Студопедия — Johnny Kelly о новом альбоме группы
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Johnny Kelly о новом альбоме группы

У зв'язку з розвитком перинатальних і неонатальних технологій все більшої гостроти і значимості набувають проблеми взаємин пацієнт-лікар, право лікаря на помилку, прийняття рішень командою професіоналів, членів сім'ї, громадських та негромадських організацій, конфлікти між цінністю життя і його якістю, між «найкращими» інтересами хворої дитини та інтересами сім'ї та суспільства. Нові сучасні технології фетальної діагностики і терапії, ведення новонароджених не тільки "дають" життя, але і змінюють його якісні параметри, сприяють зниженню неонатальної смертності та підвищенню якості життя. Оскільки нові технології продовжують життя, особливо важливими стають критерії вмирання і смерті, а також визначення етичних цінностей в інтенсивній терапії новонароджених, питання збереження і продовження життя, зниження хронічної захворюваності та інвалідності та усунення болю і страждання, у зв'язку з відмовою або припиненням інтенсивної терапії недоношених і критично хворих новонароджених.

При організації та наданні медичної допомоги дітям виділяють наступні етико-правові проблеми:

1. Патерналістський (paternus - батьківський) принцип дій лікаря, який всю відповідальність за лікування і результат захворювання дитини бере на себе і, зобов'язуючись діяти на благо пацієнта, сам визначає, в чому це благо полягає. Відповідно до такої моделі лікар дає вказівку хворому поступати саме так, а не інакше. У цьому випадку у багатьох батьків (особливо медиків і людей з вищою освітою) виникає незадоволеність тим, що їх думка про дитину та шляхи його лікування не приймається в розрахунок. Відсутність повної довіри матері неонатологу призводить до того, що рекомендації, які даються матері лікарем при виписці, нею не будуть виконуватися. Інтерпретаційна модель взаємин лікаря і матері, що передбачає роз'яснення, тлумачення, взаємодію в процесі бесіди та прийняття рішення, яке б влаштувало обидві сторони - шлях подолання зазначеного вище недоліку.

2. Відмова батьків від діагностики або лікування з релігійних або етичних міркувань, через недостатню інформованість, некомпетентність в силу малого життєвого досвіду, низького освітнього рівня або якщо дана вагітність небажана, незапланована, і інтереси матері не цілком збігаються з правом дитини на життя. При відмові батьків від медичної допомоги, необхідної для порятунку життя дитини, медичні організації мають право звернутися до органу опіки, піклування або суду. Як правило, в цьому випадку лікарі продовжують лікування, якщо воно необхідне дитині за життєвими показаннями. Однак це питання до кінця не врегульовано і залишається серйозною етико-правової дилемою, що вимагає вирішення.

3. Негативний вплив некомпетентних порадників (родичі, батьки інших дітей, екстрасенси, знахарі, необгрунтовані медичні дані, що публікуються в засобах масової інформації) на рішення, прийняті батьками хворої дитини. І в той же час - відсутність лікарняних та регіональних етико-правових комітетів.

4. Інформування батьків, родичів дитини про особливості захворювання для отримання згоди на лікування. Важливо враховувати, що батьки хворої дитини часто перебувають у стресовому стані, тому повідомлення про розвиток важкого ускладнення або можливий несприятливий результат захворювання має бути вкрай обережним і поетапним. Завжди дуже важко повідомляти батькам про враження ЦНС і ризик глибокої розумової відсталості у дитини, проте зробити це необхідно як можна раніше. Не слід приховувати від батьків і дитини наявність серйозного, фатального захворювання (злоякісної пухлини, лейкозу). Раніше переважало прагнення захистити маленьких пацієнтів від серйозного діагнозу, в даний час переважаючою стає позиція, згідно з якою дитина має бути інформована про захворювання.

5. Надмірно детальна інформація про стан дитини, сумнівах лікаря в діагнозі, надана матері без урахування її освітнього рівня та особливостей психіки, може привести до її невротизації і навіть психічних розладів.

6. Введення скринінг-програм масового обстеження новонароджених на фенілкетонурію, муковісцидоз та інші захворювання породило нові етичні проблеми. Часто діти в цьому віці не мають фенотипічних проявів спадкової або вродженої хвороби, які виникають пізніше. Серйозною помилкою є інформування батьків про те, що у дитини виявлено спадкове захворювання, без поглибленого обстеження дитини. Нерідко позитивний скринінг-тест не підтверджується.

7. В останнє десятиліття трансплантація органів і тканин все ширше проводиться у дітей раннього віку (новонароджені, грудні діти з вадами розвитку і захворюваннями). Найбільш виправданою з деонтологічних позицій слід вважати трансплантацію кісткового мозку і парних органів (нирки), коли є згода донорів. З етичних позицій сумнівно використання для трансплантації органів дітей-аненцефалів, хоча це широко практикується за кордоном.

8. Питання про правомірність клінічних експериментів на людях, особливо на дітях, - один з ключових в медичній етиці. На даний час більшість іноземних фірм-виробників ліків зацікавлені в освоєнні і розвитку нових ринків збуту. Для цього, рекламуючи фармацевтичні препарати, вони організовують клінічні дослідження лікарських засобів. Відповідно до Хельсінксько-Токійської декларації про медичні дослідження розрізняють два види клінічних експериментів: 1) спрямовані на поліпшення стану хворих (нові лікарські препарати і схеми лікування), 2) націлені на отримання нових знань. Другий вид клінічних експериментів створює більш серйозні етичні проблеми. Згода батьків на експеримент з дитиною необхідна в усіх випадках. Перш ніж проводити клінічний експеримент за участю дітей, слід отримати або знайти дані про попередні випробування методів або препаратів на експериментальних тваринах або дорослих.

9. Чи має право неонатолог радити матері відмовитися від дитини при наявності у неї, скажімо, хвороби Дауна або станів, несумісних з подальшим повноцінним життям? Однозначно немає. Лікар повинен чесно і досить докладно інформувати матір і сім'ю про прогноз, але приймати рішення повинні тільки вони.

10. Чи має право неонатолог просити матір (сім'ю) купити медикамент, відсутній у лікарні, але необхідний дитині? З урахуванням сьогоднішнього фінансування медицини відповідь очевидна - інтереси дитини понад усе. Однак, звичайно, пропонуючи купити ліки, треба враховувати психічні особливості родичів дитини, фінансові можливості сім'ї і її соціальний уклад.

11. Досить не просте питання і про необхідний рівень обстеження багатьох хворих новонароджених. Адже практично будь-якому хворому новонародженому зі стійкою неврологічною симптоматикою можуть бути показані і комп'ютерна томографія та ядерно-магнітнорезонансне дослідження мозку, грунтовне обстеження на внутрішньоутробні інфекції, спадкові аномалії обміну речовин. Проте в конкретному стаціонарі проведення всіх цих обстежень може бути і недоступно. Чи треба наполягати на їх проведенні та стимулювати батьків за плату робити їх в іншому місці, де вони можливі? А якщо батьки малозабезпечені, або проведення обстеження можливе лише в іншому місті? Відповідь на ці питання не проста і залежить не тільки від кваліфікації лікаря, але і від його моральних, етичних установок.

Лікар-педіатр – особлива професія, суть якої полягає не тільки в діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань у дітей, а й насамперед у здійсненні контролю за ростом і розвитком дитини, запобігання та ранньому виявленні відхилень від норми даних параметрів. Крім того, педіатр повинен володіти або розвивати в собі особливі особистісні якості. У відносинах з дитиною і батьками він повинен бути психологом і педагогом.

Johnny Kelly о новом альбоме группы

12:00PM Monday, Jun 19, 2006


Интернет-журнал Lords Of Metal недавно взял интервью у ударника коллектива TYPE O NEGATIVE Johnny Kelly, который поведал о новом альбоме группы. Выдержки из интервью приведены ниже. "Процесс идет своим чередом. Все основные треки практически записаны, но еще предстоит сделать огромный объем работы. Мы надеемся полностью завершить альбом в течение восьми недель. Выход пластинки запланирован на осень, а потом мы отправимся в турне в её поддержку. После этого никаких выступлений не намечено. Альбом охватывает практически всё, сделанное нами в музыке за время существования группы. Здесь есть песни, напоминающие те, что есть на каждой нашей работе. Новый альбом местами очень тяжел, но я уверен, что вы сможете найти в нем отголоски наших последних альбомов. Также на новом альбоме будет несколько песен, которые запросто могли бы войти на диск CARNIVORE. Не скажу, что их тексты будут шокирующими, но сарказм сквозить будет. После выхода "Life Is Killing Me" мы разговаривали с разными лейблами и в результате выбрали SPV Records. Думаю, что SPV - классный лейбл для TYPE O NEGATIVE; они знают, чего мы хотим, так что у нас хорошие взаимоотношения. Всякий раз, когда наша группа что-то выпускает, я чувствую, что это может быть заключительным этапом нашей карьеры. Не знаю, является ли таковым этапом выход нашего DVD "Symphony For The Devil". Когда у нас возникает чувство того, что пришло подходящее время для творчества, мы стараемся следовать этому чувству. Когда-нибудь, в ходе выступлений мы, наверное, сможем выпустить еще один DVD, но сейчас сложно говорить об этом".
http://www.typeonegative.net

2006-06-19 09:27:50

Музыкальные новости darkside.ru

 




<== предыдущая лекция | следующая лекция ==>
Перечень теоретических вопросов к Модульному контролю | Имя: Ульяна Пол: кошка Возраст: 3 года Характер: спокойная, общительная, важная Прочее: перс, туалет в лоток Контакты: 89128650300

Дата добавления: 2015-09-15; просмотров: 360. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Кардиналистский и ординалистский подходы Кардиналистский (количественный подход) к анализу полезности основан на представлении о возможности измерения различных благ в условных единицах полезности...

Стресс-лимитирующие факторы Поскольку в каждом реализующем факторе общего адаптацион­ного синдрома при бесконтрольном его развитии заложена потенци­альная опасность появления патогенных преобразований...

ТЕОРИЯ ЗАЩИТНЫХ МЕХАНИЗМОВ ЛИЧНОСТИ В современной психологической литературе встречаются различные термины, касающиеся феноменов защиты...

Этические проблемы проведения экспериментов на человеке и животных В настоящее время четко определены новые подходы и требования к биомедицинским исследованиям...

Тема: Составление цепи питания Цель: расширить знания о биотических факторах среды. Оборудование:гербарные растения...

В эволюции растений и животных. Цель: выявить ароморфозы и идиоадаптации у растений Цель: выявить ароморфозы и идиоадаптации у растений. Оборудование: гербарные растения, чучела хордовых (рыб, земноводных, птиц, пресмыкающихся, млекопитающих), коллекции насекомых, влажные препараты паразитических червей, мох, хвощ, папоротник...

Типовые примеры и методы их решения. Пример 2.5.1. На вклад начисляются сложные проценты: а) ежегодно; б) ежеквартально; в) ежемесячно Пример 2.5.1. На вклад начисляются сложные проценты: а) ежегодно; б) ежеквартально; в) ежемесячно. Какова должна быть годовая номинальная процентная ставка...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.011 сек.) русская версия | украинская версия