Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

ОЦІНКА ХІМІЧНОЇ ОБСТАНОВКИ
Мета заняття: навчити студентів розв’язувати задачі з оцінки хімічної обстановки, формулювати висновки та визначати заходи захисту людей в умовах виникнення хімічного забруднення місцевості.

УМОВА. На відстані R від житлового мікрорайону знаходиться хімічно-небезпечний об'єкт. Під час можливої аварії на хімічному об'єкті з виливом сильнодіючих отруйних речовин (СДОР) та направлення вітру в бік мікрорайону, він може потрапити в зону хімічного забруднення.

ЗАВДАННЯ. Оцінити хімічну обстановку, що може скластися в мікрорайоні згідно з вихідними даними, наведеними в таблиці Д1 (див. додаток), відповідно до заданого варіанта, якщо аварія станеться в теплу (t= +15 С°) або в холодну (t = -10 С°) пору року.

ВИЗНАЧИТИ:

1. Чи потрапить житловий мікрорайон в зону хімічного забруднення?

2. Які способи захисту людей доцільно вжити, якщо аварія станеться?

3. Які заходи треба вжити заздалегідь, щоб підготуватись до можливого хімічного забруднення?.

Під час оцінки хімічної обстановки розв'язати такі задачі:

1. Розрахувати глибину, ширину та площу зони хімічного забруднення.

2. Визначити час підходу хмари забрудненого повітря до мікрорайону.

3. Визначити час уражаючої дії СДОР.

ЗВІТНІСТЬ. Звіт про виконану роботу подати за такою формою:Дата добавления: 2015-08-12; просмотров: 236. Нарушение авторских прав


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2020 год . (0.001 сек.) русская версия | украинская версия