ступеня готовності в інший; приведення загороджень і підготовлених до руйнування об'єктів в дію.

Мінно-вибухові загородження, встановлені частинами (підрозділами) інженерних військ перед переднім краєм оборони і перед позиціями підрозділів і частин в глибині оборони, передаються на утримування частинам, що займають оборону на даній ділянці. Ці частини охороняють і обороняють загородження, ведуть спостереження за їхнім станом і доповідають по команді про всі зміни в загородженнях, що відбулися в результаті артилерійського обстрілу, ударів авіації або інших дій противника. При зміні військ загородження і формуляри на них передаються частині, що змінює.

Керовані мінно-вибухові загородження, що встановлені перед переднім краєм оборони, в проміжках між частинами і підрозділами і в глибині оборони, утримуються частинами (підрозділами) інженерних військ.

Охорона загороджень і підготовлених до руйнування об'єктів здійснюється цілодобово спостерігачами, сторожовими постами, дозорами або патрулями, що призначаються від підрозділів, що здійснюють утримування загороджень. Спостерігачі і дозори, як правило, призначаються для охорони загороджень встановлених в перший ступінь готовності перед переднім краєм оборони.

Підтримка загороджень і об'єктів, підготовлених до руйнування, в постійній готовності включає: регулярну перевірку стану протитранспортних і об'єктних мін, мінних полів та їхніх огорож, вибухових пристроїв, основних і дублюючих ліній управління і вибухових сіток, надійності закріплення підривних зарядів на елементах руйнованих споруд; швидке і своєчасне усунення виявлених несправностей; відновлення пошкоджених загороджень; постійне чергування на пунктах управління.

Стан і справність загороджень та ліній управління обов'язково перевіряється: після артилерійського обстрілу і нальотів авіації противника; після дій противника щодо пророблення проходів або дій його диверсійно-розвідувальних груп; після відбиття наступу противника; після сильних дощів і снігопадів, заморозків і підйому рівня ґрунтових вод і після кожного шторму.

Переведення загороджень і об'єктів, підготовлених до руйнування, з одного ступеня готовності в інший повинен здійснюватися в мінімально короткі терміни, що забезпечують своєчасне приведення загороджень в дію після пропуску через них своїх військ. Для переведення загороджень з одного ступеня готовності в інший зі складу підрозділів, що виконують завдання за змістом, виділяються розрахунки, кількість і склад яких визначаються складом загороджень та їх розташуванням на місцевості.

Кожний розрахунок повинен добре знати свою задачу, порядок і послідовність її виконання і бути натренованим у виконанні операцій по переведенню загороджень з одного ступеня готовності в інший.

Командири підрозділів, що виконують задачу стосовно утримування загороджень, зобов'язані вживати всіляких заходів до скорочення термінів і підвищення надійності переведення загороджень з одного ступеня готовності в інший і приведення їх в дію. Вони несуть повну відповідальність за стан загороджень, переведення їх з одного ступеня готовності в інший і своєчасне приведення їх в дію і повинні знати обстановку і мати

стійкий зв'язок з командирами (начальниками), що мають право віддавати розпорядження на приведення загороджень в дію.

Необхідні засоби зв'язку (сигналізації) і сили для його здійснення виділяється командирами з'єднань (частин), яким дано право на приведення загороджень в дію. Організацію зв'язку, а також порядок передачі інформації встановлює відповідний штаб.

Приведення загороджень в дію полягає: в переведенні керованих мінних полів, протибортових, протитранспортних та об'єктних мін в бойовий стан; в знятті огорожі з мінних полів і груп мін; у здійсненні вибухів підривних зарядів, встановлених на об'єктах.

Приведення загороджень в дію здійснюється по письмовому наказу або по переданому умовним кодом сигналу командира, який має право на таке розпорядження.

При явній загрозі захоплення підготовленого до руйнування об'єкту рішення на його руйнування ухвалює командир, відповідальний за утримування, про що він негайно доповідає старшому командиру (начальнику).

При утримуванні керованих мінно-вибухових загороджень і об'єктів, підготовлених до руйнування, встановлюється безперервне чергування на пунктах управління розрахунками в складі від трьох чоловік до інженерно-саперного відділення (відділення керованого мінування).

Старший розрахунку (командир) організовує періодичну перевірку ліній управління, стежить за утриманням їх в справному стані, контролює справність джерел струму, при необхідності замінює їх, веде журнал управління мінно-вибуховими загородженнями, організовує перевірку стану некерованих мінно-вибухових загороджень, що прикривають об'єкт, підготовлений до руйнування, або можливі обходи його.

 

 

«Дії командира взводу щодо організації виконання завдання»

З’ясовуючи завдання командир РЗЗ має усвідомити основні дані про противника та про свої війська, на напрямку наступу яких належить діяти загону і порядок взаємодії з ними; місце загону загороджень в бойовому порядку; напрямок переміщення і порядок дій в ході наступу; ймовірні рубежі мінування, очікувана радіаційна обстановка на них (у випадку застосування ЗМУ); терміни готовності загороджень; місце зосередження після встановлення загороджень на кожному рубежі; сигнали управління і способи підтримки зв'язку; порядок зняття або передачі військам встановлених загороджень.

Під час оцінки обстановки командир загону загороджень має встановити:

- положення і склад противника, ймовірні напрямки, рубежі і ширину фронту контратак його других ешелонів і резервів. Виходячи з оцінки противника, він повинен визначити протяжність рубежу, який необхідно прикрити загородженнями;

- протяжність досяжних для танків ділянок на рубежі розгортання і на підставі цього визначити обсяг завдань;

- під час оцінки свого підрозділу командир РЗЗ усвідомлює його можливості щодо встановлення загороджень і терміни, на які він може розраховувати.

Порівнюючи обсяг завдань щодо встановлення загороджень з можливостями підрозділу, командир РЗЗ робить висновки, чи достатньо йому наявних сил та засобів для прикриття зазначеного рубежу мінно-вибуховими загородженнями. Якщо РЗЗ не здатен прикрити загородженнями всі досяжні для танків ділянки місцевості, то командир РЗЗ обирає найбільш важливі з них.

Використовуючи висновки з оцінки обстановки командир рухомого загону загороджень приймає рішення.

Під час прийняття рішення, командир загону визначає: порядок розподілу засобів загороджень між підрозділами і по транспортних засобах; порядок розміщення підрозділів і транспортних засобів у вихідному районі для наступу; шикування колони під час висунення до рубежів мінування; ділянки або об'єкти для встановлення загороджень підрозділам; порядок роботи щодо встановлення і зняття загороджень; порядок поповнення запасів інженерних боєприпасів у ході бою.

В основу рішення командира має покладена ідея широкого маневру засобами мінування і можливості здійснення робіт одночасно на двох рубежах.

Своє рішення командир РЗЗ доводить до підлеглих під час постановки завдань, після чого організовує взаємодію, надає вказівки щодо бойового та матеріального забезпечення і готується до наступних дій.

Взаємодія підрозділів, що залучаються до установки загороджень в ході бою, і рухомих загонів загороджень з підрозділами і частинами родів військ досягається узгодженням з ними: рубежів розгортання і порядку висунення до них; часу і порядку встановлення загороджень; кількості і місць проходів, що залишаються в загородженнях, і порядку їх закриття; порядку прикриття дій підрозділів, а також встановлених ними загороджень вогнем протитанкових засобів; порядку і шляхів руху підрозділів в район збору після встановлення загороджень; порядку зняття встановлених загороджень після відбиття контратаки або передачі загороджень частинам, що діють на даному напрямку; питань управління та зв'язку і сигналів взаємодії.

 

«ДІЇ ВЗВОДУ В СКЛАДІ ЗАГОНУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РУХУ»

«Склад та оснащення загону забезпечення руху»







Дата добавления: 2015-08-31; просмотров: 572. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!




Практические расчеты на срез и смятие При изучении темы обратите внимание на основные расчетные предпосылки и условности расчета...


Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...


Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...


Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Ваготомия. Дренирующие операции Ваготомия – денервация зон желудка, секретирующих соляную кислоту, путем пересечения блуждающих нервов или их ветвей...

Билиодигестивные анастомозы Показания для наложения билиодигестивных анастомозов: 1. нарушения проходимости терминального отдела холедоха при доброкачественной патологии (стенозы и стриктуры холедоха) 2. опухоли большого дуоденального сосочка...

Сосудистый шов (ручной Карреля, механический шов). Операции при ранениях крупных сосудов 1912 г., Каррель – впервые предложил методику сосудистого шва. Сосудистый шов применяется для восстановления магистрального кровотока при лечении...

Виды и жанры театрализованных представлений   Проживание бронируется и оплачивается слушателями самостоятельно...

Что происходит при встрече с близнецовым пламенем   Если встреча с родственной душой может произойти достаточно спокойно – то встреча с близнецовым пламенем всегда подобна вспышке...

Реостаты и резисторы силовой цепи. Реостаты и резисторы силовой цепи. Резисторы и реостаты предназначены для ограничения тока в электрических цепях. В зависимости от назначения различают пусковые...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2025 год . (0.012 сек.) русская версия | украинская версия