Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Завдання взводу
___ механізований (танковий) взвод з ________ має завдання: обороняти опорний пункт – справа __________________, зліва ___________________, в глибину _____________________, передній край оборони мати на рубежі _________________________________________-. Основні зусилля в обороні зосередити у напрямку __________________________________- на утримання району ____________________________________________-. Завдання взводу в обороні – не допустити прориву оборони взводу переважаючими силами наступаючого противника у напрямку ________________________________, нанести йому вогневе ураження на дальніх підступах, рубежах розгортання, перед переднім краєм, зірвати його організований наступ і створити сприятливі умови для переходу в рішучий контрнаступ. Противника, який вклінився в оборону знищувати силами взводу з основних, запасних позицій у взаємодії зі взводом другого ешелону, підтримуючими авіацією, артилерією, діями підрозділів із засад. Оборону взводу побудувати на першій траншеї. Першу траншею побудувати по рубежу ______________________________________________. Смуга вогню взводу: справа ________________________, зліва _______________________, додатковий сектор стрільби справа (зліва) _____________________________. Ділянку зосередженого вогню взводу підготувати №1 – по району ____________, №2 – по району ____________________. Взвод відповідає за стик з сусідом справа (зліва). Для прикриття стику з сусідом справа (зліва) виділити ____________________________________. Для прикриття флангу справа (зліва) виділити _____________________________. Бойові дії взводу з зав’язкою і в ході ведення оборонного бою підтримує _________________________________.

Завдання, які вирішуються засобами старшого командира в інтересах взводу:в період вогневої контрпідготовки артилерія бригади наносить зосереджений вогонь по _________________ в районі ___________________, ланка бойових вертольотів наносить удар з рубежу ____________________ по ______________________ в районі ________________________________________. З початком наступу основних сил противника артилерія бригади ставить нерухомий загороджувальний вогонь по рубежу «Клен» ____________________, «Сосна» _________________, наносить зосереджений вогонь №___ по району __________________________, №___ – по району ___________________________. ___ ланка бойових вертольотів з рубежу _________ наносить удар по броньованим цілям противника у напрямку ______________________________. Інженерно-саперна рота бригади з _____ по _____ встановлює трьохрядне мінне поле перед переднім краєм оборони взводу по рубежу _____________________________.

Завдання сусідів - справа переходить до оборони _____ механізований (танковий) взвод з завданням обороняти опорний пункт справа _____________________, зліва ____________________, в глибину _________________________, передній край оборони взводу мати по рубежу __________________________________. Основні зусилля в обороні зосередити на напрямку ____________________________ на утриманні району _____________________________________. Завдання взводу в обороні – не допустити прориву оборони взводу переважаючими силами противника у напрямку ______________________________, нанести йому вогневе ураження на дальніх підступах, рубежах розгортання, перед переднім краєм, зірвати його наступ і створити сприятливі умови для переходу в рішучий контрнаступ. Противника який вклинився в оборону у напрямку ___________ знищувати з основних та додаткових позицій у взаємодії з частиною сил ___________ мв (тв) та ударами підтримуючих артилерії батальйону (бригади) та армійської авіації. Оборону взводу побудувати на першій траншеї. Першу траншею підготувати по рубежу _____________________________. Смуга вогню взводу - справа (зліва) _______________________, зліва (справа) ______________ додатковий сектор обстрілу справа (зліва) ____________________________. Ділянка зосередженого вогню взводу №1 в районі _______________________________, №2 в районі _______________________. Взвод відповідає за стик з сусідом справа (зліва). Для прикриття стику з сусідом зліва (справа) виділити ____________________________. Відкритий фланг зліва (справа) прикрити вогнем ________________________. Бойові дії взводу з зав’язкою і в ході ведення оборонного бою підтримує _______________________.

Зліва переходить до оборони _______ мв (тв) з завданням обороняти опорний пункт справа __________________________, зліва ___________________, і в глибину ___________________. Передній край опорного пункту проходить по рубежу _____________________. Основні зусилля взводу в обороні зосередити у напрямку __________________ на утриманні району __________________________. Завдання взводу в обороні – не допустити прориву оборони взводу переважаючими силами противника у напрямку _________________________, нанести йому вогневе ураження на дальніх підступах, рубежах розгортання, перед переднім краєм, зірвати його наступ і створити сприятливі умови для переходу в рішучий контрнаступ. Противника, який вклинився в оборону знищувати з основних та запасних позицій у взаємодії з частиною сил __________________ мв (тв). Оборону взводу побудувати на першій траншеї. Першу траншею побудувати по рубежу _______________________. Смуга вогню взводу зліва (справа) __________________, додатковий сектор обстрілу справа (зліва) ___________________________. Ділянка зосередженого вогню взводу №1 в районі ____________________, №2 в районі ____________________. Взвод відповідає за стик з сусідом справа (зліва). Для прикриття стику з сусідом виділити ___________________. Відкритий фланг зліва (справа) прикрити вогнем ________________. Бойові дії ______ взводу підтримує ___________________.

Оборону зайняти до ___________. Готовність системи вогню до ___________. Інженерні роботи першої черги виконати до ___________, другої черги – до ___________.


Поможем в написании учебной работы
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

Дата добавления: 2015-08-12; просмотров: 526. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.015 сек.) русская версия | украинская версия
Поможем в написании
> Курсовые, контрольные, дипломные и другие работы со скидкой до 25%
3 569 лучших специалисов, готовы оказать помощь 24/7