Виконання роботи з великими помилками, відсутність інформації з більшої частини матеріалу, погане викладення принципових положень проблеми.
0 балів
Наведена інформація не відповідає темі роботи
I. Критерії оцінювання теоретичного завдання
Оцінка
Бали
Критерії оцінювання навчальних досягнень студентів
“відмінно”
Студент володіє системними знаннями навчального матеріалу та ефективно їх застосовує при написанні відповіді. Встановлює причинно-наслідкові та міжпредметні зв'язки. Відповідь студента повна, ґрунтова, правильна, логічна, містить аналіз, систематизацію, узагальнення та критичний погляд рекомендованої літератури, подані власні думки та пропозиції з проблеми, що розглядається.
Студент володіє системними знаннями навчального матеріалу та ефективно їх застосовує при написанні відповіді. Відповідь студента повна, ґрунтова, правильна, логічна, містить аналіз, систематизацію, узагальнення основної та додаткової літератури. Встановлює причинно-наслідкові та між предметні зв'язки. Робить аргументовані висновки.
Студент володіє глибокими знаннями навчального матеріалу, які конкретно використовує для відповіді. Відповідь студента повна, правильна, логічна, містить аналіз і систематизацію основної літератури. Вказані усі основні нормативні акти, інструкції, положення, програми. Але допущені несуттєві помилки, описки при викладанні відповіді на запитання.
“добре”
Студент вільно володіє навчальним матеріалом, оперує системою правових понять та термінів, аргументує свої судження з використанням правової інформації з даної проблематики. Відповідь в цілому правильна, логічна, достатньо обґрунтована, базується в цілому на лекційному матеріалі, допущені неточності при аргументації висновків та логіці формуванні відповіді. При відповіді посилається на окремі нормативні акти, інструкції, положення, програми.
Студент в цілому володіє навчальним матеріалом, правильно користується правовими категоріями при відповіді на теоретичне питання, здатен навести основні правові норми, вирази, категорії з їх вірним поясненням. Може в цілому аналізувати навчальний матеріал, порівнювати та робити узагальнення. Але відповідь базується тільки на лекційному матеріалі, допущені окремі помилки при його викладанні чи відповідь дана не в повному обсязі.
Студент виявляє вміння застосовувати основні положення навчального матеріалу при розв'язанні завдання. Припускається помилок при визначенні основних понять. Відповідь спирається головним чином на лекційний матеріал, окремі частини матеріалу викладені не логічно і не вичерпно, не досить аргументовано.
“задовільно”
Студент на рівні запам'ятовування логічно викладає основні моменти навчального матеріалу на досить високому рівні, здатний взагалі визначити основні поняття та категорії теоретичного завдання, володіє професійною мовою. Може навести окремі вирази, правові норми з частковими поясненнями. Відповідь логічна, але окремі моменти матеріалу пропущені, зроблені окремі висновки.
Студент на рівні запам'ятовування логічно викладає основні моменти навчального матеріалу на більш високому рівні, здатний взагалі визначити основні поняття та категорії теоретичного завдання, володіє професійною мовою. Може навести окремі вирази, правові норми з частковими поясненнями. Не може зробити узагальнення, висновки, встановити причинно-наслідкові зв'язки. Відповідь не містить аргументації
Студент на рівні запам'ятовування фрагментарно викладає окремі частини навчального матеріалу на елементарному рівні, здатний описати суть окремих правових категорій, процесів вірно з частковими поясненнями, навести вірно окремі вирази, правові норми без пояснень.
“незадовільно”
Студент фрагментарно викладає окремі частини навчального матеріалу на елементарному рівні, здатний частково описати з помилками суть окремих правових категорій, процесів, навести з помилками окремі вирази.
Студент поверхово засвоїв навчальний матеріал і може описати на елементарному рівні деякі правові об'єкти (категорії, норми, вирази) з помилковими частковими поясненнями їх суті та правового змісту.
Студент поверхово засвоїв навчальний матеріал і може викласти на елементарному рівні окремі правові об'єкти (категорії, норми, вирази) без пояснень їх суті та правового змісту
Матрица потребностей
Признак потребности
Характеристика признака
1. Место в иерархии
потребностей
1.1. Первичные (низшие)
1.1.1. Физиологические (голод, жажда, отсутствие
жилища, сексуальные потребности)
1.1.2. Безопасность, защищенность
1.2. Высшие
1.2.1. Социальные (принадлежность к социальной группе, потребность в уважении, признании)
1.2.2. Духовные
1.2.3. Потребность в самовыражении, самоактуализации, реализации творческих способностей
2. Что влияет на
потребность
2.1. Национальность
2.2. История
2.5. География
2.4. Природа
2.5. Пол
2.6. Возраст
2.7. Социальное положение
3. Историческое место
потребности
3.1. Прошлые
3.2. Настоящие
3.3. Будущие
4. Уровень
удовлетворения
потребности
4.1. Полностью удовлетворенные
4.2. Частично удовлетворенные
4.3. Неудовлетворенные
5. Степень
сопряженности
потребности
5.1 Слабо сопряженная с другими потребностями
5.2. Сопряженная
5.3. Сильно сопряженная (автолюбитель и бензин, лыжи и снег, электронные часы и батарейки и т.п.)
6. Масштаб
распространения
6.1. Географический: всеобщий, региональный
6.2. Социальный: всеобщий, внутри национальной общности, внутри социальной группы по образованию, внутри группы по доходу
7. Частота
удовлетворения
7.1. Единично удовлетворяемые
7.2. Периодически удовлетворяемые
7.3. Непрерывно удовлетворяемые
8. Природа
возникновения
8.1. Основные
8.2. Вторичные
8.3. Косвенные
9. Применяемость
потребности
9.1. В одной области
9.2. В нескольких областях
9.3. Во всех областях
10. Комплексность
удовлетворения
10.1. Удовлетворяется одним товаром
10.2. Удовлетворяется несколькими товарами
10.3. Удовлетворяется взаимозаменяемыми товарами
ТЕОРЕТИЧЕСКАЯ МЕХАНИКА Статика является частью теоретической механики, изучающей условия, при которых тело находится под действием заданной системы сил...
Характерные черты немецкой классической философии 1. Особое понимание роли философии в истории человечества, в развитии мировой культуры. Классические немецкие философы полагали, что философия призвана быть критической совестью культуры, «душой» культуры.
2. Исследовались не только человеческая...
Обзор компонентов Multisim Компоненты – это основа любой схемы, это все элементы, из которых она состоит...
ЛЕКАРСТВЕННЫЕ ФОРМЫ ДЛЯ ИНЪЕКЦИЙ К лекарственным формам для инъекций относятся водные, спиртовые и масляные растворы, суспензии, эмульсии, новогаленовые препараты, жидкие органопрепараты и жидкие экстракты, а также порошки и таблетки для имплантации...