Студопедия — Підсвідома програма
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Підсвідома програма






- Як вона створюється?

- Хто її створює?

- Які функції вона виконує?

Коли дитина народжується, вона вже має у підсвідомості перший елемент програми – нейрофізіологічний апарат, за допомогою якого вона готова сприймати реальність.

Другий елемент програми – соціальний – визначається місцем народження (родина, країна…).

Третій елемент – індивідуальний – формується поступово у процесі навчання (про механізм навчання – набуття навички – дивись Н Л П). Дорослі описують дитині оточення за допомогою мови. Це стає безперервним потоком спілкування дитини та дорослих. Так непомітно для себе дитина присвоює собі цей опис світу, і у подальшому людина веде безперервний внутрішній діалог, який підтримує опис світу.

Внутрішній підсвідомий діалог у звичайної людини у звичайних умовах не припиняється ні на хвилину.

Зміст цього діалогу є ні що інше як перелік усього із чим людина зіштовхується у повсякденному житті. Він не може бути поганим або гарним, це просто список, який допомагає утримувати звичайний світ у його незмінності та стійкості. Але ж тоді ми почуваємо себе більш менш заспокійливо.

Ось вона, сама велика брехня!

Ми із дитинству вчимося приймати опис світу - за реальність.

Таким чином дорослі задають дитині напрямок, а далі вона сама вносить якісь зміни або щось нове у свою програму поведінки.

Це можуть бути:

Думки – які збагачують життєвий досвід і роблять життя цікавішим та насичинішим, або ж збіднюють та обмежують здатність діяти ефективніше (нас навчають батьки, їх у свій час навчали їхні батьки і таким чином цей процес відбувається і буде відбуватися нескінченно).

Наштовхує на думку, що життя людини є лише якимось елементом більш ємкої всесвітньої програми. Але ж як і усяка програма – підсвідома програма людини здійснює певні функції:

головна із них – створення та підтримання моделі реальності (жити у цьому світі та намагатися щоб модель відповідала самій реальності – це головний або генеральний намір кожної людини).

Підсвідома програма людини має свої структурні елементи:

- нейропсихологічний апарат,

- соціальні та

- особисті накази,

які складаються у особисту історію людини.

Мова програми – це людська мова, набір знаків і символів, що примушує працювати – наші наміри, наші думки – вони втілюються у слова, образи, звуки, почуття або рухи.

Думка – це специфічний універсальний інструмент. Саме за допомогою думок ми створюємо наш унікальний світ:

- гроші,

- будинки,

- відносини із людьми –

все це спочатку було думкою. Коли з’являється думка – вона формує певний способи поведінки людини, які пізніше втілюються у матеріальному світі.

Таким чином наш світ – е відбиттям наших особистих думок. Але перш ніж думка матеріалізується у щось конкретне, вона перетерпіває певні перетворення. Випадковість – це підсвідома закономірність (намір – спрацьовує на підсвідомому рівні).

Думки – сумніви (які породжуються певною програмою) заважають здійсненню намірів та бажань.

Віра у здійсненність – допомагає у втіленні мрії у і життя для кожної людини є головним.

Віра підсвідомо здійснює головну функцію і головну мету життя – жити у цьому світі та намагатися, щоб його модель реальності відповідала самій реальності.

· Наш світ (світ людини) є зовнішнім відбиттям наших власних думок. Усе, що ми маємо у своєму житті, ми створюємо самі.

· Щоб змінити щось у своєму житті необхідно звернутися у середину себе та змінити свою підсвідому програму поведінки, свої думки, тобто змінитися самому.

Так як же здійснити доступ до свята святих людини – до її підсвідомої програми, її внутрішнього розуму?

Люди вже це роблять, спілкуються із своїм внутрішнім розумом, це просто необхідно, і цьому потрібно вчити людей з дитинства так само як вмінню читати і писати.







Дата добавления: 2015-07-04; просмотров: 267. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Обзор компонентов Multisim Компоненты – это основа любой схемы, это все элементы, из которых она состоит. Multisim оперирует с двумя категориями...

Композиция из абстрактных геометрических фигур Данная композиция состоит из линий, штриховки, абстрактных геометрических форм...

Важнейшие способы обработки и анализа рядов динамики Не во всех случаях эмпирические данные рядов динамики позволяют определить тенденцию изменения явления во времени...

ТЕОРЕТИЧЕСКАЯ МЕХАНИКА Статика является частью теоретической механики, изучающей условия, при ко­торых тело находится под действием заданной системы сил...

Концептуальные модели труда учителя В отечественной литературе существует несколько подходов к пониманию профессиональной деятельности учителя, которые, дополняя друг друга, расширяют психологическое представление об эффективности профессионального труда учителя...

Конституционно-правовые нормы, их особенности и виды Характеристика отрасли права немыслима без уяснения особенностей составляющих ее норм...

Толкование Конституции Российской Федерации: виды, способы, юридическое значение Толкование права – это специальный вид юридической деятельности по раскрытию смыслового содержания правовых норм, необходимый в процессе как законотворчества, так и реализации права...

Искусство подбора персонала. Как оценить человека за час Искусство подбора персонала. Как оценить человека за час...

Этапы творческого процесса в изобразительной деятельности По мнению многих авторов, возникновение творческого начала в детской художественной практике носит такой же поэтапный характер, как и процесс творчества у мастеров искусства...

Тема 5. Анализ количественного и качественного состава персонала Персонал является одним из важнейших факторов в организации. Его состояние и эффективное использование прямо влияет на конечные результаты хозяйственной деятельности организации.

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.011 сек.) русская версия | украинская версия