Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Підсвідома програма
- Як вона створюється ?

- Хто її створює ?

- Які функції вона виконує ?

Коли дитина народжується, вона вже має у підсвідомості перший елемент програми – нейрофізіологічний апарат, за допомогою якого вона готова сприймати реальність.

Другий елемент програми – соціальний – визначається місцем народження (родина, країна…).

Третій елемент – індивідуальний – формується поступово у процесі навчання (про механізм навчання – набуття навички – дивись Н Л П). Дорослі описують дитині оточення за допомогою мови. Це стає безперервним потоком спілкування дитини та дорослих. Так непомітно для себе дитина присвоює собі цей опис світу, і у подальшому людина веде безперервний внутрішній діалог, який підтримує опис світу.

Внутрішній підсвідомий діалог у звичайної людини у звичайних умовах не припиняється ні на хвилину.

Зміст цього діалогу є ні що інше як перелік усього із чим людина зіштовхується у повсякденному житті. Він не може бути поганим або гарним, це просто список, який допомагає утримувати звичайний світ у його незмінності та стійкості. Але ж тоді ми почуваємо себе більш менш заспокійливо.

Ось вона, сама велика брехня !

Ми із дитинству вчимося приймати опис світу - за реальність.

Таким чином дорослі задають дитині напрямок, а далі вона сама вносить якісь зміни або щось нове у свою програму поведінки.

Це можуть бути:

Думки – які збагачують життєвий досвід і роблять життя цікавішим та насичинішим, або ж збіднюють та обмежують здатність діяти ефективніше (нас навчають батьки, їх у свій час навчали їхні батьки і таким чином цей процес відбувається і буде відбуватися нескінченно).

Наштовхує на думку, що життя людини є лише якимось елементом більш ємкої всесвітньої програми. Але ж як і усяка програма – підсвідома програма людини здійснює певні функції:

головна із них – створення та підтримання моделі реальності (жити у цьому світі та намагатися щоб модель відповідала самій реальності – це головний або генеральний намір кожної людини).

Підсвідома програма людини має свої структурні елементи:

- нейропсихологічний апарат,

- соціальні та

- особисті накази,

які складаються у особисту історію людини.

Мова програми – це людська мова, набір знаків і символів, що примушує працювати – наші наміри, наші думки – вони втілюються у слова, образи, звуки, почуття або рухи.

Думка – це специфічний універсальний інструмент. Саме за допомогою думок ми створюємо наш унікальний світ:

- гроші,

- будинки,

- відносини із людьми –

все це спочатку було думкою. Коли з’являється думка – вона формує певний способи поведінки людини, які пізніше втілюються у матеріальному світі.

Таким чином наш світ – е відбиттям наших особистих думок. Але перш ніж думка матеріалізується у щось конкретне, вона перетерпіває певні перетворення. Випадковість – це підсвідома закономірність (намір – спрацьовує на підсвідомому рівні).

Думки – сумніви (які породжуються певною програмою) заважають здійсненню намірів та бажань.

Віра у здійсненність – допомагає у втіленні мрії у і життя для кожної людини є головним.

Віра підсвідомо здійснює головну функцію і головну мету життя – жити у цьому світі та намагатися , щоб його модель реальності відповідала самій реальності.

· Наш світ (світ людини) є зовнішнім відбиттям наших власних думок. Усе, що ми маємо у своєму житті, ми створюємо самі.

· Щоб змінити щось у своєму житті необхідно звернутися у середину себе та змінити свою підсвідому програму поведінки, свої думки, тобто змінитися самому.

Так як же здійснити доступ до свята святих людини – до її підсвідомої програми, її внутрішнього розуму ?

Люди вже це роблять, спілкуються із своїм внутрішнім розумом, це просто необхідно, і цьому потрібно вчити людей з дитинства так само як вмінню читати і писати.


Поможем в написании учебной работы
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

Дата добавления: 2015-07-04; просмотров: 205. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.022 сек.) русская версия | украинская версия
Поможем в написании
> Курсовые, контрольные, дипломные и другие работы со скидкой до 25%
3 569 лучших специалисов, готовы оказать помощь 24/7